Şimdi Ara

MIUI 15 güncellemesi alacak ve almayacak olan telefonların listesi yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Listede Redmi kısmında Redmi Note 10 Pro 5G modeli de var. Bunun ismi Poco X3 GT olarak da geçiyor. Yani Poco kısmında yazmıyor ama bence X3 GT modeli MIUI 15 ve Android 14'ü alacak. Ne dersiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 lite almalıydı neden almadı ki ?

• Poco x3 pro alacakmı almayacakmı hiçbirinde yazmıyor?

• Redmi poco telefonlara 1lira dahi vermem

• redmi note 10 gelmiyor ??

• Poco X3 pro ya neden gelmiyor

• mi 10T pro sahibiyim daha kaç sene oldu mıuı 13ve14 aldı bukadar mı yani iphone den şaşmayacaksın abi

• Poco X3 pro alırmı

• F3 aliyorsa X3 pro da almalı aynı zamanda X3 pronun fişi bu kadar hızlı cekilmemeli Bence...

• Mi 10T pro ???

• peki 11T nerede . onceleri iyi telefondu güçlüydü şimdilerde artık zayiflamaya başladi üstelik oyun falan oynamiyorum sadece wp ve ins. kullanmama ragmen . ne bileyim guncellemeler telefonu iyileştirme yerine kötüleştiriyor

• Gelecek de ne zaman gelecek. Note 12 Pro 5G halen bekliyoruz gelmesini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android alacaksan samsung alacaksın arkadaş bu nedir resmen rezillik xiaomi'nin yaptığı...

• Nick0tin kullanıcısına yanıt
    Şuan android taradında samsugun one ui arayüzüne rakip bir arayüz yok,birde good lock modülünü yükledin mi daha farklı oluyor. Öyle ince detaylar düşünülmüş ki o detaylatın hiçbir marka modelde yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türbülans Havayolları A.Ş -- 11 Eylül 2023; 17:23:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Emui kullanan olmamış :)

• Tamam miui kötü şuanda ama çogu arayüzler miui çakması şuan kullandiginiz telefonları arayüzlerinin hepsinin ağa babası miui :) mi3 den bu yana .şuan en sevdiğim arayüz realme ve OnePlus ın kullandığı arayüz bu yüzden bu yıl realme 8 ve one plus 9 aldım. Oxygen os şuan en beğendiğim arayüz.

• Ne zaman geliyor güncelleme

• Şimdi bunu açıklayın biriniz benim tlfn Xiaomi mi 11 T ne güncelleme alıcaklarda modelim var nede güncelleme alıcaklarda ?

Şimdi benim tlf alicak mi almiycak mı güncelleme?

• poco x3 pro neden yok ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.