Şimdi Ara

Miles&Smiles QNB Finansbank - Asıl Şimdi Uçacaksınız (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
45
Favori
174.158
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxb

Bu mesaj silindi.
    Açıklamayı cımbızlayıp , neden buraya yarım yamalak sorup insanların kafasını karıştırıp zamanlarını alıyorsunuz?

"Kazandığınız Millerle Türk Hava Yolları’ndan ödül bilet alabilir, biletinizin uçuş sınıfını ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz."

Bunu 10 yaşın üzerinde herhangi bir kimseye okutun, size açıklamayı yapar.

uçuş sınıfını ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz?
    Nasıl yükseltebilirim ?

Cümlenin içinde kocaman yazılı

"""Kazandığınız Millerle """

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 30 Kasım 2019; 10:43:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    1. Doğru düzgün üslup ile cevap ver üslubunu düzelt bu zamana kadar üslup kurallarını bilmediysen bunda sonra da bilir misin öğrenir misin bilemem 2.senin arkadaşın felan değilim benimle bu şekilde konuşamazsın 3.bunu sormamda ne gibi sorun var pardon da millerle yukseltilebilecegini görmedim i yüzden sormak istedim sabah sabah insanları germe burada git kime sataşacaksan sataş arkadaşım sabah sabah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçur beni yiğidim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kart gecen hafta geldi, biraz mevduat gönderdim ama böyle kafalarına göre mil verip kafalarına göre vermezlik yaparlarsa iliskimiz en fazla 1 hafta daha sürer.

Arabaya internetten kış lastiği aldım ama mil yok. Her islemde çağrı merkezini arayıp kayıt mı açtıracağız?

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    30binden fazlasini yatirdilar mi hocam?

• uçurduğu kimse var mı?
  • ridvantalya R kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Arkadaşlar first müşteriyim, aylık 30 bin mil sınır var diye biliyorum, ama dönen içi 30 bin 91 mil oldu, harcamaya devam etsem 30 üstü veriyor mu yoksa mil aktarımı yaparken dönem içinde kaç kazanırsan kazan 30 bin mil mi yüklüyor acaba.
    Yatırması gerek, limit açıyorsun anladığım kadarıyla.
    Garanti'de sanırım limit + %25 gibi bir şey açıyorsun.
    Ben bir defa 60-65bin mil kazanabilmiştim, aktarmıştı.
    Ama limit gelmesinden endişe ettim, bunu her ay yapsan, kartı ya kapatır ya da mili kısar ama her ay 80-100bin mil çekemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Hocam zaten bu kadar az mevduat karşılığı verilen bir karta ne gibi kampanya sunabilirler, 150.000TL mevduatı olan kaç milyon insan vardır. Adını first mirst koyup kendini zengin sananlara vermek için yapılmış bir kart.
    döviz olarakta kabul ediyor ama genede bu kart hala emekliyor, yürümesi koşması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Yatırması gerek, limit açıyorsun anladığım kadarıyla.
    Garanti'de sanırım limit + %25 gibi bir şey açıyorsun.
    Ben bir defa 60-65bin mil kazanabilmiştim, aktarmıştı.
    Ama limit gelmesinden endişe ettim, bunu her ay yapsan, kartı ya kapatır ya da mili kısar ama her ay 80-100bin mil çekemezsin.

Alıntıları Göster
    3. Aydayım 30 bini 50.100 geçiyor en fazla daha sonra mil yüklenmesi yapmıyor ne harcarsan harca :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

uçurduğu kimse var mı?
    Ocak ayına zanzibara 2 yetişkin 1 çocuk business bilet aldım bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastforyou -- 15 Aralık 2019; 18:29:44 >
  • Ben unuttum artik bu karti cardfinans extra ile daha mutluyum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

3. Aydayım 30 bini 50.100 geçiyor en fazla daha sonra mil yüklenmesi yapmıyor ne harcarsan harca :)

Alıntıları Göster
    Ben de çok kasmıyorum, bir kere 60bin yaptım tekrar kasmadım. Çünkü tek noktadan yapıldığı için bu sefer o nokta ile bağlantıyı kesebilir.
    Muhtemelen sende Google Adwords veya Facebook gibi remarketing harcamalarından kazanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Ben de çok kasmıyorum, bir kere 60bin yaptım tekrar kasmadım. Çünkü tek noktadan yapıldığı için bu sefer o nokta ile bağlantıyı kesebilir.
    Muhtemelen sende Google Adwords veya Facebook gibi remarketing harcamalarından kazanıyorsun.

Alıntıları Göster
    Yok hocam, benim online alışverişim çok oluyor %70 mil veriyor ya süper :)

• Shell ile daha ayrıcalıksınız!

Shell ClubSmart ve Miles&Smiles üyelik kartlarınızı eşleştirin, Miles&Smiles üyelik statünüze göre 5 kata varan Smart Puan kazanırken 31 Aralık 2019’a kadar da 1.000 Milinizi 30 TL değerinde Smart Puan’a dönüştürün.
  • MS Faso fiso çıkınca cardfinans aldım 1 ayda 50 lira puan kazandım.Ms ile boşa zaman kaybetmişim

• millerimizi ne zaman statü miline dönüştürebileceğiz
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.