Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
25
Favori
109.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heatherbyy

Arkadaşlar bir kodu toplam 24 kişi kullanabiliyor şuan benim kodumu 8 kişi kullanmış. 16 arkadaşım daha değerlendirebilir. Kodu kullananlara 1 ay internet ücreti ödememiş oluyor.

Kod: C3CBA339
    Abonelik : Mehmet Çiçek
    her bir referans olduğun için fatura düşümü aldın mı?
    yani 8 kişi için şu an 8 ay free mi kullanıyorsun?
  • Sabit ücret, paket ücreti neyse o geliyor.

24 Kişiye kadar kod'u kullanabiliyorsunuz. 24 Ay'a kadar bedeva kullanma şansı sağlıyor. Kaç arkadaşınız kod ile gelirse..
  • Anıl açıklamış zaten dediği gibi kodu 24 kişi kullanırsa 24 ay paket ücreti ödememiş oluyorum. Ayrıca kullanan arkadaşlarda 1 ay ücret ödememiş olacak.

Benim kodumu 9 kişi kullanmış. 15 arkadaşım daha değerlendirebilir. Kodu kullananlara 1 ay internet ücreti ödememiş oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lazım olan kullanmak isteyen arkadaşlar için 1 aylık ücretsiz kullanım kodu: 63B9A123
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Sabit ücret, paket ücreti neyse o geliyor.

24 Kişiye kadar kod'u kullanabiliyorsunuz. 24 Ay'a kadar bedeva kullanma şansı sağlıyor. Kaç arkadaşınız kod ile gelirse..
    kampanya sayfasına baktım da Kampanya 15 Kasım 2017 - 30 Nisan 2019 arası geçerlidir diyor. sanırım sonlanır ya da o hak verilmez. uzatıldıysa bilmiyorum. ama güzelmiş kampanya. keşke 20 gün önce farketseydim.
  • Sayfada belirtilen tarihleri pek dert etmeyin kampanyayı sürekli uzatıyorlar.
  • BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz...

isim: Erdi YILDIZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.
    Not: kodun geçerlilik süresi ve kullanabilecek kişi sayısı sınırlıdır. Tükenmeden kullanın.

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 8C1158E3C."
    İsim, Çiğdem Demirbek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aylık ücretsiz kod kullanmak isteyen olursa ben de bu forumdan Anıl diye bir arkadaşın kodunu kullanmıştım kayıt olurken hem size hem bana birer ay indirim oluyor faturada, yeni üye oldum 24 kişi bu kodu kullanabilir.

Kod : A340FA52
    İsim : Ufuk
  • 1 ay bedava için indirim kodu: 708E4576
  • Arkadaşlar bir kodu toplam 24 kişi kullanabiliyor şuan benim kodumu 10 kişi kullanmış. 14 arkadaşım daha değerlendirebilir. Kodu kullananlara 1 ay internet ücreti ödememiş oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millenicom'a Türk Telekom'dan hattımı taşımak için başvuruda bulundum. Şuan Türk Telekom'daki telefon ve internet hattım iptal edilmiş durumda. Türktelekom müşteri hizmetlerini aradığımda üzerime abonelik gözükmemekte.

Millenicom başvurusunda bulunurken telefon ve internet numaramı alıp yalın internete geçiş başvurusu oluşturdular. Geçiş işlemini gerçekleştiremedikleri için başvurumuda iptal ettiler.

"Degerli musterimiz, internet hizmetiniz kullanima hazirdir. Internet kullanici adiniz;1046sade184*******@millenicom , sifreniz;SD184******* Millenicom'u tercih ettiginiz icin tesekkur ederiz. B016"
    Bu mesajla başbaşa kaldık.

Zaten iptal edilmiş olan hattımı iptal edip başvuru oluşturmamı istediler. İlk bağlantı ücretini illa alacağız biz deseydiniz olayların başında bizde ona göre karar verirdik.

• BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz...

isim: Erdi YILDIZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,

Fiber 100 mbps bağlantı için önerebileceğiniz modem var mıdır? Teşekkürler.
  • 100mbit hızla abone olmak için belgeleri kargoladım az önce... Umarım pişman olmam.
  • Hangi altyapı?
  • İlk başta tereddüt ettim ama nihayetinde abonelik ve kurulum islemlerim tamamlandı. Cidden vaat ettikleri internet hızını verdiler ve oldukça memnun kaldım diyebilirim hemde taahhütsüz bir şekilde.
    Yeni abonelik yaptıracak arkadaşlar abonelik kaydı sırasında verdigim kodu isimle beraber paylaşabilir ve 1 ay ücretsiz interneti kullanabilir. Memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız iptal edebilirsiniz
    Kod: E28ED984
    Hasan Mert Göçmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 9 Mayıs 2019; 17:47:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Hangi altyapı?
    eve kadar fiber
  • TT mi SOL mu ? ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

TT mi SOL mu ? ;)
    TT
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.