Şimdi Ara

Mio C520 de video oynatma yazılımı ( MioPocket 2.0 ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
19.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk mesaj daki linki yeniledim Release_25'in linkini kaldırıp Release_27 nin linkini koydum bunu deneyerek sorunun düzelip düzelmediğini görebilirsiniz (yarın bende denerim ) Yazılımı yapan kiş her Release de yeni birşeyler ekliyor değişiyor bu nedenle stabil bir sürüm bulunca değiştirmeden kullanın bence.

Korkmayın yükleyin bişe olursa düzeltiriz sorun olmaz ( Yaşasın özgür yazılım )

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: oracle_12

iyi günler tetirbe arkadaşın sorununu bende yeni yaşadım burdaki mio pocket 2.0 yükledim ilk gün navigasyonda sorunsuz çalışıyosdu ama kapatıp ertesi gün açtığımda nav. çalışmadı herşeyi denedim restart-programı kaldırıp tekrar sd carta yükledim olmadı en sonunda sd cartı çıkartıp orjinal cd den miomap 3.3 ü ve haritaları tekrar kurdum (bilgisayar cihazı sorunsuz tanıdı o yüzden kolay oldu benim işim) ilk günkü haline geldi sorunsuz çalışıyor ama bu problemin neyden kaynaklandığını ögrenmek istiyorum bilgi verebilecek misiniz acaba tekrarda yüklemem heralde pocket ı gözüm korktu valla :)

• merhaba
    bu programı mio moov 200 içinde kullanabilirmiyiz?
  • evet kullanabilirsiniz...
  • Teşekkür ederim.
    Yükledim Gayet Güzel oldu.
    Fakat bir çok programın ne işe yaradığını çözmeye çalışıyorum.
    Örneğin igo ve tomtomu nasıl aktif edeceğiz.
    Saygılar;
  • quote:

Orjinalden alıntı: cakal1907

Teşekkür ederim.
    Yükledim Gayet Güzel oldu.
    Fakat bir çok programın ne işe yaradığını çözmeye çalışıyorum.
    Örneğin igo ve tomtomu nasıl aktif edeceğiz.
    Saygılar;

miopocket bir çok programın kısayolu hazır sekilde gelir ama elbette o programın çalışması için mevcut olması gerekir. igo veya tomtom çalıştırmak istiyorsanız hafıza kartınıza bunları atmış olmalısınız; o zaman o kısayollara tıkladığınızda çalısacaktır.
  • Mio C520 kullanıyorum.
    igo ve tomtomu da kurup kullana bilirmiyim?
    Saygılar;
  • Merhaba @dem bey,

Bu bahsettiğiniz yazılım mio c520 me yüklersem garantisi bozulur mu ?
  • Merhaba,

Bu yazılımın cihazdaki yazılıma bir etlisi yoktur, olsada farketmez yazılım bozuldu diye garanti dışına çıkmaz cihaz 10 dk da formatlanır düzelir

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: serdarcs

Merhaba @dem bey,

Bu bahsettiğiniz yazılım mio c520 me yüklersem garantisi bozulur mu ?
  • Arkadaşlar navitech haritalarini kullanabiliyormuyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 9 Kasım 2008; 14:01:06 >
  • güncel
  • Merhaba,

Tam olarak ne istediğini yazarsan belki yardımcı olabilirim.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: johonwayni

Arkadaşlar navitech haritalarini kullanabiliyormuyuz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: @dem

Merhaba,

Saygılar...

quote:

Merhab,

M520 bazi şehirler olmadigi için Navitech haritasindada 81 il, 500 şehir bulunmaktadir acaba o haritayi yükleme gibi bi şansimiz varmi ?

calişirmi ?

iyi çalişmalar.
  • quote:

quote:

Merhaba,

Saygılar...

quote:

Merhab,

M520 bazi şehirler olmadigi için Navitech haritasindada 81 il, 500 şehir bulunmaktadir acaba o haritayi yükleme gibi bi şansimiz varmi ?

calişirmi ?

iyi çalişmalar.

Şakamı yapıyorsunuz o marka cihazda Navturk var,81 il ne zaman oldu o hep 40 küsür ildi ama habire arayüz güncelleme ile 81 olduysa bilemem.Bence forumu gözden geçirin,o firmanın 81 il diye sattığı yazılımı hala alan varmı,valla düşündürücü.

Elinizdeki cihazın kıymetini bilin,üzerindeki haritanında bence,eski bile olsa daha sağlıklıdır.

• quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

quote:

quote:

Merhaba,

Saygılar...

quote:

Merhab,

calişirmi ?

iyi çalişmalar.

Şakamı yapıyorsunuz o marka cihazda Navturk var,81 il ne zaman oldu o hep 40 küsür ildi ama habire arayüz güncelleme ile 81 olduysa bilemem.Bence forumu gözden geçirin,o firmanın 81 il diye sattığı yazılımı hala alan varmı,valla düşündürücü.

Elinizdeki cihazın kıymetini bilin,üzerindeki haritanında bence,eski bile olsa daha sağlıklıdır.

NAVIGO 4.3” Taşınabilir GPS Navigasyon Cihazının özellikerlinde yaziyor:

Hayal ettiğiniz her yere NAVIGO ile ulaşın.

# 70 il tam kapsamlı, 11 il temel yol bilgileri
    # Başarsoft 2008 harita datası ile 81 il kapı numara desteği

Ondan sordum

• Yazdığınız cihaz NAVIGO ama ??? M520 yazdınız şimdi bunu yazdığınız araya başka marka yazdınız,tam anlaşılmıyor sorunuz.

NAVIGO 'da 70 il yazıyorsa 2008.1 yada 2008.4 datası vardır,şu an tartışmasız bence en iyi data zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

quote:

quote:

Merhaba,

Saygılar...

quote:

Merhab,

calişirmi ?

iyi çalişmalar.

Yorum yaparken biraz daha dikkat edelim.81 il deniyorsa 81 ildir.Koskoca firma yalanmı sölüyor yani?Kendi firmanızın reklamını yaparken diyerini kötülemeniz gerekmiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t3 -- 27 Kasım 2008; 17:11:39 >

• miopocket yazılımını Mio MooV 300C modelinde'de çalıştırabilirmiyiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: t3

Yorum yaparken biraz daha dikkat edelim.81 il deniyorsa 81 ildir.Koskoca firma yalanmı sölüyor yani?Kendi firmanızın reklamını yaparken diyerini kötülemeniz gerekmiyor....

Gayet dikkatli yorumlar yapılır burada,sanırım etrafınıza bakmıyor yada bir cihaz alıp test etmiyorsunuz ? Önce alın test edin bakın.81 il var demekle 81 il olmuyor.Ben tam navigasyon yapılabilen il sayısına bakarım.

O firmada 2 sene öncede 81 il vardı evet doğru söylüyorsunuz,hatta o kadar gizli dataları var ki referans verecek bir yerleri yok.Nedense bu 81 ili yaza yaza bir hal oldular.

Neden acaba donanım'ın kalbinin attığı bu forumda alakalı firma haritalarından iyi söz edilmiyor.

Ayrıca eski mesajlarımı okumanızı tavsiye ederim,benim ne firmam var nede firma çalışanıyım.Sanırım onuda araştırmadan yazıyorsunuz

Sanırım yazım iyi algılanmıştır.

Biraz araştırın sonra yazın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 2 Aralık 2008; 12:05:50 >

• kardeşim öncelikle teşekkür ederim eline sağlık verdiğin link çalışmıyor ben değişik yerden indirdim ama başaramadım bana yardım edebilirmisin
  • Programı c520 ye kurdum sorunsuz çalışıyor. Peki birden fazla harita yükleme imkanımız varmı mevcut miomap. Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.