Şimdi Ara

Mine-bnb yeni madencilik sitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Site 3 ay önce açıldı çok popüler ve şahane kazançlar elde edilebilen sitelerden biri. Bildiğiniz gibi buna benzeri çok site var piyasada ve çoğu iki gün sonra kapanıyor.! Bu sitede diğerleri gibi her an kapanabilir aklınızda olsun.!! Yatırım yapmanıza gerek yok. Bu yüzden siteye yatırım yapmadan kazanıyoruz.! Ben hiç yatırım yapmadım şimdi çok hızlı gidiyor, çünki kazandıklarımı tekrar güç alarak yatırım yapıyorum. Böylelikle kazançlarımızı günden güne yükseltiyoruz.. 

Üye olmak için yukardaki boşluğa bnb wallet adresini yapıştır SİGN İN, e tıklayarak üye oluyoruz. Kazı işi siz siteye giriş yapınca başlıyor. Yeni üyelere 200 TH/S Bonus veriliyor bu bonusla kazanmaya başlamış oluyorsunuz.

Sitenin alt taraflarında 2 ayrı bonus daha var 0.005 değerinde her bir bonus. Bunları yapmak çok kolay

1. BONUS Trustpilot sitesine bu siteyi tavsiye ederim gibilerden bir mesaj bırakıyorsunuz.

2. BONUS Twitter sitesine yorum ve like gibi şeyleri yaprak toplam 0.01 BNB ye ücretsiz sahip oluyorsunuz.

24 saat sonra onaylanıp bnb hesabınıza yatmış oluyor. Ve şimdi daha çok güç alarak kazançları yükseltiyoruz.

Konuyu daha detaylı incelemek istiyorsanız youtubede türkçe vidyoları bulunmaktadır.

En az para çekim  : 0.03

Çekim işlemleri   : BNB wallet hesabınıza hangisi olursa olsun

Referans Kazançları : 3,5% 3 level 

Üye olmak için tıklayınız

Refsiz Link

Mine-bnb yeni madencilik sitesimine-bnb.com
    Anyone can start mining | MINEBNB
    https://mine-bnb.com

Bol Kazançlar Dilerim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.