Şimdi Ara

MOBİL MADENCİLİK - ELECTRONEUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba Youtube da dolanırken tesadüf eseri Tamindir kanalının paylaştığı videoya denk geldim. İzledim başta kim uğraşacak, kripto para kazanmak isteyenler sistem kuruyor, parası olan insanlar al sat yapıp kazanıyor. Zaten konuyla ilgili bilgim 0 boşver deyip geçtim. Sonrasında denemekten zarar gelmez diyerek uygulamayı indirdim. Uygulama telefonun işlemcisine göre bir maden kazma hızı belirliyor.Arka planda sessiz sedasız kazıyor. Reklam yok gereksiz bildirim yok. Burada konusu açıldı mı bilmiyorum ben ilk deneyimimi paylaşmak istedim. İngiltere kaynaklı olması şirketin bana bir güven verdi. Uygulamayı yeni indirdim. Saatler geçsin günlük ne kadar veriyor, telefonu ne kadar etkiliyor bunları gözlemleyip konuyu editlerim. Google Playden indirebilirsiniz. Programın adı : Electroneum
    Ayrıca referans kodu sistemi var yüzde 1lik bir kar veriyormuş. Programda ayarlar referral sistem yada ana sayfada ücretsiz para kısmından birazdan vereceğim kodla yüzde 1 kar elde edebilirsiniz. Ayrıca kendi kodunuzu oluşturup paylaşabilirsiniz. Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar :)Unutmadan referans kodum: A99BF9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F28AC98D8 -- 22 Nisan 2018; 7:25:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• günde 7 8 civarı kasıyorum ama nasıl satılacağını hala bilmiyorum. nasıl satacağız bunları? bu arada 7467FB referans kodum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.