Şimdi Ara

Millenicom ile ilgili sorularım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstadım benim alt yapı Superonline değilmiş Müşteri hizmetleri Türk Telekom ile sağlıyoruz sizin bölgemizde alt yapıyı dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederiz

• japonbehjet kullanıcısına yanıt
    o halde hattınız destekliyorsa prestijli paketine geçmenizi öneririm
  • schipht kullanıcısına yanıt
    Evet üstadım bende Prestij Paketini satın aldım

63Mbps hattımın kaldırdığı hız imiş bakalım ne kadarını alabileceğim.

• Hala kurulum için arayan soran olmadı :/
    Gelen sms’te bir link olması lazım sipariş durumunu gösteren. Orada hangi aşama görünüyor? TT aşamasında da olabilir henüz kurulum aşamasına gelmemiş olabilir. Buna göre tekrar yorum yapabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bağlantı için son aşamaya geçilmiştir diyor.Birde bişey soracağım modemi sizden almamım bir avantajı varmı yada temin ettiğiniz modemlerin tam olarak marka modellerini alamiyormuyuz ?

Bu durumda yakın zamanda bağlantı sağlanacaktır. Olur da gecikirse forumda "Millenicom" destek hesabına PM atabilirsin.
    Modemi hizmet alınan servis sağlayıcıdan almanın bazı avantajları vardır. Birincisi aynı modemi piyasaya göre yüksek ihtimalle oldukça ucuza alırsınız çünkü firmalar yüksek hacimli alım yapıp ciddi indirim alır ve kendine özel üretim yaptırır. İkinci avantaj ise servis sağlayıcılar ACS sistemleri ile kendi modemlerine uzaktan erişim sağlayabilirler. Bu sayede modem ayarlarının uzaktan yapılabilmesi ve arıza müdahalesi şansları olur. Ayrıca bir teknoloji firması ile birlikte yeni bir proje geliştirdik. Millenicom modemi olan müşterilerin ev içi wifi sinyal sorunlarını proaktif tespit edip çözebilecek bir projeyi yakında devreye alacağız.
  • Mesajınız üzerine hemen arayıp modemi sizden temin etmek için gerekli başvuruyu yaptım.
    Fakat sizden bir ricam var Alper bey
    Özel olarak yani bir donanımhaber üyesine yapacağınız en büyük güzelliklerden olan bağlantıyı kurma işini hızlandırma imkanınız var ise özelden iletişime geçebilirmiyiz ?
    "Millenicom" destek hesabına PM atabilirsen elimizden geldiğince hızlı ve sorunsuz olmasını takip eder arkadaşlarım. Hayırlı olsun şimdiden
  • @millenicom hesabına atıyoruz değilmi yoksa herhangi bir destek profili varmı bilmediğim
    Evet bu hesap
  • Tamamdır teşekkür ederim
  • Abi 4.gunu bitirdik birisi arayıp randevu. İle almadı kurulum ile ilgili :( Daha baştan böyle başladık ben eğer bugünde aranmassam yarın iptal ettiricem

• Cevaplaması için destek hesabını etiketledim

Kesinlikle yok yakınken iptal et bence başvurunu. Ben başvuru yaptığımda 16.iş günü sonunda kavga dövüş zor geçişimi yapmışlardı. Üstüne üstlük geçiş yaparken kendi yanlış işlemleri sonucu (bizzat müşteri temsilcisi kabul etti hatalarını) 3 aydır internetim yok tek sorumlu millenicom. Ben Türknet'de kullandım bence turknet kullanın millenicom dan iyidir.

• Abi benim vaktim çok değerli ya ben bekleyemem ki olmadı Vodafone anlaşalım

Çok acil lazım bana internet

Vodafone aynı gün gelir kurariz dedi

Hocam vodafone kullanmadım Türknet millecom ve ttnet kullandım her konuda en berbat millenicom du. Suan millenicom yüzünden elimdeki portdan oldum ve hiç bir firmadan hizmet alamıyorum millecom yüzünden. Port gelirse Türknet düşünüyorum tekrardan.

• Millenicom alt yapın Superonline mi ? TT mi

Şuanda millenicom üyeliğim YÖK ama kullanırken ttnet di

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.