Şimdi Ara

Mitsubishi Colt LED Show

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşın aptığına bir bakın :d baya bir ugraşmış görülen

LED SHOW BURDA

• harika
  • iimiş baya :D ama bi bunu bizim arabalara yapamayız sanırım :/
  • Araba resmen pavyon tabelası gibi olmuş :))
  • benzer ledli sistemi l200'de görmüştüm tabi yanıp sönme durumu yoktu. ışıklı tabelacılar yapabilir mi acaba? ama fara ulaşmak için tamponun sökülmesi filan uzun iş açıkçası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

benzer ledli sistemi l200'de görmüştüm tabi yanıp sönme durumu yoktu. ışıklı tabelacılar yapabilir mi acaba? ama fara ulaşmak için tamponun sökülmesi filan uzun iş açıkçası.

Far işi zor iş. Bu işi TR'de pek kimse yapamaz. Aslında herkes yapabilir de kimse uğraşmak istemez.

Ayrıca yenıp sönme meseleleri filan ne kadar güzel de olsa çok gereksiz bence.
  • yanıp sönme değilde park lambası yerine boydan boya led olması güzel olurdu yoksa görmemeişin arabası gibi yanmasını istemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: catalyst

quote:

benzer ledli sistemi l200'de görmüştüm tabi yanıp sönme durumu yoktu. ışıklı tabelacılar yapabilir mi acaba? ama fara ulaşmak için tamponun sökülmesi filan uzun iş açıkçası.

Far işi zor iş. Bu işi TR'de pek kimse yapamaz. Aslında herkes yapabilir de kimse uğraşmak istemez.

Ayrıca yenıp sönme meseleleri filan ne kadar güzel de olsa çok gereksiz bence.

bu isi bi cok modifiyeci yapar ama biraz yuksek fiyat cekiyorlar biliyorum cunki benim diger aracimda buna benzer bisey war
  • quote:

yanıp sönme değilde park lambası yerine boydan boya led olması güzel olurdu yoksa görmemeişin arabası gibi yanmasını istemem

Aynen katılıyorum. Hatta far içi boyatırken uygun halka bulsaydım angel halkaları taktıracaktım da olmadı.
  • elektrikçim şuan bunun üzerinde çalışıyo.hatta yaparsa abartıp isteyene arka cama led li devir göstergesi yapmayı planlıyo.
  • yapılır,devresi çokta zahmetli olmaz.hatta çok maliyetli bir işte değildir.ancak kim uğraşacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.