Şimdi Ara

Milli Savunma Üniversite'leri hakkında sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ilk sorum benim ygs den en yüksek puanım 264 subaylığa giriş için yeter mi? 2.Sorum ise Astsubaylıkta zorunlu Doğu görevi tarzı bir şey duymuştum doğru mu? 3. Sorum Bedeni Yeterlilik sınavı tahmini olarak ne zaman olur? Son sorum ise astsubaylıktan subaylığa geçiş var mı?

• 1. Kardeşim 264 büyük ihtimal yeter ama hangi ygsden aldın ve hangi okulu istiyorsun

2.tam olarak bilmiyorum

3.Msbye girersen başvuru kılavuzunda hepsi yazıyor

4.olması lazım net bir bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YGS 5 ya da 6 olması lazım. YGS 1 den de 250 civarı almıştım KHO istiyorum. Fyt nin ne zaman olacağı konusunda yazılmamış bulamadım.

• 19 haziran-18 temmuz arası olucak detaylı tarihler başvuru kısmındaki kılavuzda mevcut tüm sayfaları oku

• Arkadaşımın babası 18 yaşından küçükken cinayet işlemiş. Harp okulu ve astsubay MYO engel midir?

• beyinbedavayav B kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bilmiyorum fakat sıkıntı olabilir.Çünkü aile bireyleri de inceleniyor.

Zorunlu doğu görevin var ve 2 yıl kalmak zorundasın.İstersen 4 yıla kadar kalabiliyorsun doğuda.Emekli olana kadar tahminen 2 kere doğuya gidersin.(kara kuvvetleri için konuşuyorum)

Subaylık sınavları var; 4 yılını tamamladıktan sonra girebilirsin.

• Benimde babamın aynı şeyi car cinayet değilde 7ay içerde kalmış aradım sordum onu araştırıyorlarmış sen kaç yaşındasın ozaman senin bir parmağın var mı ona göre karar veriliyor demişlerde

Doğu görevi ise arkadaşın dediği doğru yalnız sen istersen devamlı kalabiliyorsun diye biliyorum özel bir time girersen falan vs vs

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.