Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
354
Favori
633.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thylove

Teknik hata vardır kanunen 2 yaşından küçüklere sadece vergi ödeyerek uçurabilirsin

Alıntıları Göster
    Bi sıkıntı var sanırım,sabah baktığımda alan vergisi 1300 tl idi akşam 1600 olmuş ben bebek yolcuya ücret ekledi sandım ama alan vergisi artmış ve 4000 mil eklemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah star alliance üyesi Aegean Airlines bu x5 mil işini SA'a şikayet etmez..

çünkü bundan bikaç sene evvel aynısını Aegean yapmıştı ve 25.000 mil uçana ömür boyu star alliance gold kart üyeliği vereceğini duyurmuştu..

THY ise Aegean'ı SA'a şikayet edip kampanyayı iptal ettirtmişti.
  • fastforyou kullanıcısına yanıt
    Cocuk bileti %30 mil, bebek bileti %10 mil olacak (min 1000 mil)

Cocuk ve bebek biletlerinde +vergi olmayacak (sadece amerika biletleri +vergi)

Aciklama yapilir sistem çalışınca...

Şu anda web sitesi çalışmıyor, mobil uygulama kısmen çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan400

Evet sölediniz gibi görünüyor,daha avantajlı,5 dk ara ile bi bakmamda 2 kişi 2600 dü tekrar baktım birden 3200 oldu bilet,baktı bebek yolcu ekledi bu farkı alan vergisine ekleyelım dedıler galiba :)

• quote:

BÜyük ihtimal içerdesiniz :)

Bir sorum olacak size şimdi benim çarpı 5 miller isl havalimanı kampanyası yattımı yatmadımı bende statü mili mobil uygulamada 14.878 thy derki 5600

Şimdi bu nasıl oluyor ayrıca çarpı 5 yattı ise oda eksik benim hesaba göre 3 tane 1000 millik uçuş var 15.000 yapar sırf o üzerine benimde var bir el atsanız şu işe üstadım

• hiç birşey paylaştığı yok.Thy software sistemlerinde ilan ettiği gibi güncelleme yapıyor,bilet alım-satım ,rez. bağlama vs hayati unsurları koruyarak uçuş mili vs gibi çok da hayati olmayan unsurları yavaş yavaş toparlamaya çalışıyorlar.Çoğu şirket güncellemeden sonra toparlayamaz kolay kolay,Thy de farklı değil.
    Bu arkadaş aynı şeyi evirip çevirip kendi hayal ettiği yada korktuğu yöne doğru sürüklemeye çalışıyor.
    Bi dur bekle bakalım ,sürekli karıştırmaya ne gerek var.Olacak işi bozacak böyle devam ederse

Adamın üyelik başlangıcı 10 Kasım 2018,yani 10 gün önce üye olmuş,ortalığı hallaç pamuğu gibi attı sadece bir konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan_15 -- 20 Kasım 2018; 11:31:17 >
  • Yıl sonunda expire olacak millerim var. Ne yöne bilet alsam avantajlı olur (yurtiçi/yurtdışı), bu aralar bir kampanya var mı?
  • THY'de birçok sistem var.
    Altyapı güncellemesinden sonra, hatalı bilgi veren ekranlar var.
    Lütfen sabırla birkaç gün herşeyin netleşmesini bekleyelim.

Şimdiye kadar Miles&Smiles'dan kazanılan hiçbir statü milinin sadece statüyü etkilediği, harcanamadığını görmedim.
    Yenihavalinında 5kat statü mil kampanya şartlarında da öyle bir şey yazmıyor.
    "Kampanyadan kazanılacak Miller, kampanya sonunda üye hesabına toplu olarak yüklenecektir." yazıyor.
    Thy orda bir hata yaptı, ilk 10 gün anında yükledi, sonra kampanya şartlarına uyup kampanya sonunda yüklemeye karar verdi anlaşılan.

Lütfen uygulamada görülen hatalı bilgilere, farklı anlamlar yüklemeye çalışmayalım.
  • qazxi Q kullanıcısına yanıt
    Benımde aynı sekılde mıllerım var Sabiha gokcen %25 ındırımlı kampanyaya bakıyordum ara ara bakım sonrası sacmalamıslar. %25 kalkmıs ama kampanya devam edıyor + avrupa 1 olarak ekstra kampanyalı sundukları yerler 15.000 deıgl 20.000 olmus. Nasıl guncelleme yapılıyorsa.
  • Zam yapmışlar. Antep sabiha gökçen arası 2800 mildi, 3700 olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Doğru işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Star Alliance Ödül Bilet düzenleme diye bir ekran gelmiş..
    Bunu uzun zamandır bekliyorduk..
    Ama maalesef çalışmıyor

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    @daniel_wellington

GZT-SAW ve tüm içhat uçuşları ekonomi limitli kapasite 2018 yılı sonuna kadar 2800mil.

Normalde 3700mil %25 mil indirimi kampanyası olduğu için 2800mil.

2019 yılı Ocak-Şubat ayları içinde sadece saw kalkış/varışlı yada tüm iç hatlarda %25 mil indirim kampanyası açıklanması muhtemel.

• Dostlar merhaba..

Thailanda sürekli millerimle bilet alıyordum 60.000 + vergiler.. oda ortalama 1.300tl bişey tutuyodu..

Şimdi bi bakayım dedim, 90.000 mil + 2.000tl diyor sistem ! Artış mı oldu bilgisi olan varmı deneyimli arkadaşlardan ???

• cengizguven61 kullanıcısına yanıt
    Hayır hala aynı.

Ekonomi limitli gidiş-geliş 60.000mil + 1678TL vergi
    Ekonomi yer garantili gidiş-geliş 90.000mil + 1678 vergi

Sizin baktığınız tarihte limitli sınıftan bilet yoksa, yer garantili görüyor olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Pardon yukarıdaki mesajı yazarken yanlış hesap yapmışım. Şuan tekrar baktığımda öyle değilmiş. Bonus ve statü birlikte x5 li gelmiş.

Statü miline ait ekstre mobil uygulamadan görülebiliyor.

Fakat uçuşlardan gelen bonus millerinin takibi sadece "Miles&Smiles İşlem Bilgileriniz" konulu gelen mailin sonunda yazan Toplam Mil miktarı kısmından takip olabiliyor.

Mobil uygulamadan ekran görüntüsü
    Hocam bu uygulamayı sanıyorum 8-10 Kasım itibarı ile değiştirdiler. Çok yakın bir tanıdığıma gidiş dönüş hem statü mili hem de harcama mili olarak yazdı 5 katı. Uçuşları 2-3 Kasım'dı. Şikayet etsek topluca bir şey çıkar mı acaba?

• Merhaba herkese, Garanti, Miles&Smiles kredi kartına kendi bünyesinde rakip bir kart çıkardı. Ne düşünüyosunuz bu konuda bana tüm havayollarında kullanılabilir mil daha iyi geldi.

Kartın konusuda burda:
    http://https://forum.donanimhaber.com/shop-fly-kredi-karti-garanti-bankasi--135928117

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 21 Kasım 2018; 1:41:38 >
  • quote:

Hayır hala aynı.

Ekonomi limitli gidiş-geliş 60.000mil + 1678TL vergi
    Ekonomi yer garantili gidiş-geliş 90.000mil + 1678 vergi

Sizin baktığınız tarihte limitli sınıftan bilet yoksa, yer garantili görüyor olabilirsiniz.
    Şimdi aradım müşt.hşzmetlerini, 60.000 de bulunabiliyormuş evet, ama 1980 civarı alan vergisi standart değişmez dedi.. TAM SOYGUN BU !

Kendi vatandaşına mil kazanmayı zorlaştır, bileti en pahalıdan sat, mille bilet alırken 9 kişilik kotadan yer bulmaya uğraş, alan vergisi yeri geldimi billetten pahalı.. şunları bizlere kayık gören yönetim anlayışını KINIYORUM.. Almanyadan uzakdoğuya bilet bakıyorum nerdeyse yarı fiyatına.. (biz zaten çantada teklik olduğumuz için taban fiyatlar bize geçerli, alman yada diğer ülkelerde pazar payı elde edebilmek için onlara bütün kıyaklar !! Ne diyim, yakın zamanda inşallah bizlere muhtaç olurlarda kıymet bilirler.. başka sözüm yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

Şimdi aradım müşt.hşzmetlerini, 60.000 de bulunabiliyormuş evet, ama 1980 civarı alan vergisi standart değişmez dedi.. TAM SOYGUN BU !

Kendi vatandaşına mil kazanmayı zorlaştır, bileti en pahalıdan sat, mille bilet alırken 9 kişilik kotadan yer bulmaya uğraş, alan vergisi yeri geldimi billetten pahalı.. şunları bizlere kayık gören yönetim anlayışını KINIYORUM.. Almanyadan uzakdoğuya bilet bakıyorum nerdeyse yarı fiyatına.. (biz zaten çantada teklik olduğumuz için taban fiyatlar bize geçerli, alman yada diğer ülkelerde pazar payı elde edebilmek için onlara bütün kıyaklar !! Ne diyim, yakın zamanda inşallah bizlere muhtaç olurlarda kıymet bilirler.. başka sözüm yok.

Alıntıları Göster

• Garanti bankası yeni uçuş kartı çıkarmış arkadaşlar,inceme fırsatı bulan oldumu,Miles&Smiles dan daha avantajlıysa oraya geçelım.

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.