Şimdi Ara

ML350 G6 Anakart Güç Girişleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok ki :) ama siparişi geçtim 15 güne 1 tane daha geliyor :) onu kurunca paslaşırız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanada yapalım bi z800 dual x5570 16 gb ddr3 ecc ram power connector 1300-1500 arası toplarız

• quote:

Orijinalden alıntı: Sorter47

Sanada yapalım bi z800 dual x5570 16 gb ddr3 ecc ram power connector 1300-1500 arası toplarız

MONEY

• Kıy moneye ne olcak :) al sat yap ben baya para kazanmaya başladım al satla

• bu normal bi 24pin mb soketindeki renkler ama bunda "+" olarak "pink" "brown" felan var onlar neki acaba

ML350 G6 Anakart Güç Girişleri

edit: benim dikkatsizliğime feldi brown var zaten pink sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulobbo -- 7 Ağustos 2015; 22:45:13 >

• mulobbo kullanıcısına yanıt
    Aynen o pembeye bende uyanamadım. Sen kasa modları felan yapıyormuşun ya bu yeni z800 lü sisteme bi tane hd7950 aldım anakartını bekliyor. Bir tane aerocool xpredator alsam nasıl olur modlasam felan becerebilirmiyim yada başka bir kasa önerim olur mu ?

• quote:

Aynen o pembeye bende uyanamadım. Sen kasa modları felan yapıyormuşun ya bu yeni z800 lü sisteme bi tane hd7950 aldım anakartını bekliyor. Bir tane aerocool xpredator alsam nasıl olur modlasam felan becerebilirmiyim yada başka bir kasa önerim olur mu ?

önemli olan anakartın boyutu anakartın boyutunu bilirsek her türlü kasa önerebilirim

bu arada pc modifiye bölümü bitmiş aga o kadar kablo sleeve yaptım gecemi gündüzüme kattım bi yorum bile yok

• Artık üyelerde heves kalmadı ki yeni nesil veriyor parayı alıyor hazırı veriyor parayı alıyor en iyisini o.c soğutma modifiye öldü forumda iyice telefonhaber oldu

• Aerocool al sığar ya 30 cm ye 30 cm di aşşağı yukarı hatırladığım kadarıyla

• bu arada xpredator modlama özürlü bi kasa [ben modlama yapmadım bu kasaya ama yapanlar pişman oldu] yapanlar öyle diyor
  • :)) ben biraz bu ML 350 yi araştırayım

• yurdışında çok güzel siteler var kasanın içindekilerin hepsini seçebiliyorsun
    http://www.bargainhardware.co.uk/hp-z800-configure/
  • quote:

:)) ben biraz bu ML 350 yi araştırayım

ml 350 den hayır olmaz gibime geliyor çünkü kimse yurtdışında bile uğraşmamışlar

ve hiçbiryerde soket şeması yok

HP servislerine verilen kitapçıkta bile yok demekki gizli tutyorlar

• buldum buldum

bundaki kabloları normal psu ya bağlayabiliriz yada bunu kartla birlikte dönüştürebiliriz
    http://www.ebay.ca/itm/HP-511776-001-Proliant-ML350-G6-2-Slot-Server-Power-Supply-Backplane-REV-1-1F-/371404748470?hash=item567972b6b6
    daha ucuzlarıda var bekle link atıyım

Üstad orası öylede türkiyeye gönderim yapmazlar yapsalarda o kargo parasına 1 tane daha alırsın

Adamsın sen çok teşekkür ederim :))

• buda g5 inhttp://www.ebay.ca/itm/HP-ProLiant-ML350-G5-Power-Supply-Backplane-413144-001-411787-001-/181639384114?hash=item2a4a8d0c32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulobbo -- 7 Ağustos 2015; 23:22:54 >
    Teşekkür ederim üstadım klavyene sağlık :)

• quote:

Teşekkür ederim üstadım klavyene sağlık :)

burda kal daha beyin fırtınası yaparız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.