Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
26
Favori
108.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende aynı durumdayım , turknet yeni geçenlere artık en fazla 35 mbit veriyor , millenicomda bu fiyatı kaç ay daha devam ettirir belli değil ,2 ay sonra fiyat yükseldi derlerse uğraşmayalım yine geçiş için... kararsız kaldım.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Türknet'ten şikayet mesajlarını okudukca korkmaya başladım. Acaba netspeed nasıl. Kullananlar yazabilirse. Son olarak 70₺'ye verilen pakette telefon dahil mi?
  • 192 TL modem ücreti istediler. 24'aya bölüyorlar. Ondan beklemeye aldım kendilerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aleqtro

Türknet'ten şikayet mesajlarını okudukca korkmaya başladım. Acaba netspeed nasıl. Kullananlar yazabilirse. Son olarak 70₺'ye verilen pakette telefon dahil mi?

Netspeed'te telefon yok, sadece yalın hizmet veriyorlar. Millenicom ise telefonlu(başvuru formunda PSTN'li olarak geçiyor) ya da yalın olarak iki seçenek sunuyor. Yalın 70 tl. Telefonluda telefon ücreti hariç 60 tl. Buna bir de telefon tarifesi seçmeniz gerekiyor:

Konuştukça öde 10 tl
    Gün boyu sabit aramalar bedava 500 dk 15 tl (Bu pakette cep telefonu aramaları dakikadan düşmüyor, sabit aramalar dakikadan düşüyor)
    Gün boyu sabit aramalar bedava 3000 dk 20 tl
    Her yöne 200 dk 28 tl (Cep telefonu aramaları dahil her yön dakikadan düşüyor.)

Bunlardan birini seçmeniz gerekiyor. Daha fazlası başvuru formunda yer alıyor. En düşük telefon tarifesini (konuştukça öde) seçerseniz toplamda 60+10'dan 70 tl oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 25 Haziran 2018; 18:09:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: renkliorjinal

Herhangi bir sıkıntı yaşamadım, çok kolay geçiş oldu ve hızım da halen en ufak bir değişiklik yok.
    Taşıma ile mi geçiş yaptınız? Modem almadınız değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar milleniden baktığımda 95 destekliyor diyor ttden başka iss yok bölgede.Vdsl olarak 80-90 arası alabilirmiyim? Ve internetim taşıma olduğu için vdsl değil adsl modunda bunu adam gelmeden değiştirebilirler mi?

• selam arkadaşlar salı günü evrakları imzalayıp göndermiştim bugün akşamüstü sms geldi hattınız aktif olmuştur diye modemi kurdum indirme hızı dalğalıydı 90-30-50 geziyordu yükleme hızı 0,83 tü arıza kaydı bıraktım biraz önce arayıp sorun çözüldü dediler ping yüksek baya ama fiyat 59,90 tl olunca idare eder artık

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 26 Haziran 2018; 2:34:59 >

• herkes 100 leri görmüş gibi var mı download 50 altı çıkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerkarakaya

Taşıma ile mi geçiş yaptınız? Modem almadınız değil mi?

Alıntıları Göster
    Direkt taşıma yaptım, modem almadım bu sebep ile kurulum ücreti de ödemedim. Geçişim çok hızlı oldu ve halen en ufak düşme yaşamadım TT de ne alıyorsam herşeyiyle aynı alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Bende aynı durumdayım , turknet yeni geçenlere artık en fazla 35 mbit veriyor , millenicomda bu fiyatı kaç ay daha devam ettirir belli değil ,2 ay sonra fiyat yükseldi derlerse uğraşmayalım yine geçiş için... kararsız kaldım.
    çok fazla yükseleceğine inanmıyorum. Bir çok kez sordum MH ye yükselmez dediler ama tabi ki fiyat garantisi vermiyorlar, diyorlar ki sonuçta taahütlü değil. Turk.Net de MH bağlanamıyorum ve hiç bir şekil de adam akıllı destek alamıyorum. Bu durum çok sinir bozucu oluyor, daha önce geçtim ve 1 ay sonra direkt iptal ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrorVerenHesapMakinası

Merhabalar milleniden baktığımda 95 destekliyor diyor ttden başka iss yok bölgede.Vdsl olarak 80-90 arası alabilirmiyim? Ve internetim taşıma olduğu için vdsl değil adsl modunda bunu adam gelmeden değiştirebilirler mi?
    Hocam o sorguladığınız yer, Superonline altyapısı için aslında, aşağıda link veriyorum oradan sorgulayınız.

https://adslturk.net/fiber/abone/fiber-nerede.html
  • Arkadaşlar başvurulur mu tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • renkliorjinal kullanıcısına yanıt

• quote:

Hocam o sorguladığınız yer, Superonline altyapısı için aslında, aşağıda link veriyorum oradan sorgulayınız.

https://adslturk.net/fiber/abone/fiber-nerede.html

İl ilçe bina adı girdikten sonra 100 mbps çıkarsa bu superonline altyapısı oluyor. (superonline altyapısında 100 mbps'den aşağı değer çıkmaz.) Bina adı çıkmazsa, ya da rastgele girip devam et'ten aramaya devam ederse türk telekom altyapısını sorguluyor. Burda küsüratlı (85-77 vs) değerler adsl-vdsl altyapısını, 100 değeri türk telekom fiber altyapısını gösteriyor. Bütün iss'ler aynı sistemden sorguladığı için verdiğiniz site ile aynı sonuç çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyordum, çünkü ben oradan sorguladığım da benim site veya adres hiçbir şekil de çıkmadı.
  • quote:

çok fazla yükseleceğine inanmıyorum. Bir çok kez sordum MH ye yükselmez dediler ama tabi ki fiyat garantisi vermiyorlar, diyorlar ki sonuçta taahütlü değil. Turk.Net de MH bağlanamıyorum ve hiç bir şekil de adam akıllı destek alamıyorum. Bu durum çok sinir bozucu oluyor, daha önce geçtim ve 1 ay sonra direkt iptal ettim.

Alıntıları Göster
    Millenicoma geçicem büyük ihtimal ama benim ttnet taahütüm 31 temmuzda bitiyor , bu kampanyada 31temmuza kadar bakalım 1 ağustosta millenicoma geçecek şekilde kabul ederler mi öğrenmem lazım.

Ben ttnet kullandığım için kurulum ücreti isteyecekler mi onuda öğrenmem lazım, isterlerse geçmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 26 Haziran 2018; 13:19:28 >

bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 22:46:31 >
  • Hocam ne riski anlayamadım.
  • Telekom'da taahhüdümü üçe beşe bakmadan yaktım ve bu kampanyaya başvurdum, biraz önce kurdular, hemen hız testi yaptım, 47Mbps download, 3,9Mbps upload, ping de çok hoşuma gitti, Lol'de tek atabiliyorum artık Aynı paket telekomda 267 TL hem de 24 ay taahhütlü Teşekkürler Millenicom Bu da hız testimin ve telekomdaki aynı kampanyanın ekran görüntüleri.

Ben gelip buraya şu kadar hıza başvurdum, 10Mbps alabiliyorum kötü firma diye ağlayanları anlamıyorum, adamlar sana alabildiğin maksimum hızı veriyor, senin binanın girişindeki hızın 30 gösteriyor ancak evde 10 alabiliyor olmanın sebebi senin binandaki iç tesisattaki bakır kabloların eski olması,kablolarda kaçak olmasıdır veya modemin eski olmasıdır. benim burada önerebileceğim şey, alabildiğiniz maksimum hızı değil, biraz düşük hızı alıp onu sabitletmektir.
    Öyle işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunc Sensation -- 26 Haziran 2018; 16:53:14 >

bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 22:46:27 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.