Şimdi Ara

Mobee Slim 13' Kullanıcıları [Ana Konu] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
11.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.42147

sitede harddiski 160 gorunuyo ve mobee nin touchpadinin yanındaki ozellikleri yazan yapıstırm kagıttada 160g yazıyor :) adamlar bunu bile düzeltmemişler hepsiburadaya yardım istegi açtım bu haliyle geri verebilirsem ürünü iade edicem..
  • Ürünü kız arkadaşım kullanıcak. Yeterli sistem gibi. Fakat burda gördüklerimden sonra bende iade düşünüyorum. Zaten içinden çıkan adaptör vs. gerekse parça malzeme kalitesi toplama kampını andırıyor üründe. Ayrıca win7 ultimate kurdum. Sorunsuz süper giderken bir süre sonra bilgisayar 2 sn geriden gelmeye takılmaya başladı :) Mobee şaka mısın diyesim var. Yalnız dikkatimi çeken altındaki lisansta datron markası. Mobee datronunda hanka bilgisayara distrübütörlük mü vermiş durum nedir? Datron var ise arada yine bir nebze güven. Onun dışında 0+0=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak-r -- 19 Eylül 2010; 3:25:09 >
  • mobee datronun yan ürünü ama bir süre sonra bilgisayar takılmalara baslıo tam ekran film izleyemiyorum mesela
  • Bence hiç düşünmeyin, iade edin. 700-800 TL az para değil. Ben de görünüşten dolayı çok sevmiştim makineyi ama sorunlu makineye bu kadar para verilmez, vazgeçtim.
    Size de tavsiyem zarara uğramadan iade edin.
  • İşletim sistemi değiştirdiğimde ağırlaşma sorunu çözüldü. Donanımsal olarak hiçbir sıkıntı yok cihazda. Fakat malzeme olarak sınıfta kalır.
  • tam ekran video izleyebiliyo musun bende mavi ekran sorunu var tam ekran herhangi bi video izlerken link vereyim dicemde yasak sanırım link vermek

ayrıca ürünü bugün iade ettim ya samsungun

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-n150-jp03tr-intel-atom-n450-166ghz-2gb-250gb-10-netbook-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=108495&productid=bd760168

bu ürününü alıcam yada netbookyan vazgecip

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-3050et-intel-core-i7-720qm-16ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar-wn775ea/ProductDetails.aspx?productId=bd760086&categoryId=98

bu ürünü alıcam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan1016 -- 20 Eylül 2010; 19:15:06 >

• Bugün telefon ettim arkadaşlar çok ilgili çıktı. Klavye kafama takılmıştı bazı tuşlar havada ve de basınca ses çıkarıyordu. Sorunsuz bir cihazla değiştirdim. Seri no alıp yeni ürünü hazırladılar hemen. Bir saat sonra Beşiktaştaki ofislerine gidip yeni ürünü deneyerek test ederek alıp evime geldim. Win7 home premium la güzel bir performans alıyorum cihazdan şuanda. Tam ekran videolarda ise hiçbir sıkıntım yok. Bence winxp ve de driverlarınla ilgili bir durum. Donanımdan yana hiçbir şikayetim yoktu zaten netbook un çalışmasında. Kafama takılan klavye ve de kullanılan malzeme oldu sadece netbookta. Bir de fandan gelen ses. Şuanda ise bir sorun yok gibi.

Samsung u bence düşünme derim. 10" ekran büyük dezavantaj. Mobee de biliyorsun 13.3" olmasının laptop kullanımı gibi rahatlığı var. Samsungun performansından memnun değil çoğu kişi.

1.900 tl de hp ye verilmez. HP lerde aşırı ısınma sorunu var. Oyunlarda özellikle. Yazın min. 90 dereceyi görüceğinin garantisini verebilirim o işlemci ile. En fazla 2 saat oyun oynaman yeter bunun için. Bence i5 işlemcili çok daha uygun cihazlar var onlara yönelebilirsin. Samsung kullanıyorum memnunum. Toshibalarda da uygun modeller var. Kalite,özellik ve de tasarım harikası olsun diyorsan kesinlike Sony Vaio müthiş. EB Serilerine bak derim. 1.500 tl ye çok uygun cihazları var. 1.900 lere hp ye yakın bir Sony Vaio al derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak-r -- 20 Eylül 2010; 19:47:45 >

• ya çin malı olunca mobee den hevesim kaçtı cok kotu ilk baslarda bende 13' cok hosuma gidiyodu ama soguyunca insan bi kere olmuyo artık yenisine sağlk
  • şu an en iyi tercih Asus 1201N 12.1 likler içinde
  • hepsiburadada satısı yok su an sanırım
  • şu an sadece mediamarkt larda satışı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: g0khan1985

tam ekran video izleyebiliyo musun bende mavi ekran sorunu var tam ekran herhangi bi video izlerken link vereyim dicemde yasak sanırım link vermek

ayrıca ürünü bugün iade ettim ya samsungun

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-n150-jp03tr-intel-atom-n450-166ghz-2gb-250gb-10-netbook-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=108495&productid=bd760168

bu ürününü alıcam yada netbookyan vazgecip

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-3050et-intel-core-i7-720qm-16ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar-wn775ea/ProductDetails.aspx?productId=bd760086&categoryId=98

bu ürünü alıcam..

Laptop alma, o kadar para verebiliyorsan, 300-400 daha ver ve HP Envy ya da MacBook Pro al derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eeny.Meeny -- 21 Eylül 2010; 17:10:24 >

• Arkadaşlar sonuç olarak bu ürünü öneriyor musunuz?
    Ya da benzer özelliklerde hangi ürünleri önerirsiniz? Benim için fiyatı, işletim sistemi ve ekran boyutu büyük avantaj. Ancak malzeme kalitesi ve performansı da önemli. Linux işletim sistemi ile devam edeceğim eğer alırsam.
    Son olarak hangi siteden almamızı önerirsiniz?
  • Arkadaslar ben bu cihazı keyifle kullanıorum ekran boyu performansı iyi siz soledikten sonra numaralı tusların daha acık renk olması bana da garip geldi ama kullanımda bir fark yaratmıyor benim icin tek sorunu pili 2.5 saat gidiyor ben kullanırken keske 6 saat olsaydı malzemesi de kaliteli geldi bana herkese tavsiye ederim
  • bu ürün için daha ayrıntılı güncel bilgiler verebilecek olan varmı acaba arkadaşlar? tavsiye edermisiniz acaba
  • Alan arkadaşlar bekleneni karşılamıyor dedi.Zaten çok basit bir tasarımı var.Fiyatıda 800lerde.Onun yerine Asus 1201N veya 1215N bak derim ION teknolojisini kullanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan Aybek

Alan arkadaşlar bekleneni karşılamıyor dedi.Zaten çok basit bir tasarımı var.Fiyatıda 800lerde.Onun yerine Asus 1201N veya 1215N bak derim ION teknolojisini kullanıyorlar.

teşekkürler hocam sağolun
  • Mobee Slim 13 kullanıyorum ve çok memnunum. herkese tavsiye ederim. çok şık..
  • En uygun nerden alınır arkadaşlar
  • Alacak arkaşalar için bugün indirdik . com'da 530 TL'ye geliyor ve 12 taksit. Not: ürün fiyatı 589 TL ancak % 10 indirim kodu veriyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.