Şimdi Ara

miller57 Geri Bildirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Beta Test Etiketleri #Diğer
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uygulamayı linki bana mesaj attığınız gün indirdim. Fakat o günden bu güne çok fazla deneyimleyemedim zira uygulama genellikle hem çok yavaş çalışıyor hemde çok sık takılma yapıyordu. Sanırım bu durum zamanla iyileştirilip stabil bir hale getirilecektir. Gördüğüm kadarıyla izlenimlerimi yazıyım yinede. Öncelikle ilk dikkatimi çeken pastel renklerin kullanımıydı. Gerçekten bu iyi olmuş. Cırlak olmayan farklı tonlarda ara renkler hem daha modern duruyor hemde göz yormuyor. Açık renkler Super Amoled ekranlarda pil tüketimini artıracaktır ama. Birde zeminde gri renk seçilmiş. Bu da iyi düşünülmüş. Parlak beyaz bir ekrana bakmaktan daha iyidir. Forumu chrome üzerinden mobil siteden takip ederdim. Oradan girmekten kaynaklı alışkanlıklarımdan dolayı yeni uygulamada forumda gezinirken hangi işlemi nereden yapacağım konusunda bir acemilik var. Zaten bahsettiğim nedenden ötürü fazla kullanamadım. Zamanla yeni arayüze alışırız diye düşünüyorum. Cevaplananlar ile popüler başlığı ana ekranda direk karşımıza çıkmalı bence. Yani önce başka bir sekmeye tıklayıp sonra girmemeliyiz. Daha el altında olabilirdi zira en azından ben en çok bu ikisini kullanıyordum. Favori konularla ilgili yeni gelen mesajlara bildirim gelmesi güzel olmuş. Bildirim almanın sıklığını ayarlayabiliyor olmamız lazım. Bilmiyorum bu özellik varmı. Yeni forum uygulamasında DH ana sayfanın mobil sitesine direk geçiş olmalı. Birde bir forum başlığına girdiğimde beni en son atılan mesaja götürmeli. Son sayfayı açmak için uğraşmamalıyım. Genel olarak başarılı bulmakla beraber stabil olmaya acil ihtiyacı var uygulamanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.