Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
25
Favori
109.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    85-90
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Neden 97.480 yazan değer değilde 85-90 dediniz? Farklı bir zayıflıkmı var hattımda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Tanımlatabilirseniz 95 denenebilir diye düşünüyorum, benim snr 8 civarında takılıyor herhangi bir kopma olmadı şuana kadar. Saha dolabına uzaklığınız ne kadar biliyor musunuz?
  • Eve kadar fiber altyapım.
    Dün Millenicom'a geçiş yaptım. Ping biraz yüksek görünüyor speedtest'de ama oyunlarda sorun yok.
    BF1'de 60 ping BF5'de 65 civarı dolanıyor. Denemek için PUBGM indirdim ortalama 55 ping.
    Şimdilik memnunum milleni'ye geçmek isteyen olursa refeans kodumu kullanabilir; C8B3B333
    Aylık 115₺ içerisinde 10₺ sabit hat ücreti ve 15₺ modem kirası ücreti var.
    Fiber altyapı olduğu elinizde fiber destekli modem olsa bile kira ücretini vermek zorunda kalıyorsunuz.​

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1231243 -- 14 Haziran 2020; 14:50:3 >

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    SNR margin değeriniz 12db ve önerilen min margin değeri 10-11 db' dir. Bir arkadaşın dediği gibi snr 8db de kullanabilirsin ama kopma ihtimali olabilir.
    1db değer yaklaşık 3 mbps hıza denk gelmektedir. Sizin SNR değerini 8db yaptığınız durumu göz önüne alırsak aldığınız hız olan 80 mbps ye 4db x 3 mbps = 12 mbps eklersek max alacağınız hız çıkar.
    Yaklaşık 92 mbit olur ama sınırları zorlamış olursunuz :)

Gürültü sınırı (SNR Margin) parametre değeri [dB]:
    6 dB’ye kadar ise bağlantı kötüdür, senkronizasyon sorunları yaşanır
    7 dB ila 10 dB ise bağlantı kurulamayabilir
    11 dB ila 20 dB ise bağlantı iyi durumdadır, senkronizasyon sorunu yaşanmaz
    21 dB ila 28 dB ise bağlantı gayet iyi durumdadır
    29 dB ve üzerindeyse bağlantı kusursuzdur
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    35 mbps lik paket kullaniyorum Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joster35

Tanımlatabilirseniz 95 denenebilir diye düşünüyorum, benim snr 8 civarında takılıyor herhangi bir kopma olmadı şuana kadar. Saha dolabına uzaklığınız ne kadar biliyor musunuz?
    100 metre felandır.

• Bu Millenicomda engelliler için bie tarife yok mu, az daha ucuzca olan? Baktım baktım, bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1231243

Eve kadar fiber altyapım.
    Dün Millenicom'a geçiş yaptım. Ping biraz yüksek görünüyor speedtest'de ama oyunlarda sorun yok.
    BF1'de 60 ping BF5'de 65 civarı dolanıyor. Denemek için PUBGM indirdim ortalama 55 ping.
    Şimdilik memnunum milleni'ye geçmek isteyen olursa refeans kodumu kullanabilir; C8B3B333
    Aylık 115₺ içerisinde 10₺ sabit hat ücreti ve 15₺ modem kirası ücreti var.
    Fiber altyapı olduğu elinizde fiber destekli modem olsa bile kira ücretini vermek zorunda kalıyorsunuz.​

Geçiş işlemleri kaç gün sürdü acaba bende sabah imzaladım evrakları öğlen aradılar netspeed den geçiş yapıyorum şuan bağlantı için son aşamaya geçilmiştir diyor .

• Yüksek ping sıkıntısı yaşayan var mı ? Oyunlarda sürekli spike giriyor. Ping 1000 lere çıkıyor. Arkadaşım 200 mt uzaklıkta oturuyor. Ondada millenicom var oda aynı sorundan müzdarip.
  • Merhaba, yeni bir yere tasinacagim ve binada tt fiber var daireye kadar. Tt nin fiyatlari cok yuksek. Millenicomu onerir misiniz? Suan kablonet kullaniyorum ama maalesef yeni yerde kablonet yok. Turknette yok. Oneriniz var midir ?

• dün bu saatlerde evrakları gönderdim şimdi geçiş oldu teşekkürler mileni :)
    Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)
  • Walla bende üyeyim kardeşimde türknet kullanıyordu referans oldum.
    Başvuru yapalı 20-25 gün oldu ne gelen var ne giden hiç böyle yapmazdı.
    2 güne bağlantı yaptırdığımı hatırlıyorum.
    Konu hakkında yardım lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsbs1995 kullanıcısına yanıt
    youtube videolarında video üzerine sağ tıklayıp meraklısı için istatistikleri açtığında teknik bilgileri görebilirsin.
  • 58zarali 5 kullanıcısına yanıt
    Netflixtede açıyorsun sandim bende ondan sordum yanlış okumusum

• netflixde web sürümünde bulamadım ama android tv uygulamasında da videonun teknik bilgilerini açabiliyorsun

• Milenicom'a bugün geçiş yaptım ama Türktelekom a baktım online işlemlerden faturalamaya devam ediyorlar mesaj attığımda imzalı iptal faksı göndermezseniz faturalama devam ederdiye cevap gönderdiler bu durum hakkında bilgisi olan var mı geçiş yapınca otomatik iptal olmuyor muydu?
  • Hocam evrakları kargo ile mi yolluyorsunuz yoksa fax/eposta falan mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar evimizde İnternet kullanmadık bu zamana kadar ufak bir araştırmayla en uygun ve taahhütsün olmasından dolayı millenicom tercih edelim dedik aradık müşteri hizmetlerine 1 hafta içinde geleceğiz dediler modem var mı diye sordular yok dedik aslında elimizde bir modem var ama eski bir model olduğundan emin olamadık olup olmayacağına.
    Aylık 11 tl 24 ay modem parası demişler bu komple bizim mi olacak yoksa modem kira mı olacak ?
    Ayrıca 24 ay bunu ödeyeceksem taahhüt vermiş gibi olmayız mı ?
    Eşim kabul etmiş ama çelişki de kaldım bu konulardan bilen bir anlatsa lütfen .

• Superonline altyapısıyla fiber internet hizmeti alan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.