Şimdi Ara

Mobee Nett S900-S hakkında yardım rica ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu tablet hakkında yorum yapabilecek olan var mı? Forumda arattırdım konusunu bulamadım. Yeni ve çift çekirdekli bir model ama kullanan varsa görüşleri benim için önemli.

Şimdiden teşekkürler.

• Tabletin siparişini verdim. Kendi kendime yardım edeceğim gibi görünüyor
  • eline ulaştıysa izlenimlerini paylaşablir misin , bende ilgileniyorum bu modelle
  • Elime ulaştı, daha önce hiç tablet kullanmadığım için karşılaştırma yapmam mümkün değil.

Android telefonlar konusunda bilgiliyim ama tableti ilk defa deniyorum. Yazılımla ilgili bir sıkıntı görünmüyor, çalışması gereken herşey çalışıyor. Yeni yazılım yükledim, root yaptım sorun yok.

Çoçuklar oyun oynasın diye almıştım ama mesela asphalt5 oyununda grafiklerin çoğu kısmı görünmüyor. Aynı oyun tek çekirdekli 1400mhz telefonumda sorunsuz oynanıyor.

İşlemcisinin hakikaten çift çekirdekli mi olduğunu anlamanın bir yolu var mı? Bu grafik sorunu acaba ekran kartıyla mı alakalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newbie1 -- 10 Ekim 2012; 11:15:35 >
  • Bu tabletin web sayfasında ve bütün satış sitelerinde çift çekirdekli olduğu yazıyor. Fakat;

Quadrant adlı programla baktığımda tek çekirdekli 1200mhz işlemcisinin olduğunu gördüm.

Tüketiciyi yanıltıcı bilgiler içerdiği için bu firmayı kınıyorum.

Şuan herhangi bir şikayette bulunmayı düşünmüyorum, çünkü çocuklar oyun oynasın diye aldım ve oynuyorlar.

İlgili ve veya bilgili kişilerin ellerinde bu cihazın çift çekirdekli işlemciye sahip olduğunu gösteren-ispatlayan bir bilgi, belge, program varsa buradan yayınlamalarını rica ediyorum.

Almak isteyenler için önemle duyurulur.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newbie1 -- 22 Ekim 2012; 11:03:27 >
  • Bu ürünün s900e modelini bende inceliyorum fakat internette bir yorum bulamadım.Mobee hakkındada çok şikayetler okudum, Arkadaşlar fikirleriniz nelerdir?
  • bunun yerine aynı fiyat artes d708. çok daha başarılı ve kaliteli bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newbie1

Merhabalar;

Bu tablet hakkında yorum yapabilecek olan var mı? Forumda arattırdım konusunu bulamadım. Yeni ve çift çekirdekli bir model ama kullanan varsa görüşleri benim için önemli.

Şimdiden teşekkürler.

http://forum.donanimhaber.com/m_69690959/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69690959 adresinde incelemesini yaptım buyrun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.