Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.534
Cevap
25
Favori
108.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bilmiyorum bende hep 5 buçuk 6 arası geliyor. Ama downloadda sıkıntım var özellikle akşamları çekilmiyor
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Size zahmet olmazsa youtube üzerinden 4k video izlemeye çalışabilir misiniz? İki ay önce alıp ilk kez aktif ettiğim hattımda bariz bir şekilde bant genişliği kısıtlaması mevcut. Sadece bölgeme özel mi yoksa başka kullanıcıları da ilgilendiren bir sorun mu diye merak ettim.
  • Kubilaykaracam K kullanıcısına yanıt
    Gündüz ve şu an çok rahat açıyor. Ama akşam çok sıkıntı oluyor dediğim gibi. Bazen 0.89lara düştüğünü gördüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sonholigan kullanıcısına yanıt
    Pinging lux.valve.net [146.66.152.2] with 32 bytes of data:
    Reply from 146.66.152.2: bytes=32 time=47ms TTL=247
    Reply from 146.66.152.2: bytes=32 time=46ms TTL=247
    Reply from 146.66.152.2: bytes=32 time=47ms TTL=247
    Reply from 146.66.152.2: bytes=32 time=46ms TTL=247

Ping statistics for 146.66.152.2:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
    Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 46ms, Maximum = 47ms, Average = 46ms

Pinging vie.valve.net [146.66.155.1] with 32 bytes of data:
    Reply from 146.66.155.1: bytes=32 time=56ms TTL=247
    Reply from 146.66.155.1: bytes=32 time=56ms TTL=247
    Reply from 146.66.155.1: bytes=32 time=54ms TTL=247
    Reply from 146.66.155.1: bytes=32 time=53ms TTL=247

Ping statistics for 146.66.155.1:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
    Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 53ms, Maximum = 56ms, Average = 54ms

• Arkadaşlar öncelikle selamlar.Turknet 100 mb tarifesine sonunda geçmiş bulunuyorum.Fakat 100mb tarifesinde olmama rağmen,hattım 75 mb hızı görüyor en fazla.Arıza kaydı dahil oluşturmama rağmen çözüm bulamadım.Alta modem değerlerimi atacağım.Date Rateyi 79mb olarak sabitlenmiş.Sizce ne yapmam gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
    Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    bu testleri bide kablolu olarak yapar mısınız kablosuz da sürekli dalgalanma olur modem arayüzünden wifi kontrol kanal değiştirerek deneyin 100 mbps de tam verim almak için kablosuz ac 5 ghz modem daha verimlidir.
  • rehber_ R kullanıcısına yanıt
    Dalgalanma söz konusu 2.4ghz deyken oluyor. 5ghz de kabloluyla aynı verim alıyor. Bu akşam çözdüm bu sorunu şu an bir sıkıntı yok olmayacak inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler oturduğum binda hem superonline fiber hattı var , sitede sadece ben vodafone fiber kullanıyorum superonline kutusu üzerinden arama yaptığımda fiber nerede vardiye sitemin ismini girince çıkıyor valla çok iyi , bu gerçek fiber mi oluyor superonline gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler oturduğum binda hem superonline fiber hattı var , sitede sadece ben vodafone fiber kullanıyorum superonline kutusu üzerinden arama yaptığımda fiber nerede vardiye sitemin ismini girince çıkıyor valla çok iyi , bu gerçek fiber mi oluyor superonline gibi

Millenicom türk telekom ve superonline altyapısı üzerinden hizmet verebiliyor. Bu başlıkta yer alan kampanya sadece türk telekom altyapısı için geçerli.

https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede

Bu siteden il ilçe bina adı ile sorguladığınızda çıkan sonuç superonline altyapısı için geçerli. Türk telekom altyapısını sorgulamak için il ilçe girdikten sonra bina adını sallama girin. Aratın. Binayı bulamayacak. Sayfayı aşağı kaydırıp devam et kısmından devam edin. Ordan detaylı arama yapın. Orda çıkan sonuç türk telekom altyapısına ait olacak ve bu başlıkta yer alan kampanyadan o altyapı üzerinden faydanabileceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben 35mbit lik tarifeden kullanıyorum ücretli ıptv de sürekli donma sorunu yaşıyorum bu neden kaynaklınır acaba arkadaşlar hız değerlerim bu şekilde

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi vdsl modemi veriyorlar ?
  • Dedefon kullanıcısına yanıt
    nasıl ücretsiz modem mi veriyorlar
  • Fiberde modem ücretsiz olarak türk telekom tarafından veriliyor. Vdsl'de ise vdsl modeminiz varsa kendi modeminizi kullanıyorsunuz. Millenicom'dan vdsl modem alacaksanız zyxel vmg 1312-t20b veriyorlardı sanırım. Türk telekom'un verdiği vdsl modemlerden pek bir farkı yok. Türk telekom gibi operatörlerin verdiği modemler ikinci elde 50-100 tl'ye satılıyor. 216 tl edecek bir modem değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 13 Ekim 2018; 19:17:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

Yaklaşık 2 hafta önce hattım bağlandı. 79.99 TL kotasız 100mbps olan paketi kullanıyorum.

Ücretsiz olarak verilen modemle kablosuz testimde 90mbitin altında değer almadım hiç :) Teşekkürler Milleni

Hocam sen nasıl o fiyata aldın acaba ? Şu an 100 mb için 84,90 lira diyorlar. 105 lira da bağlantı ücreti istiyorlar fiyatlar mı yükseldi yoksa size kampanya mı tanımlandı ?
  • parsan kullanıcısına yanıt
    Kurulum ücreti zaten hep vardı, fiyatlar yükseldi evet

• Yeni taşındığım daireye bağlatmayı düşünüyorum, sıfırdan bağlantı için milleniyi önerir misiniz?
  • ChaosFİre C kullanıcısına yanıt
    Fiber alt yapı bulunuyor mu yoksa adsl için mi düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Woozie

Fiber alt yapı bulunuyor mu yoksa adsl için mi düşünüyorsunuz?
    ADSL
  • benim internet hızım 2-3 gün öncesine kadar hiç sıkıntısız 100mbit civarı idi.

fakat 2-3 gündür 13-15mbit arası. Aradığımda ise hiçbir sorun yok diyip eve ücretli teknik servis yönlendirmeye kalkıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

benim internet hızım 2-3 gün öncesine kadar hiç sıkıntısız 100mbit civarı idi.

fakat 2-3 gündür 13-15mbit arası. Aradığımda ise hiçbir sorun yok diyip eve ücretli teknik servis yönlendirmeye kalkıyorlar

Bende de durum aynı full sabah akşam 93 mbit kablosuz alıyordum şimdi 8-10 çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.