Şimdi Ara

Milliyet Sertifika 2011 Milliyet ETA Ön Muhasebe ve Microsoft Office 2010 Sınavı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
13.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mat_piriltisi

quote:

Orijinalden alıntı: cinaraktas967

100 sorunun cevapları ama 70 puan aldırıyor eksikler var yanlışları 2 hakkı olanlar düzeltip deneyen olursa buraya yazsınlar

yazılımcı arkadaş doğru çentikleri işaretledi bende bana göre 100% doğru olanların başınada doğru diye yazdım

bilgilerinize

%100 emin değilim dediğim gibi 2 hakkı olanlar denesin buraya yazsın lütfen yardımlaşalım

http://www.cinaraktas.com/sorular/

8)Formüllerde mutlaka+, -, *veya /işaretlerinden birisi kullanılmalıdır.
    13)=Eğer(Not>50;”Geçti”;”Kaldı”)
    50) bağlamsal sekme
    74)özel
    77) office düğmesi
    94)Yürüttükten sonra ileri sar 94den emin değilim ama linkteki cvp kesin yanlış
    96)Sunularınızı video olarak kaydetmek
    98)Yeni slayt ekler.

Bu son yazdıkların mı doğrudur şimdi arkadaşım.
    Çünkü Çınar'ın %100 doğru dediklerini düzeltmişsin.

• emin olmadığım bi şık var onuda yazdım.diğerlerinden eminim.birisi denesin diye bekliyoruz.ben dün 5 saat o şıklAR ÜZERİNDEN DÜZELTME YAPMAK İÇİN office sitesi ile kanka oldum.yazdıklarımın doğru olması gerek
  • 8) bir formülde mutlaka+ olmalı değiştirdim diğerleri benim söylediğim ve ark cvpları ile 82 aldım olleyy
  • benim düzelttiklerimi değiştirin mutlaka alıntı yaptığım link+bnm eklediıklerim
    birde 15) çizgi olacak
  • düzeltiğin son 3ü yanlış bence bu düzeltiklerinden eminmisin bu arada forumda misafir olan arkadaşlar 2 hakkı olan üye olup benimle iletişime geçebilir mi?
  • 13)=Eğer(Not>50;”Geçti”;”Kaldı”)
    15)d-) Çizgi
    28)Eklenen metinlere göre içindekiler tablosunu günceller.
    36)Ekle – Madde imleri ve Numaralandırma
    50)Bağlamsal sekmeler
    53)Dosya göndermek için eklenti yüklemek gerekir
    74)Özel
    77)Office düğmesi
    92)Otomatik düzelt
    96)Sunularınızı video olarak kaydetmek
    98)Yeni slayt ekler.

http://www.cinaraktas.com/sorular/ link ve bu düzeltmlerele bir arkadaşa daha çözdüm 84 isteyen alsın.
  • formüllerle ilgili verilen bilgilerden hangisi yanlıştır diyor sevgili arkadaşım sen burada doğru olan işaretliyorsun yanlış olan şık ise(bir bormül + ile başlar)

Formüllerde mutlaka+, -, *veya /işaretlerinden birisi kullanılmalıdır.

Yeni slayt ekler. demişsiniz bunu office 2010 simgesi yeni bölüm ekle yazıyor

içlerinde doğrular vardı onları düzellettim bu arada

ama gene kesin olarak emin değilim 100% doğrumudur bilemem

Bu soruları kopyalamakyalamak için 1 hakkımı kullandım sizler için 2 hakkı olanlar denesin

siteki sorularda değişiklik yapılmıştır. lütfen sorulara yeniden bakmak için tarayıcınızın çerezlerini siliniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinaraktas967 -- 16 Temmuz 2011; 13:03:07 >
  • 2 gündür bekliyoruz 2 hakkı olan yok mu misafir arkadaşlar lutfen üye olup fikirlerimizi beyan edelim, 2 hakkı olanda cekinmesin
  • şimdi başlıyorum sınava hadi bakalım
  • lyell iki hakkın mı var ?? cevaplar henüz 70 aldırıyor
  • bol sans dilerim...
  • cınarın lınkten son halını denıyorum 74 te kalmam umarım. başladım zaten sınavada. hayırlısı artık.
  • ok bitince bildirirsin olur mu ?
  • Durum: Tamamlandı
    Toplam Soru: 100
    Toplam Doğru: 82
    Toplam Yanlış: 18
    Toplam Boş: 0
    Harcanan Zaman: 28 dk. 59 sn.
    Başlangıç Tarihi: 16.07.2011 13:41
    Bitiş Tarihi: 16.07.2011 14:10
    Değerlendirme: Başarılı
    Giriş Hakkı: 1

hadi arkadaşlar. buyrun yapın.
  • cevaplar doğrumuymuş
  • 82 aldım işte. :D
    oh ya
  • exceldeki formullerı yazarken dıkkat edın onun dısında sorun yok arkadaslar.
  • arkadaşlar kafam çok karıştı hangisi doğru hangisi yanlış?hepsini toplu olarak verebilirmiyiz..
  • çınarın verdiğinin son haliyle mi yada sen hangi soruya ne yanıt verdiğini paylaşabilir misin ??
  • bnde denıorm smdı hayrlısı son hakkm
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.