A

Çavuş
27 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 197 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,
Türkiye kökenli sağlam ve gelişmiş bir borsa olan Bitay (Global çapta Huobi ile işbirliği yapıyor) davet ettiğiniz her bir arkadaşınız için hem size, hem de arkadaşınıza 20 BTY kazandırıyor. En fazla 50 kişi davet edebiliyorsunuz. Ödül dağıtımı 1 Şubat 2020 tarihinde yapılacak. İncelemenizde fayda var.

Bu arada Bitay Teknoloji firması devlet destekli olup Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile YTÜ Teknopark Projesi olarak kurulmuştur.
Ödülünüzü alabilmek için telefon numarası ve email adresi doğrulaması yapmanız gerekiyor. Android ve Appstore uygulaması da mevcuttur.
Üye olmak için ve 50$ dolar kazanmak için Ref Link:https://www.bitay.com/ref/C38C5BB2
Normal Link;https://www.bitay.com
Merhaba, Arkadaşlar 3 aylık Tidal Hifi kodlar 10TLDİR. Teşekkürler
Merhabalar, arkadaşlar Tidal Hifi 3 aylık üyeliği 10 TL’den satıyorum. Teşekkürler.
Forumda 11 kişiye satılmıştır.
Merhabalar, 3 aylık Tidal Hifi kodlari satılıktır. Teşekkürler.
3 aylık Hifi Tidal üyeliği satılık kod şeklinde uygun fiyata satılıktır !!! Pm’den ulaşabilirsiniz. Teşekkürler
20 Adet
Konu kilitlensin
Merhaba arkadaşlar pc'imde ses sorunu mevcut ve artık kafayı yiyeceğim. Bu sebep ile son olarak size danışayayım dedim. Sorunu gelecek olursak.

Asus m5a99fx pro anakarta sahibim. Hdmi ile monitörden sorunsuz şekilde ses geliyor ancak ne hoparlörü takınca ne de kulaklık takınca ses gelmiyor.

Sizce bu sorunu nasıl halledebilirim? Teşekkürler.
""...
acil yardım edebilir misniz...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 154
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 1.023 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.