Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.457
Cevap
20
Favori
1.007.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: clio_TR

oooo Arkadaşlar 2gün uzak kaldık bakıyorum çoşturmuşsunuz topiği Fadıl Kardeş hoşgeldin aramıza bu arada nıckınde ne kadar ilginç böyle

ne 2 günü
    bi kayboldun bidaha göremedik
    fadılda olmasa kaybolup gidecek bu topik
    servis bakım ücretlerini yazdım ama kimse bir yorumda bulunmadı
    birçok otomobilden daha uygun fiyatlar olduğunu söyleyebilirim.
    fadıl kardeşimin nicki yanlışlık sonucu öyle olmuş ama neyseki düzeltildi
  • ARKADAŞLAR
    AKSESUAR ALIRKEN LÜTFEN HABERİMİZ OLSUN

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--
  • quote:

Orjinalden alıntı: otoaksesuar

ARKADAŞLAR
    AKSESUAR ALIRKEN LÜTFEN HABERİMİZ OLSUN

birde kromları olsa tam süper olacak

bu fullbox un fiyatı nedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

oooo Arkadaşlar 2gün uzak kaldık bakıyorum çoşturmuşsunuz topiği Fadıl Kardeş hoşgeldin aramıza bu arada nıckınde ne kadar ilginç böyle

ne 2 günü
    bi kayboldun bidaha göremedik
    fadılda olmasa kaybolup gidecek bu topik
    servis bakım ücretlerini yazdım ama kimse bir yorumda bulunmadı
    birçok otomobilden daha uygun fiyatlar olduğunu söyleyebilirim.
    fadıl kardeşimin nicki yanlışlık sonucu öyle olmuş ama neyseki düzeltildi

Haklısın lokosit ne yapalım işte uğraş dur :(

@otoaksesuar

Yeriniz neresi ,aksesuar fiyatlarını bizim için topiğimize koyarmısın?

• vayy bu araba ne güzel olmuş böyle ya..ful kaça mal ediyorsunuz usta bunları?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGotFadıl

vayy bu araba ne güzel olmuş böyle ya..ful kaça mal ediyorsunuz usta bunları?

bu L200 e ne taksan yakışıyor
    gri renk olmasına rağmen araç kendini göstermiş kromlarda olsaydı dahada gösterecek kendini.
    yavaş yavaş gri aldığım için pişmanlığım geçiyor gibi.

yaw fadıl kardeşim imzan süper walla allah bülent ersoya uzun ömürler versin

bide adanalıların içinde kaldık galiba
    forumda hangi L200 e baksam 01 plakalı bu durumda adana sokakları L200 dolu olsa gerek
    arabaya binince de canım şalgam suyu istiyo yoksa bende demi adanalılık var

• quote:

quote:

gri renk olmasına rağmen araç kendini göstermiş kromlarda olsaydı dahada gösterecek kendini.

yaw fadıl kardeşim imzan süper walla allah bülent ersoya uzun ömürler versin

forumda hangi L200 e baksam 01 plakalı bu durumda adana sokakları L200 dolu olsa gerek

Merhabalar hocam maşallah ranger forumu gibi burdanda eksik kalmamışsınız. Bende ranger L200 arasında gidip geliyorum birkaç sorum olacak iç konsoldaki kapağın içinde na var? Baz modelde veya paketli modelde içindeki değişiyormu? Birde DID versiyonu 4x4 mü oluyor? 2. elde 2007 model bir DID buldum 2007 fakat iç dizaynı 2008 ile aynı 30.000 lira civarında 4x2 lerde kaç versiyon bulunuyor farkları neler? 4x2 ile 4x4 ün yükseklik farkları varmı? Yanıtlarsanız çok sevincem...

• quote:

Orjinalden alıntı: sarpuli

Merhabalar hocam maşallah ranger forumu gibi burdanda eksik kalmamışsınız. Bende ranger L200 arasında gidip geliyorum birkaç sorum olacak iç konsoldaki kapağın içinde na var? Baz modelde veya paketli modelde içindeki değişiyormu? Birde DID versiyonu 4x4 mü oluyor? 2. elde 2007 model bir DID buldum 2007 fakat iç dizaynı 2008 ile aynı 30.000 lira civarında 4x2 lerde kaç versiyon bulunuyor farkları neler? 4x2 ile 4x4 ün yükseklik farkları varmı? Yanıtlarsanız çok sevincem...

tüm pickupcılar dostumuzdur
    DID versiyonu diye birşey yok bu motorun tipi yani commonrail motor olduğunu gösterir yani DID hem 4x2 de hemde 4x4 te aynıdır
    4x2 ve4x4 te yükseklik farkı yok ancak cantları aynı olmasına rağmen lastikler daha incedir 4x4 245/70/16 lastik kullanırken 4x2 ler de 205/80/16 lastik kullanılıyor
    iç konsoldaki kapağın içine ne olduğunu bilmiyorum zannedersem boş benim araç 4x4 olduğundan o dediğin kapağın olduğu yerdepusula,altimetre, yol bilgisayarı cd çalar gibi birçok fonksiyonu gösteren ekran var. 4x2 lere oraya dvd player yada navigasyon cihazı konabiliyormuş.
    4x2 lerde otomatik ve düz vites diye 2 versiyon olduğunu biliyorum
    www.yenil200.com adresine bakarsan aracı daha iyi tanırsın.
    kasanın hacmi yetecekmi sana? çay taşıyacaktın ya ondan soruyorum.
    bu arad çay taşımakta bayaa zor iş. birinde giresunda çay bohça mı dersiniz ne dersiniz bilmiyom bir teyze sırtından indirdi ve hanımla sohbete dalmıştı bende kaldırayım dedim çay bohçasını yerinden oynatamadım o teyzeye hayran kalmıştım. hepsinin ellerinden öpmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lokosit -- 28 Mart 2008; 12:08:09 >

• @lokosit
    Bıktın mı yav biz adanalılar dan?
    Bende Gri aldığım için memnun olur hale geldim şu günlerde adana da ki hava buna en büyük etken boğucu çok sıcak acayip tiksindiğim bir hava var şu anda
    Gri ye de herşey yakışır fakat işte ah siyah gibi dursa varyaa oooof
    @sarpuli..boşver sen ford'u arka taraf diz mesafesi yok denecek gibi ...birde en çok yakan ranger galiba tip de yok araba da sen gel bizim takıma katıl

• quote:

@lokosit
    Bende Gri aldığım için memnun olur hale geldim şu günlerde adana da ki hava buna en büyük etken boğucu çok sıcak acayip tiksindiğim bir hava var şu anda
    @sarpuli..boşver sen ford'u arka taraf diz mesafesi yok denecek gibi ...birde en çok yakan ranger galiba tip de yok araba da sen gel bizim takıma katıl

estağfurullah
    adağalılar olmasa bizim araçlar prim yapmayacak, aksesuar yan sanayisi gelişmeyecek.
    yaw bi galon şalgam göndersene acılı
    yazın geleyimde asmaaltında adana yiyelim valla tadı damağımda
    bizim buraların bişeyi meşhur değil
    gri renk hakkındaki fikirlerim olumluya doğru değişmeye başladı. bende aksesuar işine yavaş yavaş başlayayım barii

• quote:

quote:

tüm pickupcılar dostumuzdur
    DID versiyonu diye birşey yok bu motorun tipi yani commonrail motor olduğunu gösterir yani DID hem 4x2 de hemde 4x4 te aynıdır
    4x2 ve4x4 te yükseklik farkı yok ancak cantları aynı olmasına rağmen lastikler daha incedir 4x4 245/70/16 lastik kullanırken 4x2 ler de 205/80/16 lastik kullanılıyor
    iç konsoldaki kapağın içine ne olduğunu bilmiyorum zannedersem boş benim araç 4x4 olduğundan o dediğin kapağın olduğu yerdepusula,altimetre, yol bilgisayarı cd çalar gibi birçok fonksiyonu gösteren ekran var. 4x2 lere oraya dvd player yada navigasyon cihazı konabiliyormuş.
    4x2 lerde otomatik ve düz vites diye 2 versiyon olduğunu biliyorum
    www.yenil200.com adresine bakarsan aracı daha iyi tanırsın.
    kasanın hacmi yetecekmi sana? çay taşıyacaktın ya ondan soruyorum.
    bu arad çay taşımakta bayaa zor iş. birinde giresunda çay bohça mı dersiniz ne dersiniz bilmiyom bir teyze sırtından indirdi ve hanımla sohbete dalmıştı bende kaldırayım dedim çay bohçasını yerinden oynatamadım o teyzeye hayran kalmıştım. hepsinin ellerinden öpmek lazım

Hımm anladım heralde internetteki ilanlarda 4x4 yazmıyorlarsa 4x2 dir diye düşünüyorum. Size sorduktan sonra bugun kampüste 4x4 bir araç gördüm dediğim kapakta orta boyutta bir lcd vardı 4x2 lerde yoksa çok kötü ama şöyle düşünüyorum 4x2 lerinde cd çalarında hiçbir ekran yok sanırım sizin araçta da yok cd çaların ekranı bahsettiğiniz ekrana entegre olmalı 4x2 lerde yoksa eğer lcd o zaman ekransız cd/mp3 çalarımı var? Siteyi inceledim 2 versiyon gözükmekte çok farklaı yok gibi en önemli far EDB/ABS ama fiyat frakı fazla dediğiniz gibi donanımlar eklebiliyormu EDB/ABS eklenebilirmi sonradan? Kasa konusunda sağa sola sorduk yapan varmış artık sağdan soldan taşsada yükleyecez :) Zamanda daralıyor mayısın ilk haftası girmek lazım tarlaya :) Rangerı hala göremedik canlı olarak bayiyede gittim yoktu ama gelecek dediler bakalım haftaya yine bakacam... Teyzeler içinde bu anadolu da bu topraklada hakları çok ödenmez

• quote:

quote:

yaw fadıl kardeşim imzan süper walla allah bülent ersoya uzun ömürler versinGri Renk iyidir abi bizim burada tek tük siyah alan var onlarda yazın pişman olurlar merak etme

Abi,ADANALIYIK ALLAHIN ADAMIYIK BİCİ YERİK ŞALGAM İÇERİK FORUMLARI İŞGAL EDERİK MITSUBISHIYE BINERIK

Bu sloganımız da da göründüğü üzere Güzel Adana mızda l200 bayağı vartek tük siyah var onlarda pişman olurlar yazın merak etme
    imza olarak bunu mu kullansak ne yapsak?abi herşey için teşekkür ederim senin güzelliğinden kaynaklıdır abi herşey bu arada hemşerim clio_TR nerdesın merkez demi hangi ilçede?

• quote:

Hımm anladım heralde internetteki ilanlarda 4x4 yazmıyorlarsa 4x2 dir diye düşünüyorum. Size sorduktan sonra bugun kampüste 4x4 bir araç gördüm dediğim kapakta orta boyutta bir lcd vardı 4x2 lerde yoksa çok kötü ama şöyle düşünüyorum 4x2 lerinde cd çalarında hiçbir ekran yok sanırım sizin araçta da yok cd çaların ekranı bahsettiğiniz ekrana entegre olmalı 4x2 lerde yoksa eğer lcd o zaman ekransız cd/mp3 çalarımı var? Siteyi inceledim 2 versiyon gözükmekte çok farklaı yok gibi en önemli far EDB/ABS ama fiyat frakı fazla dediğiniz gibi donanımlar eklebiliyormu EDB/ABS eklenebilirmi sonradan? Kasa konusunda sağa sola sorduk yapan varmış artık sağdan soldan taşsada yükleyecez :) Zamanda daralıyor mayısın ilk haftası girmek lazım tarlaya :) Rangerı hala göremedik canlı olarak bayiyede gittim yoktu ama gelecek dediler bakalım haftaya yine bakacam... Teyzeler içinde bu anadolu da bu topraklada hakları çok ödenmez

4x2 kullanan akadaşlar daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir ama sonradan abs ebd eklenmiyor zannedersem
    sebebide yazılımlarının tanıtılamamsı gibi bişey söylediler

• quote:

Abi,ADANALIYIK ALLAHIN ADAMIYIK BİCİ YERİK ŞALGAM İÇERİK FORUMLARI İŞGAL EDERİK MITSUBISHIYE BINERIK

fadıl süpersin valla
    bu sloganı temsaya iletmek lazım
  • Fadıl
    quote:

kaynaklıdır abi herşey bu arada hemşerim clio_TR nerdesın merkez demi hangi ilçede?

Seyhandayım Fadıl.Ya lokosit görüyormusun Adana'lı ları Fadıl serde şairlik var mı?Hemşerim Maşallah döktürmüşsünSloganımız bu olsun bundan sonra hani Vali İlhan Atış slogan ve logo arıyormuş ya ,ne gerek var o kadar zahmete seni nasıl farkedemediler ya

şaka bir tarafa hakikaten güzel yazmışsın hemserim sen neresindensin Güzel Adanamızın??

4x2kullanan arkadaşlar demiş lokosit benim araba 4x2 en baz versiyon abs ebd yol pc hiç birşey yok ekleme abs olabailiyor diye anımsıyorum ama yanlış hatırlıyor da olabilirim ama ne gerek var sonradan ekletmeye alırken başta alacaksın ben üst versiyon almamamın nedeni arada büyük fiyat uçurumunun olması yani 2 parça kromla abs vardı 5-6milyar oynuyordu o sebeble baz versiyonu aldım.Yani abs falan olsun diyorsan lux olanı alacaksın sormak istediğin olursa yazarsın bize sen bence boşver Ford'u baksana galerilerinde bile yok arabasen gel bize katıl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio_TR -- 29 Mart 2008; 14:39:16 >

• quote:

Fadıl
    quote:

kaynaklıdır abi herşey bu arada hemşerim clio_TR nerdesın merkez demi hangi ilçede?

Seyhandayım Fadıl.Ya lokosit görüyormusun Adana'lı ları Fadıl serde şairlik var mı?Hemşerim Maşallah döktürmüşsünSloganımız bu olsun bundan sonra hani Vali İlhan Atış slogan ve logo arıyormuş ya ,ne gerek var o kadar zahmete seni nasıl farkedemediler ya

şaka bir tarafa hakikaten güzel yazmışsın hemserim sen neresindensin Güzel Adanamızın??

4x2kullanan arkadaşlar demiş lokosit benim araba 4x2 en baz versiyon abs ebd yol pc hiç birşey yok ekleme abs olabailiyor diye anımsıyorum ama yanlış hatırlıyor da olabilirim ama ne gerek var sonradan ekletmeye alırken başta alacaksın ben üst versiyon almamamın nedeni arada büyük fiyat uçurumunun olması yani 2 parça kromla abs vardı 5-6milyar oynuyordu o sebeble baz versiyonu aldım.Yani abs falan olsun diyorsan lux olanı alacaksın sormak istediğin olursa yazarsın bize sen bence boşver Ford'u baksana galerilerinde bile yok arabasen gel bize katıl..

Yani baz versiyonda o kocaman kapağın altında hiçbirşey yokmu? O çok kötü yav :( Bende internetten baktığım fiyatlara göre baz versiyonla LUX un arasında çok fiyat farkı var ama özellik tablosunda bahsetiğiniz lcd hakkında herhangi bir bilgi görmemedim var yok gibisinden...?????

• Teşekkür ederim abiler.şairlik konusuna gelince şair falan değilim öğle aklıma gelirse karalıyıveriyorum bişeyler
    mete abi temsa dan zaten ayda 1 depo mazot istemeyi düşünüyorum böyle beleş reklamını yapıyoruz vallahi görsünler artık biziartık kim takarsa.....

clio_TR ben haftanın 3 günü ceyhan dayım diğer günler bende seyhandayım.Nerede oturuyorsunuz?akraba çıkacakmışız gibi bir his var içimde ama

ayrıca slogan mı arıyormuş Vali bey?Valla bu bizim yeni validen korkulur ya adam atış ama Ateş gibi çalışıyor valla neyse ben arar söylerim kendisine ihtiyacınız olursa yardımcı olurum diye

• ada vapuru L200
    bu araç neresinden nefes alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lokosit -- 31 Mart 2008; 13:04:26 >

• quote:

@lokosit

clio_TR , Dikkat et Ford cuların da gözü üzerinde , lokosit sayesinde biz de bu konuyla haşır neşiriz , onu örnek al...

• quote:

Orjinalden alıntı: corian

quote:

@lokosit

clio_TR , Dikkat et Ford cuların da gözü üzerinde , lokosit sayesinde biz de bu konuyla haşır neşiriz , onu örnek al...

corian
    cumartesi sabahtan akşama kadar realin yanındaki berat otomotiv deyim.
    kabin sökülecek, fulbox, ön tampon koruma ve kasa içine sandık konulacak
    vaktin olursa beklerim:)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.