Şimdi Ara

MM - Şüpheli 5 Türk (Demo izlendi %100 hile) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
2.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-tp5iD-zPAN3-vJfwG-Uw6EZ-FvxfF

ct 4 t 5 den itibaren bu adamı izlemeye başlayın wh on nasıl yapılır öğretsin size.
    Bir daha kutsal kitaplara sövmeyin hadi kolay gelsin ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

üşenmedim demoyu izledim. deagle ile hs alan arkadaş resmen gelişine sıkıyor artık bu yetenek midir hile midir bilemem.

konuşmalara gelirsek kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ben okurken utandım bu mudur sizin oyunculuk anlayışınız internet kafelerdeki tinerci tipli çocuklar bile daha saygılıdır. utanın kendinizden.

Dostum ben zaten duyuyorum info alıyorum vuruyorum ama arkadaşı bir izleyin 4-5 iken nasıl açıp her sıktığının beni bulduğunu o zaman göreceksin.
    Bana hile diyen arkadaşın kendisi hile.
  • Tövbe ESTAĞFİRULLAH ! ALLAH'a sövmek nedir iğrenc yaratık ? Senin için sinir veya oyun mu yksa ALLAH mı daha önemli be edepsiz imansız kafir şeytan ? Seni oyun mu yarattı , sana o kanı , o canı , o oyunu oyniyacak gözleri , o küfür edicek agızı , hergün yedigin nimeti kim verdi kim ? Nyse nyse boşa anlatıyorum ztn O'na küfür eden biri diğer tarafa inanmaz , cehennemi kabul eder ve korkmaz . Sen O'ndan ve onun gazabından cehennemden korkma devam et bakalım dger taraftada oyun için küfür ettim dersin tabi dedirtecek agız brakırlarsa senin gibi bir ZEBANİDE .@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
  • ferhat1242 F kullanıcısına yanıt
    yarın namaza baslıyorum tamam kardesım
  • Benim oyun içindeki küfürlerle uzaktan yakından alakam yok. Daha oyun başlarken canner'in anasına sövdüğünüzü herkes görebiliyor. Hileni de küfürleri kullanarak örtbas edemezsin. Bu kadar dinine sadıksan o hileyi açmazsın ve hakaret etmezsin. Tekrardan söylüyorum demoyu izleyen tarafsız bir adam kimin hile olup olmadığını anlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WF Armo

Benim oyun içindeki küfürlerle uzaktan yakından alakam yok. Daha oyun başlarken canner'in anasına sövdüğünüzü herkes görebiliyor. Hileni de küfürleri kullanarak örtbas edemezsin. Bu kadar dinine sadıksan o hileyi açmazsın ve hakaret etmezsin. Tekrardan söylüyorum demoyu izleyen tarafsız bir adam kimin hile olup olmadığını anlar.

Dostum sen smokeden 2 mermi sıkıp sonra 2 mermi daha sıkıp direk hs atan bir adamsın.
    T spawndan gelen adama sesi bile duyulmayan adama koşup midden awp tutan bir insansın adam kelimesini kullandığım için özür dilerim bu arada.
    Sen git yemeyince hile aç sonra gel karşıma otur konuş.
    O kadar iyi oyuncuysan Ankara içi beklerim ama o Caner'i getirme sakın parçalarlar burada :)
    Benim en son söyleyeceklerim bu kadar sana bol aim kasmanı tavsiye ediyorum.
    Kassan da fayda etmez ama neyse hadi gg wp.

• Yarasi olan gocunur.

Caramel denilen kişideki kuyruk acisi artik nasil bir boyuta ulaşmişsa ben hile degilim diyip küfürleri meydana getirip kendini hakli duruma düşürmeye çalişiyor.

Kivranma bu kadar caramel. Oyuncular izler karar verir valveye gidersin hileysen yersin banini.

Ve o küfürler hiç hoş değil umarim mute ban gibi bir sistem getirilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slincer

Yarasi olan gocunur.

Caramel denilen kişideki kuyruk acisi artik nasil bir boyuta ulaşmişsa ben hile degilim diyip küfürleri meydana getirip kendini hakli duruma düşürmeye çalişiyor.

Kivranma bu kadar caramel. Oyuncular izler karar verir valveye gidersin hileysen yersin banini.

Ve o küfürler hiç hoş değil umarim mute ban gibi bir sistem getirilir.

Benim kıvrandığım falan yok. Allah'a dine kitaba küfür eden ben değilim bunu belirtiyim kuyruk acımda yok demoda sadece beni izleme git demoyu paylaşanı da izle. Ne gelirse gelsin mute ban VAC ban Owermatch gram umurumda değil ki sizin attığınız reportlarla geleceğini de sanmam pek fazla ranked giren bir insan değilim.
    Senin bir kuyruk acın var ki sen gelip bana laf atıyorsun.
    DİPNOT : Türkçe yazmayı öğren.

• carammel C kullanıcısına yanıt
    Bak kardeşim ben şimdi sana ne yazsam kendini savunmak icin hemen birseyler yazicaksin biliyorum. Ve cevaplamamak üzere son kez şunlari diyorum;

Sen hile degilsen ban yemezsin. Millet istedigi kadar reportlasin iftira atsin valveye gidince hile olmadigin meydana cikar Ve millet sana iftira atmasiyla kalir ve leyhine günahini almis olur. :)

Yani her iftira atana cevap atmak birseyleri kanitlamak zorunda degilsin. Bekle temiz cikarsan güzel bir kapak konusu açip bütün hile diyenleri çağrirsin.

Küfürlere gelirsek senin etmedigini biliyorum zaten rahat ol. Küfürü eden kisininde cezasini almasi lazim diyicemde mute ban tarzi bir olay yok cs go de. neyse o onun ayibi.

Istegin uzerine demoyu yayimlayaninda gameplayini izlicem hile kullandigini düşünürsem yayimlayanida rapor ederim.

İyi günler iyi oyunlar ;)

• Demoyu izledikten sonra cevabını merakla bekliyorum. İyi akşamlar.
  • Mesajım bulunsun.

• Bu arada 9 gun once overwatch ban yemis hesabi.http://steamcommunity.com/id/ozyg2asalar

• carammel C kullanıcısına yanıt
    Sen şaka mısın hocam kardeşim yaşında adamsın, bendim o mesajı atan ilerde akıllanıp kullanmayın diye, bence daha fazla zorlamayın artık battıkça batıyorsun...

• 170 saat oynamissin. Ana hesabi atsana bir kontrol edelim
  • Ben attim 2 mesaj once ana hesabini. Banli.

• Allah Kitap sövülmezde, sizin gibi gel suraya ben burdayım yok buraya gel ben burdayim diyip nette kral olup langame de 3 adam vuramayan tiplere daha ağır küfür etmişliğim realde de dövmüşlüğümde vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarping

demoyu nasıl indiriyoruz beyler??

Demo linkini tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Oyun içine girip indiriyor.
  • Demoyu izledim.Sadece chat bile hile olduğunu belli ediyor.

Hile lafı geçtiği gibi 'asıl hileci sizsiniz' tarzında karşı suçlama yapmasından belli.

Kaldı ki 2. yarıdan sonra yani ct olduktan sonra çoğu roundda caramel b ye bıçakla koşup alt kattan t arkasına geçiyor.X görüşünü açıp izleyince herkes rahatlıkla görebilir ki adam round başında daha haritada kimse spotlanmamışken rakibin çıkma olasılığının çok muhtemel olduğu yerlere bile elinde bıçakla tamamen tedbirsiz bir şekilde giriyor.Prefire ları sayamadım bile.

Ama dediğim gibi ben çok hile denildiğinde karşı takımı hile ile suçlaması bu kadar emin etti.

Uzun lafın kısası unranked adam bile 3 round izlese hile olduğunu anlayabilir.
  • Hahahahahha işte adam değilmiş hocam daha birde satlığa çıkartmış hesabı. @Salimania

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.