Şimdi Ara

-Mobile HD2 KUSURSUZ, 16 GB SD ve EKSTRALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon Eylül 2010’da Amerika’dan alınmış ve kendi pasaportuma kaydı yapılmıştır. Avrupa versiyonlu HD’’den farklı olarak Ram’i 576MB (Avrupa 448MB), ROM’u ise 1GB (Avrupa 512MB)’dir. Ayrıca kutusundan 2GB değil, 16 GB SD kart çıkmaktadır.

Telefonda kesinlikle en ufak bir sorun, çizik, ölü piksel vs. bulunmamaktadır. Resimlerden de ne kadar temiz olduğu görülmektedir. Herhangi bir risk almamak için, HSPL yapmadım, Android ya da win7 yüklemedim, orijinal win 6.5 ile kullandım ve hiç şikayetim olmadı. Telefondan çok memnunum, ancak 1 ay sonra Amerika’ya gideceğimden ve orada HTC Sensation alacağımdan satıyorum.

Telefon az kullanılmış olup, IGO 8 yüklüdür (kusursuz çalışıyor). İstenildiğinde fabrika ayarlarına dönülüp gönderilecektir. Orijinal kutu içeriğinin yanında 60 dolara aldığım ekstra aksesuarlar da gönderilecektir.

FİYAT: 800 TL'ye düşürülmüştür.

Orijinal Kutu İçeriği
    Unlock T-Mobile HD2
    16 gb microsd kart
    Yumuşak Kılıf
    Şarj cihazı
    USB kablosu
    Stereo Kulaklık (hiç kullanılmamış)
    Kullanım kılavuzu ve cd’si

Ekstralar
    2 adet yedek batarya
    1 adet yedek şarj cihazı
    5 adet değişik modelde kılıf
    Oyun ve uygulamalar cd’si (200’den fazla oyun ve 70’den fazla uygulama)

Not: DH'deki ilk satışım. Dolayısıyla önce para gönderilmesi, sonra ürünün kargoya verilmesi metodunun sıkıntılı olacağı aşikar, tersi durumu da ben istemem. Bu nedenle, Ankara'dan elden teslim etmeyi istiyorum, hem alan bakar inceler, içine siner ve alır.

Not 2: Sistem sadece tek resim yüklememe izin verdi, isteyen olursa telefonun tarafımca çekilen muhtelif resimlerini gönderebilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

-Mobile HD2 KUSURSUZ, 16 GB SD ve EKSTRALAR

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • pm cevaplanmıştır

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.