Şimdi Ara

MINECRAFT YARDIMLAŞMA PLATFORMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
2.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz bana sorununuzu yazarsanız bu başlık altından sıze yardımcı olmaya çalışırım.
    2 yıldır MINECRAFT oynuyorum sístem konusunda başarılıyımdır. Sístem tarzı sorular - şu şöyle olursan olur mu tarzı yanì Minecraft acılmıyor tarzı sorular hariç bütün sorularınızı alabilirim.
    Skype dan yardim destegi icin ekle : ahmet0zer

Yardımcı olursam ne mutlu bana!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruvazor -- 31 Temmuz 2012; 23:53:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kruvazor

Siz bana sorununuzu yazarsanız bu başlık altından sıze yardımcı olmaya çalışırım.
    2 yıldır MINECRAFT oynuyorum sístem konusunda başarılıyımdır. Sístem tarzı sorular - şu şöyle olursan olur mu tarzı yanì Minecraft acılmıyor tarzı sorular hariç bütün sorularınızı alabilirim.

Yardımcı olursam ne mutlu bana!

Ovos Rustic Texture Pack yüklüyorum fakat görüntüler bozuk çıkıyor.

işte ss'ler, yardımcı olursan sevinirim

Minecraft sürüm 1.2.5 - Crack

• Mcpatcher adli bi program var onu yukle ve calistir sorun cozulucektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mcpatcher adli bi program var onu yukle ve calistir sorun cozulucektir

işe yaradı saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

quote:

Mcpatcher adli bi program var onu yukle ve calistir sorun cozulucektir

işe yaradı saol

Ne mutlu bana!

• hocam dışardan pistonlu otomatik kapı yaptım bunu içerdende yapmaya çalıştım ama olmuyor sen biliyormusun yapılabilirmi böyle birşey?
  • Tabi yapilabilir 2 3 ss at daha rahar yardimci olayim

• quote:

Tabi yapilabilir 2 3 ss at daha rahar yardimci olayim

yarın atayım şimdi pc yanımda değil bu başka pc
  • quote:

Orijinalden alıntı: moskowa48

quote:

En basitinden ilk pleasure plate nin enerjiyi verdigi yerden bi bolum daha cek diger plate lerin altina dose cok kotu anlattim ama

• Editlediğim texture patchlerde fırın her zaman bugda kalıyor yani fırına bakınca alt tarafı gözüküyor laf falan sanki bi x ray gibi oluyo su an ss atamam ama bi cözümü var mıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: ImpossemLe

Editlediğim texture patchlerde fırın her zaman bugda kalıyor yani fırına bakınca alt tarafı gözüküyor laf falan sanki bi x ray gibi oluyo su an ss atamam ama bi cözümü var mıdır

aynısı bende de ağac köklerinde oluyodu, mcpatcher calıstrdm duzeldi.ama duzelmeyen birsey var, beyaz agaclarn kalasları renksiz cıkıo şeffaf hicbirsey gorunmuyo sadece sayisi var

• Mcpatcher yerine optifine kullanın. Görüntüyüde güzelleştiriyor. Camları birleştiriyor süper oluyor Optifine tavsiye ederim. Mcpatcherle çakışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faati-puskevit

Mcpatcher yerine optifine kullanın. Görüntüyüde güzelleştiriyor. Camları birleştiriyor süper oluyor Optifine tavsiye ederim. Mcpatcherle çakışıyor.

Kasma durumu hangisinde daha az peki ? Mcp. de biraz kasma var, digeri daha iyi diyorsun ozmn o daha cok kasıyordur nede olsa HD kalite sunuyor

• ben 2 yıldır mcpatcher kullanmama ve nerdeyse hiç default la oynamama rağmen hiç sorun yaşamadım
  • Birde bu patcherlar maden yuzdelerini arttiriyor sanki, def iken demir bulunca sevinirdim simdi patchden sonra demirin yuzune bakmaz oldum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moskowa48

quote:

En basitinden ilk pleasure plate nin enerjiyi verdigi yerden bi bolum daha cek diger plate lerin altina dose cok kotu anlattim ama

anlamadım ama birazdan koyucam ss o zmn daha iyi anlatırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

Birde bu patcherlar maden yuzdelerini arttiriyor sanki, def iken demir bulunca sevinirdim simdi patchden sonra demirin yuzune bakmaz oldum

Hiçbir alaksı yok hocam
  • Optifineyi hala tavsiye ediyorum. Nedeni güzel özellikleri olması torch dan çıkan dumanı alev efektini su efektini herşeyi kapatip açabiliyrosunuz. Max FPS alabiliyor yada MAX grapichslerde oynayabiliyorsunuz. Mcpatcherin sağladığı HD textures desteğini de sağlıyor ve en güzel özelliklerinden biri camları birleştiriyor mikemmel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: faati-puskevit

Optifineyi hala tavsiye ediyorum. Nedeni güzel özellikleri olması torch dan çıkan dumanı alev efektini su efektini herşeyi kapatip açabiliyrosunuz. Max FPS alabiliyor yada MAX grapichslerde oynayabiliyorsunuz. Mcpatcherin sağladığı HD textures desteğini de sağlıyor ve en güzel özelliklerinden biri camları birleştiriyor mikemmel oluyor

Herkes çok övüyor şunu. Deneyeceğim birazdan

• arkadaşımın bilgisayarına minecraft yükledim ve ismi yazıp oyuna girdikten sonra şöyle bir yazı geliyor

----------------------------Failed to Launch-----------------------
    ----------Fatal error accerd (4) s3.*m*zon*ws.com-------

ne yapmam gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moskowa48 -- 2 Ağustos 2012; 12:09:59 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.