Şimdi Ara

MİNTON HTS-708 5+1 Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi akşamlar. Başlıkta görmüş olduğunuz ses sistemim var. Fakat hoparlörlerin subwoore nasıl bağlanacağını bilmiyorum. Neden derseniz ürünün alındığı yıllarda hoparlörlerde etiket vardı sağ,sol,arka(FR-FL-SR-SL-C) daha sonra ürünü kaldırdık tabi zamanla yok olmuş, şimdi elime geçti fakat hangi hoparlörün hangi yere bağlanacağını bilmiyorum, dün akşam rastgele denedim 2 si çalıştı diğerleri çalışmadı, daha sonra kabloların yerlerini değiştireyim dedim fakat bir sonuca ulaşamadım bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi acaba?MİNTON HTS-708 5+1  Yardım!MİNTON HTS-708 5+1  Yardım!MİNTON HTS-708 5+1  Yardım!MİNTON HTS-708 5+1  Yardım!

• arkadaşlar bilen biri yokmu ya?
  • kardeşim ordamısın
  • morfose7 M kullanıcısına yanıt
    arka paneli daha yakın çekersen yardımcı olayım hala halletmediysen
  • hocam burdayım aradan baya süre geçti fakat hala aynı durum. Fotoyu büyüttüğün zaman da tam olarak gözükmüyor mu?
  • morfose7 M kullanıcısına yanıt
    Sub’ın üzerindeki biraz daha büyük olan muhtemelen center hoparlördür. Onu en alttaki çıkışa bağlayacaksınız. Diğerlerinin hepsi aynıdır. Onları da geri kalan çıkışlara bağlayın.

Çıkışlar alttaki kırmızı ve siyah mandallı yuvalar oluyor.

Tv vs gibi stereo kaynakları en üstteki aux girişine bağlayın.
    PC’yi ise 5.1 girişe bağlayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende aynı ürünün kullanıcısıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben nasıl yapılacağını biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cihazın aynısı bendede var 0 kutusunda duruyo kurulumunu bilen yardımcı olabilir mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.