Şimdi Ara

Mini Warriors Triniti (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
1
Favori
14.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saydıgımda eksik çıkıyordu hocam zaten cannon ve galahad'ı eklemeyi unutmuşum. Bir de summer'ı kullanabilirim. 3,4 gün geçsin yeni rally tam oturur yerine burada da paylaşacagım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenilerden bi summer alınabilir duruyor sanırım skillerini pek bilmiyorum skilleri görebileceğimiz yardimci bi site var mı bildiginiz patch bilgileri değişikliklerle ilgili

• balistikus8 B kullanıcısına yanıt
    Mage de iyi diyorlar yenilerden ama bilemiyorum denemek lazım. Ing biliyorsanız oyunun kendi forumunda skilleri açıklanmış bende oradan okudum. Onun dışında reinhard çok iyi durumda diyorlar denemek lazım onu da. 5 hero öldüremiyordu izledigim video da. Şuan bakıma girde server 600 dakika sonra 1.8 bizim olacak

• Androide de guncelleme geldi ve oyuna yabanci gibi oldum. Yeni herolar gelmis. Yeni herolarin skillerini buraya yazabilirmisiniz ben ve benin gibi ingilizce bilmeyenler için çok iyi olur

• Yeni çıkan heroları denedim bugün biraz, beğenmedim ben herhangi birini aynı rally devam edecegim. Skilleri 11e basmaya başlayınca reinhard'ı ekleyecegim rallye sadece.
    Bugün 350 glory chest ve 310 gold chest açtım kutularda pek degişiklik yok. 95milyon harcadım bugün, 5k falan ap kastım.

• skillerini bi özetleseniz yeni heroların? Birde 11 e basmak için gerekli olan şey nerden alınıyor?

Not: Dikkatimi çeken birşey var stage ve elite lerde ilk oynayışta ödülü banko alıyosun artık. Birsürü item kastım
  • nitro gliserin N kullanıcısına yanıt
    Evde olmadıgımdan bakıp yazamıyorum şuanda ama terim dışındakiler facia geldiler bana. Ragnar hero öldürdükce attack ve saglık kazanıyordu, jerome heal basıyordu ama yetersiz. Summers teoride çok iyi ölüleri diriltiyor falan ama oyunda etkisi az geldi bana. Terim ise dragon çagırıyor kendi atagının %20 gücündeydi sanırım dragonu. Belirli bir.süre sonra da dragon kayboluyor. Terim belki edward yerine kullanılabilir ileride ama beklemek lazım.
    Skill görevi var oradan. En sondakini yenersen geliyor. Çok zor yapmışlar onu ben 220k ap ile yenemedim.
    Evet bolca item aldım bende stage 81 de kaldı herkes oradan sonra zorlaşıyor.

• Skill gorevini bulamadim obtain yazmiyor ?

Cedric iyi gibi geldi bana bide mary read var o alinamiyor şu an,oda iyi gibi

Event yaziyor simgesinde yeşil skill kagıdı var. Oradan alınıyor skill scrolları artık.
    Cedrik'i unutmuşum o da kendine ve squadına saniye başı hp basıyordu. 10hp ile başlıyor ama ileride artar basmadım skilini ben onun yetersiz geldi bana ve ios da kullanan yok cedrik'i.

• quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Event yaziyor simgesinde yeşil skill kagıdı var. Oradan alınıyor skill scrolları artık.
    Cedrik'i unutmuşum o da kendine ve squadına saniye başı hp basıyordu. 10hp ile başlıyor ama ileride artar basmadım skilini ben onun yetersiz geldi bana ve ios da kullanan yok cedrik'i.

Foto atma durumun varmi bulamadim :) birde rally de boş yerlere yeni herolar nasi koyuluyo 150 lvl ustu oluncami

Telefondan resim upload edemiyorum sıkıntı var çözümünü bulamadım hala. Whatsapp dan eklersen oradan atabilirim pm atabilirsin numaranı.
    O boş yerlere yeni hero eklemeyecegiz. 20 heroyla devam oyuna, o boş yerlerin amacı savaşta daha fazla taktik geliştirmek. Yeni yerlesimler yapmak falan

• quote:

Orijinalden alıntı: resolument

Telefondan resim upload edemiyorum sıkıntı var çözümünü bulamadım hala. Whatsapp dan eklersen oradan atabilirim pm atabilirsin numaranı.
    O boş yerlere yeni hero eklemeyecegiz. 20 heroyla devam oyuna, o boş yerlerin amacı savaşta daha fazla taktik geliştirmek. Yeni yerlesimler yapmak falan

Anladim ben eklenicek sanmistim. Eventi buldum ana,ona ulasmak icin ciddi enerji harcadim ve 120 enerjiye savasiliyor,her almak istedigide bu kadar enerji mi vericen

Şuanda en büyük problem enerji oyundaki. Elmas harcatacaklar bize bolca enerjiyi doldurmak için belli oldu. 6500 civarında elmas birikti bende squad maddeleri için harcayacagım hepsini.

• Itemlere ulasmak kolaylasmis ama enerji gerekliligi artmiş. Skilleri 11 e basmakta ileri seviye adamlarin isi 285k attack poweri var eventin. 11 den sonrasi basilabiliyormu kaca kadar gidiyo skiller

enerji de istemiyor sürekli tekrarlanıyor bu event mı yoksa normali mi bu artık
    Itemleri kolaylaştırma nedenleri zaten ileri düzey oyuncular 5* set yaptılar, kalanlara da verelim 3-4* itemleri demişler. Skill olayı zor olacak cidden 12ye kadar basılıyor ama full rally skillerini 12 yapmak 1 sene sürüyor diyorlar.

• balistikus8 B kullanıcısına yanıt
    Hep olacak o olay, benim gibi yedek heroların levellerini yükseltmeyenleri kötü etkiliyor.

• rally sürekli değiştirmemin bi faydasını görmüş oldum sonunda. Gold sıkıntısı ortadan kalkıcak yeni başlayanlar eskilere daha hızlı yetişebilecek gibi görünüyor. Skill 11 için gerekli taşları nerden bulucaz onu çözemedim bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistikus8

rally sürekli değiştirmemin bi faydasını görmüş oldum sonunda. Gold sıkıntısı ortadan kalkıcak yeni başlayanlar eskilere daha hızlı yetişebilecek gibi görünüyor. Skill 11 için gerekli taşları nerden bulucaz onu çözemedim bilen var mı?

Event var scrollerin alındığı,en sondaki merlin var ondan alınıyor.
     Mini Warriors Triniti

• Savage nin squad sayisini 11-13 yapan o kolye gibi şeyi bir turlu bulamadim artik obtain de yazmiyor eventlardada yok. Nasil onu alicam shopta bile yok

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.