Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.534
Cevap
25
Favori
108.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinirlerinizin bozulmasını istiyorsanız başvurun. 28 Şubat ta başvurdum, 1 Mart ta evraklar mail ile geldi doldurup tarif edildiği gibi Aras kargo ile gönderdim, bu arada telefonda görüştüğüm kişi buraya dikkat "GEÇİŞ İŞLEMLERİ 5-6 GÜN SÜRER DEDİ". 5 Mart ta SMS geldi işlemler başladı diye aradan yaklaşık 1 hafta geçti baktım ses seda yok, forumdaki yetkiliye yazdım "Konuyla yakından ilgileneceğiz." dedi, yine bu arada baktım ilgilenen arayan soran yok whatsaptan ulaştım, telefondan ulaştım, yine forumdan ö.m ile ulaştım derdimi anlattım, aldığım tüm cevaplar bu şekilde "Öncelikle yaşanan durum için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Gün içerisinde sizi detaylı olarak bilgilendireceğiz." Ancak gün içinde ne arayan ne soran oldu, en son 22 Mart ta arayıp kardeşim bağlıyorsanız bağlayın yoksa iptal edin dedim. İptal talebinizi aldım gerekli birimler sizi arayacaklar denildi tabi ne arayan oldu ne soran. Bugün tekrar ö.m gönderdim konudaki sorumlu kişiye sağolsun telefonla aradı ve iptal talebinde bulunmuşsunuz dedi. Bende artık tamam öyle kalsın o zaman dedim. 1 aydır bağlantı yapılmıyor TTNET taahütüm bitmiş, taahütsüz faturalarda kabardı biliyorsunuz hem sayelerinde vaktim boşa gitti hem de TTNET den zarar ettik, 2. faturaya geçilecek olması da cabası. Şirket epey hızlı ancak bağlantı konusunda değil, iptal konusunda üzerlerine tanımam. Tabi bu yazdıklarım benim yaşadıklarım herkes aynı şeyi yaşayacak diye bir kaide yok kimi de memnun. Ancak ben memnun olmadım sanki aboneye ihtiyacı yokmuş gibi davranan bir firma, ayrıca abone olmuş olsaydım bile ilerde bir arıza vs. durumunda kim bilir neler yaşatacaklardı, gerçi iptal konusunda hızlı oldukları için taahhüt de bulunmadığından herhalde yine iptal ettirmiş olurdum.

• Bir ay bedava indirim kodunuz: 4E13E95A

Bedava kampanyası bitiyor çabuk olun
    Millenicom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 mbps paketini kullanıyorum. Yoğunluktan dolayı bazen 60 küsür mbps'lere düşüyor(daha aşşağısına düşmedi). Kesinti lag, ping vs. gibi durumlar yaşamadım. Altyapınız en az orta halliyse geçmenizi öneririm. Memnunum.
    Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

Oyun kütüphanelerinden indirme hızım:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dendaleion -- 2 Nisan 2019; 15:41:37 >

• C3CBA339 benim kodumu kullanabilirsiniz 3 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yoktur bu kod ile 24 arkadaşım faydalanabilir seçtiğiniz paket ile 1 ay paket ücreti ödememiş olacaksınız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millenicom 1 ay hediye Kampanya kodu 3EC83A04

• BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz, 30 Nisan son gün kampanya için. Daha 23 kişinin yararlanma hakkı var kod ile... Yıllardır sorunsuz kullanıyorum millenicomu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 20 Nisan 2019; 21:9:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Millenicom 1 ay hediye Kampanya kodu 3EC83A04

Upload hızı 3 veya 4 değil miydi? 6-11-20 almanız enteresan.
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    4 Ama bazen speedtest abartıyor
  • 1 ay ücretsiz kod süresi ne zamana kadar kampanya bitti mi.
    Benin adreste vdsl boş port yokmuş benim için kayıt oluşturdular 15-20 gün gibi sürede sonuçlanacakmış. Boş port olursa abonelik işlemleri tamamlanacak yok ise iptal olucakmış. Bu aşamada kampanya devam ediyorsa yararlanabilir miyim. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 1 haftadır internette yavaşlık problemi yaşayan var mı? tam yavaşlıkta değil sanki milisaniyelik internet kopuyormuş gibi oluyor sayfa yüklenmiyor f5 yapınca yükleniyor, twitch'de ufak donmalar falan oluyor.
  • herkese Merhaba,
    Superonline Fiber kullanıcıyım. oturduğum bölgede fiber altyapı var fakat malum fiyatlardan dolayı yolu sonuna geldik artk,
    aklıma takılan ve anlayamadığım konu;
    Taahhütsüz millenicom vdsl mi veriyor?
    yoksa fiber altyapısı olan yere Fiber mi veriyor?
    nedense sıkıntı yaşayanları görünce taahhüt vermek istemiyorum.
    Millenicomu aramak istemiyorum sonra sürekli ikna telefonları ediyorlar.
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • korkuluk13 kullanıcısına yanıt
    Superonline Fiberi üzerinden hizmet veriyor Fiyatları Superonline a göre daha uygun fakat Superonline Fiber alt yapısından abone olanlar taahüt vermek zorunda vdsl alt yapısında olanlar taahütsüz kullanabiliyor.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgi için.
    Şimdi benim fiber için taahhüt vermem gerek bu güne kadar superonline da hiç sıkıntı yaşamadım. Ama korkmuyor değilim millenicomdan yorumlardan bazıları ürkütücü

• Arkadaşlar bir kodu toplam 24 kişi kullanabiliyor şuan benim kodumu 5 kişi kullanmış. 19 arkadaşım daha değerlendirebilir. Kodu kullananlara 1 ay internet ücreti ödememiş oluyor.

Kod: C3CBA339
    Abonelik : Mehmet Çiçek

• Arkadaşlar basvurudan ne kadar süre sonra aktif oluyor

• BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz, 30 Nisan son gün kampanya için...

isim: Erdi YILDIZ

• Arkadaşlar bir kodu toplam 24 kişi kullanabiliyor şuan benim kodumu 6 kişi kullanmış. 18 arkadaşım daha değerlendirebilir. Kodu kullananlara 1 ay internet ücreti ödememiş oluyor.

Kod: C3CBA339
    Abonelik : Mehmet Çiçek

• @millenicom @Millenicom Destek 1 @Millenicom Destek 2 @Millenicom Destek 3

Dün öğlen 3 civarında başvuru yaptım. Bilerek hızlı olması için kargo seçeneğiyle değilde e mail adresime sözleşmeyi istedim hala mail gelmedi. Müşteri temsilcileri sürekli not alındı not alındı diyor fakat mail yok. Şuan netim yok daha doldurup geri kargolayacağım vsvs
  • 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    Merhaba, başvuru bilgilerinizi Pm atabilir misiniz? Yardımcı olmak isteriz.
  • Superonline ve ttnet fiber vardı sitede, superonline fiberden milenicom ttnet fibere geçtim yeni, şuan için memnunum sorunsuz kullanıyorum pazartesi başvuru yaptım cuma günü yani bugün internet erişimi dahil herşey tamamlandı süre fena değil bence en azından sorunsuz atlatmış olduk çok şükür :)

1 aylık ücretsiz kod kullanmak isteyen olursa ben de bu forumdan Anıl diye bir arkadaşın kodunu kullanmıştım kayıt olurken hem size hem bana birer ay indirim oluyor faturada,

Kod : A340FA52
    İsim : Ufuk
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.