Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.534
Cevap
25
Favori
108.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet var aylık 75 TL Superonline 24 mbps fiber kampanyası var Superonline altyapısında taahadüt zorunlu olduğu için 24 aylık tahadüt var modem,kurulum.aktivasyon ücreti yok 75 TL sabit fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCEL KALAN KUPON ADEDİ:7

Arkadaşlar 2 ay önce Turk Telekom Fiber Altyapısında Millenicoma geçtim ve aldığım hızlar aşağıdadır.

Websitesi yada 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden bu kod ile başvurduğun takdirde 1 ay ücretsiz internet kazanacaksınız.

Öğrenci olduğum için kodu kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

İsim ve soyisim soruyorlar:Sametcan Yazıcı

KOD: 18 CD CE 82

Sorularınızı özelden sorabilirsiniz. :)

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

Valve sunucularında aldığım ping.Csgo da 39 ms sabit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Türk telekom altyapıdan adres sorguladığımda alabileceğim hız 85 mbps gözüküyor bu doğru mudur ? 80 civarı alırmıyım. Süperonline altyapı yok. Ayrıca türknetin sitesinden sorguladığımda 35mbps gösteriyor vdsl olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: sametsamet533

GÜNCEL KALAN KUPON ADEDİ:7

Arkadaşlar 2 ay önce Turk Telekom Fiber Altyapısında Millenicoma geçtim ve aldığım hızlar aşağıdadır.

Websitesi yada 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden bu kod ile başvurduğun takdirde 1 ay ücretsiz internet kazanacaksınız.

Öğrenci olduğum için kodu kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

İsim ve soyisim soruyorlar:Sametcan Yazıcı

KOD: 18 CD CE 82

Sorularınızı özelden sorabilirsiniz. :)

Valve sunucularında aldığım ping.Csgo da 39 ms sabit

Hocam başvuru yapacağım sizin adınıza şimdi.

• Bulaşmayın bu lanet issye kaçın sakın bulaşmayın hiç bir yerde papağanlar dışında muhattap olan kimse yok iki aydır internetimi taşıyamadılar tek söyledikleri süreç devam ediyor bekleyin. Fatura kesmeyeceğiz dediler iki aydır fatura kesmişler itiraz ettim faturamın bir kısmını kesmek noktasında beni haklı bulup fazladan kestikleri faturaları değil bundan sonraki faturalar hakkında indirim vermişler. Bunlardan bıkıp başka issye başvurayım dedim onlar da taşındığım yerde millenicom talep gözüktüğü için bişi yapamıyorlar.

Anlayacağınız Millenicom 2 aydır internetimi taşıyamadığı halde ücretini çatır çatır yazıyor fatura olarak. Ayrıca interneti kapatmak istediğimde kapattırmıyor. Başka internete başvurduğumda da bunların talebi gözüktüğü için bağlatamıyorum. Lanet olsun millenicomu kullanmaya başladığım güne sizin gibi iğrenç bir firma görmedim. Aradığımda da sadece bekleyin diyorlar.

• 29.08.2020 de başvuru yaptım ancak 29,30,1,2,3,4,5,6,7,8 ve bugün 9'u olmak üzere 11 gün geçmesine rağmen hala beklemedeyim başvuru belgelerim tamam her şey tamam bekliyorum. Ben böyle iss görmedim. Demekki internette bir sıkıntı yaşasam 3 ay bekleyeceğim. Daha yeni müşteriye bu nasıl yapılıyor aklım almıyor.Yardımcı olacak iletişime mi geçilir nasıl olur en son buraya yazıyorum internet bağlantısı tek istediğim bu.
  • trroadrunner T kullanıcısına yanıt
    Bende 3 gündür bekliyorum daha müşteri hizmetlerine bile bağlanamadım . Her aramamda menüdeki saçma şarkıda en az 10-15 dakika beklememe rağmen daha bir insanla konuşma şerefine nail olamadım . Whatsappdan yazdım oradan da cevap yok ben mevcut aboneliğime geri dönüyorum 3-5 kuruş eksik verip tasarruf edelim dedim ama sinir sahibi oldum sayelerinde .
  • Arkadaşlar kimlik fotokopisi ve imzalı belgeleri yolladım bağlantım sağlanmadı henüz ve mevcut iss de tahhütsüz fiyattan faturaya geçirmeye devam ediyor . Henüz bağlantı yapılmadığı için mevcut iss ye taahhüt versem herhangi bir sıkıntı olur mu ? Bilen biris yardım ederse memnun olurum .
  • Baran Özdil

Millenicom 1 ay indirim kodu : E32 DCB 66

Bir allahın kulu benim kod ile başvurursa mesaj atsın.Millenicomu arayıp peşine düşeceğim daha indirim alamadım.Geçenlerde 1 kişi kullanmıştı geri iptal etmiş kodumu.
    Eğer ilk kez bağlatıyorsanız 150 lira ilk bağlatma ücreti 4 aya bölerek faturanıza yansıtıyorlar tüm ISS ler böyle.Ayrıca fiber kullanacaksanız modem kullanım ücreti diye bir saçmalık var 15 tl bu da zorunlu internetinizi bağlatırken bilgi alın.Bir sorunuz olursa yardımcı olurum. Dördüncü aya girdim,henüz bir problem yaşamadım.
  • 29 ağustosta başvuru yaptım bugün 10 Eylül. Aradan 13 gün geçti ve bugün de aramadım. Uzak durun acele işiniz varsa İnternet sizin için önemliyse uzak durun. Daha kullanmaya başlamadan benzirdi beni. Bir başvuru 13 gün sürüyor ve hiçbir şekilde ilerleme kaydedilmedi.kesinlikle eksik evrak port yokluğu vs gibi durumlar yok. Tamamen iş yapmamazlık iş yavaşlığı sebebiyle bekletiliyorum

• 6 aydır kullanıyorum 1 kez bile hız veya kesinti sorunu olmadı.

Referans kodumla abone olursanız 1 ay sizde bende ücretsiz kullanım hakkı yakalarız :

REFERANS KODU : 19CF0AA3
  • Sabahtan beri internetim yok, müşteri hizmetleri denen bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ADO.1907

Bu mesaj silindi.

Kupon adeti hala güncel mi?

• Milenicom da arkadaş davetinden indirim kazanmışım lakin şöyle bişey var

Paket Ücreti 01.08.2020 - 31.08.2020 10,00

Referans Kampanyası İndirimi -69,90

79.90 lık faturamın sadece 69.90 lık kısmına indirim yapılmış. 10tl ise paket ücreti adı altında alınıyor. Yalın adsl ve 35mb kullanıyorum. Herkezde durum böyle mi acaba? Turknet kullanırken faturanın tamamını ödemişlerdi böyle paket ücreti falan çıkarmamışlardı.

• şahsen perşembe günü millenicoma başvuru yaptım. bugün salı hala arayıpda randevu alıcaklar başlangıç hiç hoşuma gitmedi umarım böyle olmaz. varsa millenicom yetkilisi bu durumu çözücek veya hızlandırıcak pm bekliyorum. 5 günde bi randevu alınmalıydı yani.

edit 1: 120 hanelik yeni sitede fule yakın internet kullanımı var sistemde net kullanımı yok görünüyor dediler kullanan birinin hizmet no sunu istediler:D bakalım nolucak başlangıç çok kötü oldu:D millenicom düşünenlere her gelişmeyi yazıcam buradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casoga -- 13 Ekim 2020; 15:39:56 >
  • Merhaba, aşağıdaki indirim kodunu kullanarak hem sizin, hem de bizim 1 aylık internetini ücretsize getirebilirsiniz. Öğrenci evimize destek olmak isterseniz. :)

Millenicom indirim kodu: FC6CDED7

50 mbps fiber internetin speedtest sonucu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SequentiaL -- 18 Ekim 2020; 21:24:48 >
  • müşteri hizmetleri berbat. tam 1 aydır internetimiz yok, sırf bu herifler gelsin çözsün diye işimden 2 gün izin aldım ama adamlar gelmediler bile. şimdi de hiç bir muhattapa ulaşamıyorum. almadığım hizmetin de parasını ödüyorum. aklı olan bir kaç kere daha düşünsün derim.

• DeadMaster35 kullanıcısına yanıt

Hocam ben Türk Telekom dan fiber için 50mbps İnternet e basvurdum kurulum yapmak için randevu aldım gelen giden olmayınca sinirlenip iptal ettim basvurumu simdide millenicom a basvurdum 100mbps haber bekliyorum, bu kadar kötü ise türknet e bssvurabilirim.. Cok mu kötü millenicom

• W00DPECKER kullanıcısına yanıt

valla müşteri hizmetleri nanay, onun dışında interneti standart bir sıkıntı yok. ama problem yaşarsanız muhattap bulmak zor karşınızda.

• arakdaşlar normalde bağlantım vdsl, millenicom sitesinde sorgulama yaptım hattınız aşağıdaki paketi alabilir yazıyor. benim için önemli olan upload hızı, bu paketi alabilirmiyim cidden. normalde hattım vdsl, iyi biliyorm tüm sitelerde öyle cıkıyor

109,90 TL

Fiber 100 Kampanyası

• Hız
    • 100 Mbps'e kadar Download
    • 8 Mbps'e kadar Upload Hızı
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.