Şimdi Ara

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.024
Cevap
29
Favori
469.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sorunla karşılaşana kadar herşey çok güzel. sorun çıktı mı iletişim kanallarında seni bloklamaya kadar giderler. zarları atıp şansını deneyebilirsin. sorun çıkmazsa iyi. çıkarsa ucuz etin yahnisi tuzsuz olur der kaderine razı olursun

• Tam tamına 3 gündür abone olmaya çalışıyorum geri dönen yok. Müşteri temsilcileri sizi yönlendiriyoruz diyorlar'' şu an işleminizi gerçekleştiremlyoruz' ' diyen robot çıkıyor karşıma. Ad soyad ve telefon numarası bırakıyorum dönen olmuyor. Ya yeni müşteri istemiyorlar ya da müşteri adayları ile dalga geçiyorlar... Ben anlayamadım bu işi
    Konu içerisinde millenicom yetkilisi bana yardımcı olursa memnun olurum, acil olarak İnterneti bağlatmam lazım, yoksa ücretine bakmadan başka bir firmaya başvuru yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, İsim soy isim ve irtibat numaranızı PM üzerinden iletebilir misiniz?
    Konu hakkında size yardımcı olmak isteriz.
  • millenicom kullanıcısına yanıt

Pm gönderdim

• Size tek bir şey söyliycem arkadaşlar. Millenicom pişmanlıktır. Kullanmayın kullandırtmayın. Beni nasıl soyduklarını aşağıdaki linkten okuyarak öğrenebilirsiniz. Zaten yeni üyelere eski üyelerden daha ucuz internet vermeleri ayrı bir rezalet. Ben bu rezillik havuzuna balıklama dalarım arkadaş diyosanız o zaman millenicom tam aradığınız marka diyebilirim.

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-tarafindan-magdur-edilmem--152771510

• CGNAT hala devam mı ? Müşteri temsilcileri şuana kadar CGNAT nedir öğrendi mi ? Bu ikisinde gelişme varsa değerlendirebilirim.

• Bakin abartmiyorum sakin ama sakin bu firmaya bulasmayin SAKIN ucuz diye aldanmayin TEKRARLIYORUM SAKIN

• Jlozde kullanıcısına yanıt

Maalesef ben birçok kez yazdım çıkarın lütfen diye ama CGNAT içerisindeyim.

Statik IP satmanın yeni yolu bulunmuş...

• millenicom kullanıcısına yanıt

uzun uğraşlar sonucu sorun çözüldü. şuan sıkıntı yok teşekkürler

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
  • millenicom'a geçiş yapmayı düşünüyorum. 100mbps fiber şu an yok sanırım değil mi? sol altyapısı ile hizmet aldığımda ip havuzu gibi problemlerle karşılaşır mıyım acaba? port açmak istiyorum da. @millenicom

• BoomBookTR kullanıcısına yanıt

fiber mi vdsl mi kullanıyorsunuz acaba? ikisinde de cgnat mevcut mu?

• facebook üzerinden gelen cevaba göre sol altyapısını kullanırken ip havuzuna düşmüyoruz.

• eve kadar fiber...

• Jlozde kullanıcısına yanıt

CGNAT usb çoklayıcıya benzeyen bir şey mi? bir İP adresini birden fazla müşteriye kullandırmak oluyor galiba. eğer öyleyse online oyunlarda sıkıntılı bir durum. diğer müşteri oyunda ban yerse sende otomatik olarak ban yiyorsun.

• BoomBookTR kullanıcısına yanıt

ben netspeed kullanıyorum. 35/6 mbps limitsize engelli tarifesinde 56 TL öderken dün gelen mesajda 93 TL'ye yükseltmişler. artış oranı %66. millenicom'da aynı tarife 5 TL daha ucuz. İP adresine gelecek olursak ben netspeed kullandığım günden beri İP adresim değişmedi. sanki statik İP kullanıyormuşum gibi. CGNAT testi de yaptım, sıkıntı yok, bir tek ben kullanıyorum İP adresini.

burada yazılanları okuyunca 5 TL için riske girmeye değmeyeceğine karar verdim.

• an itibariyle 100 mbps 139.90 + 20 tl modem ücreti var. ona göre abone olun

• Merhaba, İsim soy isim ve irtibat numaranızı PM üzerinden iletebilir misiniz?
    Konu hakkında size yardımcı olmak isteriz.
  • SOL altyapısı üzerinden kullanıyorum, CGNAT'a düştüğü için statik IP almak durumunda kaldım

• ben kendi tecrübemi aktarmak isterim.

bulunduğum dairede 2 yıl türk telekom , 2 yıl turkcell superonline , 2 yıl vodafonenet fiber kullanımım sonrası taahütümün haftaya sona erecek olması ve fiyat avantajı sebebiyle 18.05.2022 tarihli olarak 104,90 tl'ye 100 mbps'e kadar hızında taahütsüz fiber 100 kampanyası dahilinde kendilerine web sitesi üzerinden ulaştım.

saat 13.20 internet sitesinden sorgulama sonrası kaydımı yaptım.

saat 13.22 müşteri temsilcisi pınar hanım aradı. gerekli bilgileri telefonda teyitleştikten sonra teknik ekibin kurulum için ne zaman gelmesini istediğimi sordular. yarın veya ertesi gün olabileceğini benim müsait olduğumu belirttim.

saat 14:20 yani tam 1 saat sonra teknik ekip aradı kurulum için müsait olup olmadığımı sordular. evde ve müsait olduğumu belirttim. yarım saat sonra adresimde olacaklarını bildirdiler.

saat 14:48 teknik personel ulaştı kurulumu yaklaşık 15 dakikada tamamladı ve ayrıldı.

saat 15.06 internet bağlantım aktif oldu.

yani toplam 1,5 saat içinde tüm işlemleri tamamladılar.

şuan aldığım download hızı 94-92 mbps - upload hızı 8 mbps

benim için mükemmel bir deneyim oldu açıkcası. 2 haftalık kullanımımda herhangi bir kopma , yavaşlama veya problem ile karşılaşmadım.

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!

"arkadaşını getir" kampanyası dahilinde aşağıdaki kampanya indirim kodu ile kayıt olursanız hem kayıt olan kişi olarak sizlere hemde referans sahibi olarak bana birer ay ücretsiz kullanım sağlıyorlar. çekinmeden kullanın.

kampanya indirim kodu: 27b236e0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGeLuSxxx -- 2 Haziran 2022; 12:51:4 >

• Bende yeni kullanmaya başladım, TTnet ten direk aktarım sağlandı hiç bir şey değişmedi sadece modemi yeni kullanıcı bilgisi ile yeniden kurdum bu kadar, sonra internet aynen devam ett, hatta evdekiler olayın farkında bile değiller. Bende davetiye kodumu paylaşıyorum bu kodla başvuru yaparsanız bir ay siz bir ayda ben ücretsiz kullanım sağlıyoruz. Sorunsuzca kullanabilirsiniz.

KOD : 15ABFD56

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, 1 ay ücretsiz internet hakki kazanma firsatini yakalayin! Üstelik arkadasiniza da 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 15ABFD56. Arkadasinizin bu kodla beraber, https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanmasi gerekmektedir Detayli bilgi için: https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/ek-hizmetler/mevcut-musteri/arkadasini-getir B002

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.