Şimdi Ara

Mobil hatlardaki kota akk takılırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorum şu arkadaşlar bildiğiniz üzere akk saat 2 ve 8 arası kotadan yeöicek peki bize verilen kotalarda buna dahilmi benim en büyük merakım bu çünkü benim alt yapım yok haliyle 50gb internet aldık eve ve sorum şu kullandığımız kota gece saat 2 ve 8 arası kullanılan kotadan yicekmi şimdiye kadar test ettim bir şey gitmedi saat 2 den buyanı kotam aynı ama sabah sürpiz ile karşılaşırmıyım?

• Ben de bunu merakla bekliyorum. Vınn mı var sende de?
  • Düşmüyor işte kanun bunu gerektiriyor zaten tadını çıkarın sağda solda konu açmayın :)
  • prestij06 P kullanıcısına yanıt
    vın paleti var ama cihaz yok telefondan kullanıyoruz..
  • Dr. X kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten yasal hakkımsa sorarım kimse ona bir şey edemezde baktım ben paketten giden yok sanırım evet artık mobillerde dahil bu düzenlemeye oh be ..
  • Ben TT kullanıyorum. Bende de gece paketten düşmedi ama sabah baktığımda toptan düşmüş. Neyse ki gaza gelip nasıl olsa düşmüyor deyip download yapmamışım. Dikkat edin de bir sürprizle karşılaşmayın sonra. Bu 2-8 olayı sadece sınırsız paketlerde mi geçerli?
  • Mobilde denedim düştü. Vınn evde daha denemedim ama müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede düşeceğini söyledi. Çünkü mobil internet için kendilerine bi bilgi gelmemiş. Ayrıca kotası biten tt telefon vardı gece onu da denedim internete girmedi. Tam öğrenip yazacak olan var mı?
  • Mobilde yok arkadaşlar sadece sınırsız 96kbps 128kbps oldu.Saat 2-8 arası düzenleme sadece evlerdeki sabit internet için.
  • c_._s kullanıcısına yanıt
    Deneyip mi söylüyorsun yoksa kendi düşüncen mi?
    Arkadaş öyle yazmışta ben denedim turkcell vınn sınırsızda düşmüyor
  • Ben dün gece mobil dediğim vınn yani sınırsız olanlar gitmiyor anladığom bu gecede denicem..
  • Hediye katlanan İnternetin var mıydı?
    Hediye katlanan İnternetin felan var mıydı?
    deneme değil arkadaş turkcell'de mağza müdürü ona sordum düzenleme sadece sabit internet hatlarına gelmiş.
  • c_._s kullanıcısına yanıt
    Ben şehir dışındayım cuma günü eve geçeceğim o zaman kullanır burda bizzat yazarım.
    Yok hocam hiç bir hediyem yoktu benim tahminim akk kapsadığı için bu dğzenleme haliyle benim paket akk plduğu için sanırım bundan dolayı o saatler arası hiç gitmiyor..

Tabi bu gece yeniden denicem yazarım..
  • 01.05.2017 tarihi itibarıyla gece 02:00 – 08:00 arası pakette bakiye olması durumunda kullanımlar paketten düşmez, bakiye bitmiş ve kısıtlı olması durumunda ise kısıt kaldırılır.

https://m.turkcell.com.tr/internet/bilgisayardan-internet/50-gb-bilgisayardan-internet-paketi?place=internet_category

Sitede buldum..
  • Eyvallah hocam. Şu saatten sonra eve internet bağlatmak saçmalık gibi cebinde sınırsız gezdirme imkanı var artık.
    Hocam bu paket 150 lira vergiler dahil 157 lira
  • Ben mecburiyetten kullanıyorum yani öyle agım sağım bir durum yok yani..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.