Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
354
Favori
633.309
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caneycaney

O degil de cafe-restoran tarzi bir yerde 80 tl lik yemek yedik

Ancak market harcamasi olarak gozukuyor bonusflas da

En az 50 mil zarardayim bu nasil is beyler?

İş yerinin ticari ünvanı ne ise o gözükür. Bazen çok farklı sektörler yazabiliyor.
  • Karta başvuru yapacağım, yeni başvurulara 5000 mil veriyor. Yalnızca yurt içi uçuşları için bu kartı kullanmak avantajlı mı?Sitede, Yurt içi gidiş dönüş biletleri 7500 mil yazıyor, 7500 mile istediğimiz bileti alabiliyor muyuz, bilet için ayrıca vergi ödeniyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukyil92 -- 12 Ağustos 2017; 19:15:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    Yurt ici icin ideal bence tabi. Vergi oduyorsun evet ayrica.

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

https://www.haberler.com/thy-nin-miles-smiles-programi-is-birligi-anlasmasi-9914794-haberi/

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, çift hanelerle ve yüzde 15-16'lar mertebesinde büyüdüklerini, geçen yıla gelene kadar büyüme hikayesinin böyle sürdüğünü belirterek, "Yaşadığımız zorluklara rağmen yine yolcu sayımızı yaklaşık 1,5 milyon arttırmayı geçen yıl bile başardık. Son çeyrekteki geri dönüşümüzle bir yıl içinde oluşan kayıpları sildik, süpürdük." dedi.

THY'nin yolcu sadakat programı Miles&Smiles kapsamında bazı markalar ile güç birliğine gittiği kampanyasının tanıtım toplantısı, Yeşilköy'deki genel müdürlük binasında yapıldı.

Üyelerine uçmanın yanı sıra otel konaklama, araç kiralama, sigorta, akaryakıt ve market alış verişi gibi günlük hayattaki harcamalar ile mil kazanma fırsatı sunan sadakat programında, THY ile Garanti Bankası ortak markalı "Miles&Smiles" kredi kartı ile CarrefourSA, Arçelik, Watsons, TeknoSA, Enterprise, Opet ve Beko'da yapılan alışverişlerde harcanılan her 1 liraya 2 mil; Rixos Otellerindeki konaklamalarında ise 1 liraya 4 mil kazandırdığı bildirildi.

Bu yılın sonuna kadar yürürlükte kalacağı bildirilen kampanyanın tanıtım toplantısında konuşan THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Aycı, kendi sektöründe lider markalarıyla Garanti Bankası öncülüğünde yaptıkları iş birliğini ileri noktaya taşıdıklarını, çok daha güçlü bir birlikteliğe adım attıklarını söyledi.

Mil ve sadakat programını bu sinerjiyle yolcu memnuniyeti, konfor ve hizmet çeşitliliği açısından yeni bir yere taşıdıklarını ifade eden Aycı, "Çok değerli markalar ve iş birlikleriyle inanıyorum ki yolcularımızı daha mutlu edeceğiz." diye konuştu.

Aycı, ayrıcalıklar dünyası olan, dünyadan ödüllerle dönen, alanında lider bir şirket olmanın gururunu yaşatan THY'nin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "İstikbal göklerdedir" sözünün tezahür ettiği en önemli kurum olduğunu vurguladı.

Dünyada en çok noktaya uçan havayolu şirketi unvanını taşımanın, "muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkma" yarışındaki vazifelerinden birini yerine getirmenin gururuyla birlikte olduğunun altını çizen Aycı, dünyanın en genç filolarından birine sahip olduklarını ve sürekli büyüdüklerini bildirdi.

Havacılık sektörünün son dönemde sürekli yüzde 5 büyüdüğünü ifade eden Aycı, "THY, çift hanelerle büyüdü, yüzde 15-16'lar mertebesinde büyüdü. Geçen yıla gelene kadar büyüme hikayesi böyle sürdü. Yaşadığımız zorluklara rağmen yine yolcu sayımızı yaklaşık 1,5 milyon arttırmayı, geçen yıl bile başardık. Son çeyrekteki geri dönüşümüzle bir yıl içinde oluşan kayıpları sildik, süpürdük." değerlendirmesini yaptı.

Aycı, aidiyet bilinciyle çalışan THY ailesini tebrik ederek, şirketin geri dönüşünün, Türk sivil havacılığının yeniden yükselişinin başladığını vurgulayarak, bunun sürdürülebilir olmasının önemine değindi.

"Bir ülkenin, bir şirketin yolculuğu zorludur"

Gelecekte zor günlerin de yaşanabileceğine dikkati çeken Aycı, "THY reklamında da söylediğimiz gibi 'Bir ülkenin, bir şirketin yolculuğu zorludur. Bu yolculukta fırtınalar vardır. Bu yolculukta bulutlar vardır. Yağmurlar vardır, şimşekler vardır, yıldırımlar vardır ama gün olur, zaman gelir el birliğiyle, kol kola, yürek yüreğe, omuz omuza kalplere dokunarak, o yıldan çıktığımız gibi birlikte oluruz, birlikte aşarız, birlikte planlarız, birlikte gerçekleştiririz." dedi.

Aycı, bu yolda paydaşlarla yürümeye ve güçlü markalarla yan yana olmaya ihtiyaç duyduklarını ifade ederek, iş birliklerin devam edeceğini kaydetti.

THY'nin ayrıcalıklı dünyasında yaptığı iş birliğini en güzel şekilde anlatan reklam filmine imza attıklarını kaydeden Aycı, filmin ilk kez bu toplantıda gösterileceğini sözlerine ekledi.

Garanti Bankası Üst Yöneticisi (CEO) Fuat Erbil, tüketicilere yoğun bir şekilde ulaşan THY ile yaptıkları iş birliğinin başarılı bir şekilde devam etmesinin çok önemli olduğunu söyledi.

Erbil, THY'nin dünyada bir gurur vesilesi olduğunu dile getirerek, "Yeni kampanyada, ortalama aylık 4 bin lira harcayan bir kart müşterimiz, bir sene içinde kabaca 3 defa yurt içi gidiş-dönüş bilet alma hakkına sahip oluyor. Yani 4 bin liralık aylık, düzenli kredi kartı harcaması 6 tek yönlü yurt içi bileti demek. Fena değil. Hatta bunu akıllı kullanan müşterilerimiz bu kartla THY biletlerini alıyorlarsa tüm kanallardan bir liralarına, bir milin üzerine bir mil daha kazanıyorlar. Yani iki mil yapıyorlar. Bu da önemli bir kazanç kaynağıdır." diye konuştu.

Tanıtımda, THY Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur da kampanya hakkında davetlilere sunum yaptı. Daha sonra kampanya nedeniyle özel olarak hazırlanan pasta kesildi.

İnterneti yeni mi bağlattın:) 1-2 sayfa önce bunlardan bahsettik:)

Aycı, bu yolda paydaşlarla yürümeye ve güçlü markalarla yan yana olmaya ihtiyaç duyduklarını ifade ederek, iş birliklerin devam edeceğini kaydetti.

Olaya kendi açından bakarsan evet yeni bağlattım.Zaten kampanya kapsamında dah önce 2 harcama yapıp 8200 mili aldım.
    Haberi paylaşmamın sebebi önceki mesajımda yazdığım yukarıdaki koyu cümle.Kart bitti, oranlar düştü, kapatalım , kullanmayalım diyenlere yönelik...

Bu kartı önerir misin hocam alayım mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar normal bonus kampanyalarından faydalanabiliyormuyuz?

Birde miller siliniyor mu?

• Arkadaşlar puanlarla uçak bileti alınabilen kredi kartlardan en avantajlısı hangisi sizce? Adios, parafly, miles and smile vs... Parafly kullanıyorum fakat bu mil mantığını bilmiyorum hiç. Teşekkürler şimdiden...

• Ben avans mil kullandığım için -ki güzergah miles and smiles programının belki de işe yaradığı teh güzergah diyebilirim- kart ile hercamaya devam ediyorum.

Onun haricinde kartın pek avantajlı olduğunu düşünmüyorum.

3750 mil ile ekonomi limitli bilet alınabiliyor. Ona da ek 40 lira vergi ödüyorsunuz. Ekonomi limitli aldığınız bilet zaten 120-130 lira oluyor en fazla.

Yer garantili ve normal fiyatı 250 lira üzerinde olan biletler için mil kullanmak mantıklı oluyor tabi; ama onun için de daha fazla mil gerekiyor.

Kredi kartı programı şu 1 liraya 2 mil olayı ile biraz toparlandı; ancak asıl sıkıntı uçuş programında. Mil ile bilet almanın pek bir avantajı olmuyor çoğu zaman.

• Son yapılan mil revize işlemleri, kampanyaların sadece bazı markalara indirilmesi beni soğutmaya başlamıştı. Bugün ekstre kesildi, önümüzdeki ekstreye kart ücretleri yansıtılacak yazıyordu. Az önce aradım ve iptal ettim. Bu arada 1000 mil teklifi etti. Teknosa, carrefour ve opet ile işbirliği yapmışlar da 2 mil vereceklermiş. Opet hariç asla kullanmadığım markaları dayatıyorlar. Önce kart aidatı olan kartlar ön plana çıkarıldı, aidatsız kartlar cacık oldu. Şimdi de ufak revizyonlar ile bu kartlara el attılar. Pegasus'un yeni programında takılacağım bir sene..Hızlı geçiş, otopark ve lounge da indirim falan yazıyor.

• sametbaggio kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki miles and smiles- Prive - Platinium kartları arasında fark var mı ?

Bir de thy.com.tr den alınan biletlerde 1 tl ye 2 mil veriyormuş. Başkası adına bilet alıp kendi kartımızla ödeme yapsak yine mil kazanıyor muyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

Ben avans mil kullandığım için -ki güzergah miles and smiles programının belki de işe yaradığı teh güzergah diyebilirim- kart ile hercamaya devam ediyorum.

Onun haricinde kartın pek avantajlı olduğunu düşünmüyorum.

3750 mil ile ekonomi limitli bilet alınabiliyor. Ona da ek 40 lira vergi ödüyorsunuz. Ekonomi limitli aldığınız bilet zaten 120-130 lira oluyor en fazla.

Yer garantili ve normal fiyatı 250 lira üzerinde olan biletler için mil kullanmak mantıklı oluyor tabi; ama onun için de daha fazla mil gerekiyor.

Kredi kartı programı şu 1 liraya 2 mil olayı ile biraz toparlandı; ancak asıl sıkıntı uçuş programında. Mil ile bilet almanın pek bir avantajı olmuyor çoğu zaman.

yanlışın var hocam. 290 tl değerindeki bileti 3750 mile çok almışlığım var.

• farukyil92 F kullanıcısına yanıt
    Kart farklari

https://www.milesandsmiles.net/kredi-kartlari/kredi-kartlari-ve-karsilastirma/kredi-karti-kars-ilas-tirma

Burdan bakabilirsin hocam. Ben baskasina bilet almistim vermistm 2 kat mil hocam.

• Benim en çok canımı sıkan mevzu vergi olayı. Biletten daha pahalı vergisi genelde. Tamam vergiyi millede ödeyebiliyosun ama dediğim gibi bilet parasını geçiyor vergiye verdiğin miller.
    Gerçekten son dönemde inanılmaz derecede zorlaştı mil kazanmak eskiden çok daha avantajlıydı şimdi kendini sorgulatıyor kart. Aidat ücretininde yüksek olması cabası.
  • sametbaggio kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Karfurdan altın alsak?

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Baktim 238 TL olan altini 255 TL ye satiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 14 Ağustos 2017; 13:44:2 >
  • garanti bankasının miles smıles ve mıles smıles amex kartı var teknosa 1tl-2 mil kampanyasından yararlanabilirmiyim. müşteri hizmetleri busıness kartlar yararlanabilir dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Baktim 238 TL olan altini 255 TL ye satiyorlar

17 lira fark var.

255 lira=510 mil.

Avans mil: 0,04 TL.

0,04*510= 20 lira.

3 liralık avantajı var diyebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: tunç1

garanti bankasının miles smıles ve mıles smıles amex kartı var teknosa 1tl-2 mil kampanyasından yararlanabilirmiyim. müşteri hizmetleri busıness kartlar yararlanabilir dedi

Normal kartlar da yararlanıyor, business olmasına gerek yok
  • katkatmil.com sitesinde anlaşmalı şirketler var

Yerlerin konumlarını da bonusflaştan görebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kartın boku çıktı kartlarida konuyuda kapatın saçma sapan kampanyalar mil kazanımı normal harcama ile devede kulak ... Kart aidatı iadesi için 40 takla at çoğu zaman iade etmesin....

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.