Şimdi Ara

Mobilite: Nostalji, Amazon Fire Phone, Galaxy Note 4,BB10'a Uygulama Dopingi, Nokia Z Launcher ve dahası... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaşı büyük çocuklar nedir ya gaf yapmış

• ceviz kırdığım mpx200 üm aklıma geldi birden :D hey gidi günler hey :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

Yaşı büyük çocuklar nedir ya gaf yapmış

Merak ettim de, ne gafı yapmış açıklar mısın? Çünkü devletimizde 5 yaşındaki kişi de çocuk, 17 yaşındaki kişi de çocuk konumunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

nostalji köşesi için teşekkür ederim Ericsson R380w ten sonra ki ilk akıllı telefon deneyimim diyebilirm MPx200 için 3 seneye yakın kullanma şansım olmuştu önce WM2k2 ile çıkmıştı sonra 2K3 e terfi etmişti 132 Mhz lik işlemcisini 156 Mhz e OC mu etmedik TCPMP Player ile 176x220 çözünürlükte altyazı entegreli filmler videolar mı kesmedik ...

MSN vardı o zamamlar Turkcell in GPRS ayarları ile Aveadan tüm gün MSN de durup günlük 2 kontör mü gitmedi çıt çıt açılan menteşesi üniversite hazırlık zamanında stres atma yolu mu olmadı. modlanmış WM 2k5 ve WM 6.0 ı SD kart üzerinden çalıştırp ROM lamaya girişler mi yapmadık hey gidi günler hey diyorum ...

elimde şuan duruyor ama bende de pil sorunlu ve 3 sene şiddetli kullanmamdan ötürü menteşe gevşedi ayrıca o zamanlar Bascuda vardı bascuda dan alınan cihazlar UK çıkışlı idi ve seride sorun vardı hep anakart patlıyordu ama ORANGE ispanyol çıkışlı Hepsiburada dan alınan cihazlarda hiç bir sıkıntı yoktu ...

birde benim cihaz mucizevi bir şekilde çağrı sırasında karşı taraftakinin sesini iletiyordu arayan arkadaşlarımın çoğunu bu şekilde yakalıyordum halbuki telefonu açmadığım halde inceden duyabiliyordum ...

velhasıl eminim ben dahil tüm MPx200 e gönül veren ve MPx200 ün akıllı cihazlar arasında farklı bir yeri bulunanları mutlu ettiğinizi düşünüyorum. Galaxy Nexus kullanmama rağmen açık ve net Mpx200 ü arıyorum..

sıralama olsa MPx200 ve Sony Ericsson P990i yi kesinlikle ilk sıralara koyarım özellikle P990i de ki ses yüksekliği ve berrak konuşma şuan birçok telefonda mevcut değil...

Windows mobile dan aldığım keyfin %10 nunu android ten alamadım. Wm ayrı bir keyif ve meşgaleydi. Rom ları değiştirmek, yükseltme yapmak ne keyifliydi. Ben Spv serisi kullandım hep, spv classic e100 c500 kullandım. C500 mükemmel bir makineydi çocuk zarar vermese 10 yıldır onu kullanıyor olurdum. Internet, Tcpmp, resco Explorer orneta notpad ve diğerleri... tatlı bir anı olarak kaldı. ms wp yerine wm ye adam gibi bir market yapsaydı çok daha iyi noktada olurdu bugün... andoroid ios bana windows mobile ile kıyaslayınca atari gibi geliyor...
    Şu sıralar BlackBerry z10 kullanıyorum ve wm dan sonra ilk defa telefonu zevkle kullanmaya başladım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkblack888

Blackberry hakkında hiç araştırma yapmadan bu kadar konuşmanız çok ilginç geldi bana .
    Gerek fiyatı hakkında gerekse android uygulamaları çalıştırması konusunda tamamen ezbere ve yanlış konuşmuşsunuz.

Ufak bir uygulama kurarak android markete ulaşmak mümkün. Fiyat konusunda da 880 (hızlıal) tl civarlarına rahatlıkla bulabilirsiniz ki çift marketli (hatta artık üç), şık , malzeme kalitesi yüksek bir telefon için çok olmadığını düşünüyorum.

BlackBerry z10 şuan piyasadaki en stabil cihaz. 20 uygulama açtım arka arkaya en ufak kasılma olmadı. Android uygulamalarını da gayet iyi çalıştırıyor. Kullanmadan yorum yapıyor millet...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sohbetinizde komik ogeler olması cok guzel eglenceli guzel bir video hazırlamısınız ozellikle videonun sonu superdi :D.

• HTC HD2 benim için en kötü cihazlar arasında olmuştu.. İlk çıktığı zamanlar iPhone 3GS'mi satıp 1.300'e HD2 almıştım tabi, o zamanlar Android romlar falan yoktu Wp 6.5 vardı oda bugüne kadar kullandığım en berbat işletim sistemiydi böyle güzel bir telefonu çok yazık etmişlerdi Wm 6.5 ile.

Hele'ki İOS'dan sonra ne markette bir uygulama nede oyun bulabilmiştim. Bulabildiklerimin çoğu'da berbat vaziyetteydi uygulamalar yan bile dönmüyordu bunu sağlamak için bile 3. parti uygulama gerekliydi.. Fotoğraf galerisi berbattı 2 saat thumbnail'ları yükleyemezdi. Müzik çalar'da arama özelliği bile yoktu bugün öyle bir işletim sistemi olsaydı beta sanılırdı.

2 ay dayanabildim ve 2 ay sonunda zorla 800tl'ye satmıştım telefonu en çok zarar ettiğim telefon olarak'ta tarihe geçti kendileri. Daha sonra Andorid Romlar çıkmaya başladı cihaz aldı başını gitti bilseydim veya hd2 android ile çıksaydı kesinlikle bu kadar erken satmazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 24 Haziran 2014; 16:01:11 >

• başkalarının ayakkabı kutularından milyondolarlar bizim gibi teknoloji bağımlılarının ayakkabı kutularından elektronik cihazlar ve faturaları çıkar
  • Bir zipponun sesi; İki MPX200'ün kapak sesi...
    Ey gidi mpx200,
    Bende çalışan var bi tane hala. En çok sevdiğim telefonumdu. Her zaman tek geçerim.

• yaz veya kış fark etmez Mobilite her daim izlenir :D Çok yaşa Ender:D

• ah Ender ah kapanışta 2 saniye rahat duramadın :))

• Komiklik yapıcam diye muhabbeti çok uzatıyosunuz.

Yaptığınız espriler komik olsa tamam da komik olmayınca uzatmanın manası yok

• Amazon fire phone fiyatlarını 199$ a kadar çekmiş. Neredeyse Bedavaya Fire Phone
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.