Şimdi Ara

Miui8 Oneplus3 İçin 0 Hata.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba Arkadaşlar. Size bi rom hakkında az bi bilgi vereceğim ve İngilizcesi kötü olan arkadaşlar için daha kolay kurulum için.

Bu Rom Stock Hydrogen Os altyapısı ile port edilmiştir,yani orijinal OP3 kamerası mevcut ve ses kalitesi vs hepsi orijinal kalitededir. (cm rom kullananlar bilir ses ve kamera kalitesini cm romlarda.)

Öncelikle OEM kilidi açık olup twrpnin herhangi sürümü yüklü olmalı.
    Burdanhttps://drive.google.com/file/d/0ByAF5r_6AqFAeHdIei14ZjR3alU/view?Romu indiriniz

Burdan Gapps:https://drive.google.com/file/d/0ByAF5r_6AqFAc3JTYTRWNXJJNEE/view
    Burdan SuperSu Systemmode.https://forum.xda-developers.com/apps/supersu/v2-64-2-66-supersu-mode-t3286120
    Burdan da Font Ayarlayiciyi (türkçe karakter sorununu gidermek için)https://mega.nz/#!sEt0mB4D!uasVkP7xiWjFbQuRx6egHD9XBY4XZbx6B4_GDzaf29g

KURULUM:
    TWRP Recovery'den Mevcut romunuzu Yedekleyin. Sonra internal storage hariç hepsini resetleyin wipe cache dalvik art system ve data.
    Öncelikle ROMu Kurun ardindan hemen GAPPS, SuperSu ve Font Zip.
    Reboot deyin bekleyin boot etsin.
    Miui accountu es geçin. Kurulumu yapin.
    Play storeden More locale 2 indirin ve Türkçeyi aktif edin. (Hicbir sorun yoktur çeviri de.)
    Herangi bi uygulama ile istemediğiniz Çince uygulamaları kaldırın (Tema mağazası Çince daha çok tema vardir isterseniz global romdan apk dosyasını değiştire bilirsiniz)
    Miui Rom kullananlar bilir izinler var bildirim sorunlari yasamamak için izinleri ve otomatik başlamasını istediğiniz uygulamalari Güvenlikten Açın.
    Ayarlar bildirimlerden uygulamalarin bildirim özelliklerini duzenleyin.
    Ve Bu kadar kurulumlari tamamlayın Tadını Çıkartın. (Bence Android in en elit arayuzlu sistemi ve tema desteği.)
    Kusura bakmayin ilk konum. Dağınık oldu

Kullanışlı linkler eklerim daha.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimmami -- 27 Ocak 2017; 19:3:51 >

• Ellerinize sağlık bizede afiyet olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam adem ben,whatsupdan yazmıştım.
    sanırım bl kilidini açtım.fastbook ekranında unlocked yazıyor.twrp yi de flashliyorum ama twrpmenüyegiremiyorum.takıldım kaldım
  • Doğru mu, açılmış mi. Twrp için oneplus.net sitesindeki adımları uyguluyorum. Onu da recovery olarak adlandırıp komut sisteminden flashliyorum, herhangi bir hata da vermiyor. Sonra cihazı kapatıp ses kisma+Powera basıyorum, tepki vermiyor cihaz. Fastboota giriyor yine, tekrar bl kilit açma komutunu verince cihaz açılıyor, ama iş Twrp ye gelince tik yok

• Acilmismi

• Miui accountu nasıl es geçicez. Bir türlü hesabı geçemedim. Şifremide unutuğum için telefonu açamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talat78

Miui accountu nasıl es geçicez. Bir türlü hesabı geçemedim. Şifremide unutuğum için telefonu açamıyorum.

O2OS üstüne kurduysan dosya sistemini f2fs den ext4 e çevirmen lazım.
    bunu da twrp den yapabilirsin.
    bu işlemi yaptığında tel hafızasında ne varsa silinir dikkat et.
    bu işlemi yaptıktan sonra tekrar miui flashlamalısın
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    telefon açılıyor. wifi ye bağlanıyor. Ama bir türlü miui hesabını geçemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talat78

telefon açılıyor. wifi ye bağlanıyor. Ama bir türlü miui hesabını geçemiyorum.

OK telefon açılır zaten,ama direk şifre ekranı geliyor...zaten miui şifresi girmen için önce seni tanıması lazım miui nun.
    sen email-kullanıcı adı yada kodu girmeden senden direk şifre istemiyor mu:?
    hangi hesap için ne şifresi girceksin.
  • Hocam ellerinize sağlık. Emeğinize sağlık. Keşke bi video ile anlatma imkanınız olsa. Bu şekilde cesaret edip başına geçemiyorum işin. Ama deli gibi de miui kurmak istiyorum. Orjinal One Plus 3 telefona miui kurmayı video çekerek anlatabilirseniz minnettar kalırım.
  • Hocam ellerinize sağlık, dün yazdım, heyecanla girip girip bakıyorum foruma cevabınız için. Acaba video lu anlatım olur mu yakın zamanda? Ben stok rom denedim yükleyebildim, miui de dosya sistemi değiştirmek vs baya ayrıntı var sanırım, gözüm korktu, trwp vs hiçbir bilgim yok. o yüzden video ve linkler ile anlatım olursa cesaret edebileceğim sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.