Şimdi Ara

Mikrofon'u çalıştıramıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Foruma kısa bi baktım ama bununla ilgili pek bi konu göremedim. Arkadaşlar sorunum bilgisayarım mikrofonu görüyor fakat karşı tarafa ses gitmiyor skype, raidcall ve windows 7 ses kaydedicisinden deniyorum bi türlü olmuyor jak girişleri yanlış takmışda değilim 2 haftadır yeni bilgisayarımı kullanıyorum eski bilgisayarımda 3 ay önce başlamıştı bu sorun yeni pc gelince düzelir ümidiyle baktım ama olmuyor yeni pcde bi tek ekran kartım eski pc ile aynı geri kalanı yeni parça ama bi türlü bulamıyorum sorunu yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden..

• Kulaklığı baska pc de denemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: picas59

Kulaklığı baska pc de denemenizi tavsiye ederim.

şöyle anlatıyım benim a4 tech cameram var ve çok güzel bi mikrofonu vardı sesim net gidiyodu yani onu takıyorum ses gitmiyor daha önceden çalışan telefon kulaklıklarımı takıyorum onlarda çalışmıyor gözüküyor ama ses gitmiyor
  • Hocam denetim masasında ses bölümüne bi bakın özelliklere aygıtlara falan belki mikrofon devre disidir ya sesi kisiktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: picas59

Hocam denetim masasında ses bölümüne bi bakın özelliklere aygıtlara falan belki mikrofon devre disidir ya sesi kisiktir

yok usta oraları hep kurcaladım birşey bulamadım anakarttın ses driverını kurdum inş doğru olanı kurmuşumdur yinede banamısın demedi
  • sisteminizdeki ses driver i genelde win7 kurulumda win7 nin ses sürücüsünü yükler bu yüzden mikrofonunuz çalışmayabilir kendi sürücüsünü yükleyin sorun düzelir.win7 sürücüsü yok ise vista sürücüsüde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

sisteminizdeki ses driver i genelde win7 kurulumda win7 nin ses sürücüsünü yükler bu yüzden mikrofonunuz çalışmayabilir kendi sürücüsünü yükleyin sorun düzelir.win7 sürücüsü yok ise vista sürücüsüde olur.

kendi sürücüsü yüklüydü üste 1-2 kere kaldırıp yükledim ama fayda etmedi sonra son çare anakartın ses driverını yükledim oda fayda etmedi
  • serdar.isiktas kullanıcısına yanıt
    genelde realtek sürücüler de bu sorun çok(mic sorunu) anakartın kendi sitesinden indirin kurun normalde çalışması lazım
  • bunlarda olmaz ise sisteminizi kontrol edin donanımsal problem yok ise bunun dışında microsoft fix-it den ilgili yerrden olursa düzeltme yapın.

http://support.microsoft.com/mats/AudioRecording/tr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.