Şimdi Ara

Mitsubishi Lancer Hakkında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
292
Cevap
11
Favori
189.436
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Mitsubishi >> Mitsubishi Lancer Hakkında!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    18 Mesaj

İstediğiniz parça bu depo açma telinizde bir problem yoksa tabi bu araçla ilgili ne isterseniz yardımcı olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Muhiddiin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj

İstediğiniz o yay Mitsubishi l200 cr kasalarla aynıdır .

|
    |
    Muhiddiin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    72 Mesaj

İlginiz için teşekkürler, özelden yazdım size.
    |
    |
    OSMANCANYILMAZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CiGa95

quote:

Orijinalden alıntı: RespecT

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1981

Ciga95 kardeşim saolun sizde kazasız belasız yıllarca binersiniz inşAllah.

Bu arada yazdıklarınızı okudum anladığım kadarıyla aracınızdan çok memnunsunuz inşallah kazasız belasız yıllarca binersiniz

Teşekkürler kardeş,Aracımızın tek kötü tarafı yeterli tanıtımının yapılmayışı,Fiatlar yukarı gittiği halde yine fiat/performans aracı olduğuna eminim.Mitsubishi demek,Sorunsuzluk demektir.Alın düzenli bakım yapın,yağını suyunu eksik etmeyin yıllarca size hizmet etsin.Yok bana bu yetmez diyorsanız,Paranız varsa aracı istediğiniz gibi hem teknik olarak hem görüntü olarak modlayabilirsiniz.

Basit bir japon marka çalışması

fiat /hp /tork /max.hız /ort.yakıt /esp-tcs /aleminyum.cant
    MİTSUBİSHİ LANCER 1.5 İNFORM MT 36.530,00 109 143 191 6,4 yok yok
    MİTSUBİSHİ LANCER 1.5 İNVİTE MT 40.434,00 109 143 191 6,4 var var
    SUBARU IMPREZA SEDAN AWD 1.5 MT COMFORT 36.428,00 107 142 175 7,5 var yok
    SUBARU IMPREZA SEDAN AWD 1.5 MT ELAGANCE 39.656,00 107 142 175 7,5 var var
    TOYOTA COMFORT 1.6 MT 37.250,00 124 157 195 6,9 yok yok
    TOYOTA ELEGANT 1.6 MT 41.650,00 124 157 195 6,9 yok var
    MAZDA3 SEDAN TOURING 1.6 MT 38.268,00 105 145 181 6,5 var var
    MAZDA3 SEDAN IMPRESSİVE 1.6 MT 41.235,00 105 145 181 6,5 var var
    HONDA PREMİUM 1.6 MT 42.490,00 125 152 197 6,8 var var
    HONDA ELEGANCE 1.6 MT 44.490,00 125 152 197 6,8 var var

şu halde bile ,Yine fiat/performans hakimi.
    Mitsubishi demek sahtekarlık hile demektir yakıt değerlerinde 1991 yılından beri mustrriyi Ka diriyorlarmis bizzat Ke deri sahtecilik yaptığı içi özür dilediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    8994 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Mitsubishi demek sahtekarlık hile demektir yakıt değerlerinde 1991 yılından beri mustrriyi Ka diriyorlarmis bizzat Ke deri sahtecilik yaptığı içi özür dilediler.

Alıntıları Göster
    valla yakıt tüketimleri gayet gerçeği gösteriyor. asıl sahtekar hyundai/kia grubu.

kullandığım için biliyorum. madem sahtekarlık benim arabam nasıl 1 depoyla uzun yolda 1200 km menzil değeri görüyor? asx'in yakıt tüketimi şehir içi 7.4 şehir dışı 4.9 diyordu katalogda, bu değerleri yol bilgisayarında görebiliyorum.

ama 4 sene hyundai ix35 kullandım, sahtekar hyundai şehir içi 7.6 litre yazmıştı (2012 mart ayındaki katalog). ama gerçek öyle değildi. şehir içi 12-13 litre şehir dışı 7-8 litrelerde yakıyordu gerçek sahtekar hyundai/kia'dır.

• Yarbay
    4986 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

valla yakıt tüketimleri gayet gerçeği gösteriyor. asıl sahtekar hyundai/kia grubu.

kullandığım için biliyorum. madem sahtekarlık benim arabam nasıl 1 depoyla uzun yolda 1200 km menzil değeri görüyor? asx'in yakıt tüketimi şehir içi 7.4 şehir dışı 4.9 diyordu katalogda, bu değerleri yol bilgisayarında görebiliyorum.

ama 4 sene hyundai ix35 kullandım, sahtekar hyundai şehir içi 7.6 litre yazmıştı (2012 mart ayındaki katalog). ama gerçek öyle değildi. şehir içi 12-13 litre şehir dışı 7-8 litrelerde yakıyordu gerçek sahtekar hyundai/kia'dır.

Alıntıları Göster
    Şuan link paylaşılıyor mu bilemiyorum fakat mitsubishi yöneticileri 91 yılından beri müşterilerini yakıt tüketimi konusunda kandırdılarini itiraf edip özür dilediler.

Kötü arabalar üretiyorlar diyemem fakat böyle bir durum var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1116 Mesaj
    merhaba arkadaşlar bir hortlatalım dedim. kimse yazmıyor hayırdır alan arkadaşlar çok memnun galiba :)
    ben de şuanda araç arayışı içindeyim. köpek balığı çok hoşuma gitti. müsait olanlar varsa danışmak isterim.
    quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

merhaba arkadaşlar bir hortlatalım dedim. kimse yazmıyor hayırdır alan arkadaşlar çok memnun galiba :)
    ben de şuanda araç arayışı içindeyim. köpek balığı çok hoşuma gitti. müsait olanlar varsa danışmak isterim.
    cevaplayabilirim sorularınız varsa...

Zaten çok yardımcı oldunuz. Almıştım 3 hafta önce diğer konuda yazışıyoruz :)

|
    |
    Jeremy Klakson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8994 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Zaten çok yardımcı oldunuz. Almıştım 3 hafta önce diğer konuda yazışıyoruz :)
    pardon ya karıştırdım hayırlı olsun tekrardan.
    |
    |
    |
    |

Ustam 84-89 lancer için sol stop mevcut mu ayrıca ön fren diski balata takımı vs de lazım
    |
    |
    OSMANCANYILMAZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Canlı Tv izle
Lastik Avcısı
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,873
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.