Şimdi Ara

MIHTRIL STAFF +9 DIEZ SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar serverda 3 tane var duyduğum staffımı item yada oyun parası karşılığında satmayı düşünüyorum..

silahın 88 ap 72 flame damage si var.. yani wizard +8 den 30 ap fazlası var 86 int istiyor staff.. wizard +8 le 2700 vururken +9 mith le 3900-4000 arasında gidip geliyorum.. gerçekten harika ve eşşiz bir staff iyi bir teklif le vermek istiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adelite -- 18 Şubat 2007; 18:09:28 >

• ister +9 olsun ister 10 yinede myrill staf myril staftır bence taş çatlasın 10gb eder
  • pm yada buradan yorumlarınızı verebilirsiniz beyler.
  • Magelerde İnt kaçtan başlıyodu ?
  • bunun istedigi kadar int verirsen +9 woodan farki yoktur ben int ile ap arasini hespaladim +9 wood ile bi farki yok bunşarin istedigi kadar int verirsen
  • Arkadaşlar benim magemde +8 i var gerçekten çok güzel bir staff +10 wizardınız yoksa 16mp den vazgeçip bu staff ı takmanız size çok daha fazla attack kazandıracaktır.

quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

bunun istedigi kadar int verirsen +9 woodan farki yoktur ben int ile ap arasini hespaladim +9 wood ile bi farki yok bunşarin istedigi kadar int verirsen

Hesaplamışmış ben şahsen +9 wood da denedim +8 wizard da denedim +8 myhtral staff ın ap sine hiçbiri ulaşmadı. Kaldıki +9 staff dan bahsediyoruz mükemmel bir ap si var onun. Şahsen o staff edanada olsa ytl ile 30-40ytl verirdim. 16int vermeyle kazancının ne olduğunu bilmiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antor -- 18 Şubat 2007; 17:52:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: zebani3131

ister +9 olsun ister 10 yinede myrill staf myril staftır bence taş çatlasın 10gb eder

yavaş 10 gb eder.. Wood staff +1 1 kuruş bile etmez ama +9 u kaç para ediyor ?
  • evet arkadaşım +9 wizard ın 20 gb satıldığı serverdayız.. bilmediğin oyunu açıkça belli ama hürsün saçam yorumlar yapmakta bırak bilenler ilgilensin bu oyunda +9 yada 10 fark etmz diyen tek sen varsın hadi başka topiğe
  • bunu paper mage kullanamaz dolayısyla wizard la bunu ölçme 999dan koy !
  • quote:

Orjinalden alıntı: adelite

arkadaşlar serverda 3 tane var duyduğum staffımı item yada para karşılığında satmayı düşünüyorum..

silahın 88 ap 72 flame damage si var.. yani wizard +8 den 30 ap fazlası var 86 int istiyor staff.. wizard +8 le 2700 vururken +9 mith le 3900-4000 arasında gidip geliyorum.. gerçekten harika ve eşşiz bir staff iyi bir teklif le vermek istiyorum..

ii item bide bide canin neden bu kadar az?

EDİT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_CrocKeR -- 18 Şubat 2007; 17:54:15 >

• pardon ama inti 100 bilidom 86 mıs güzel bi silah !
  • mageler için damage onemlidir.onun wood +9 la hic farkı yoktur.onu gıymek ıcın ınte vercegıne mp verıp wood +9 giy daha cok vurusun.ayrıca attkc sadece staff vuruslarında etkılıdır.baska bi işe yaramaz.çok fazla etmez
  • quote:

bunun istedigi kadar int verirsen +9 woodan farki yoktur ben int ile ap arasini hespaladim +9 wood ile bi farki yok bunşarin istedigi kadar int verirsen

arkdaşlar burası düzeyli forum ise lütfen bilip bilmeden yazmayın, ben mage im ben denedim.. +9 wood dan en az 600 damage fark ediyor.. biri çıksa sizin +7ib nize +8 horn daha iyi gibi aptalca bişe dese kızmazmısnız..
  • quote:

evet arkadaşım +9 wizard ın 20 gb satıldığı serverdayız.. bilmediğin oyunu açıkça belli ama hürsün saçam yorumlar yapmakta bırak bilenler ilgilensin bu oyunda +9 yada 10 fark etmz diyen tek sen varsın hadi başka topiğe

eer benim oyunu bilmediimi iddia ediyorsan maneste 65 mageyle we elinde +9 myrille gel senle vs yapalım o zmn bole diebilirmisin bakalım bikere elixir +1in apsi 88 ciwarı(emin delimi mage oynamadım hiçç )bunun +9u 88 azcık daa int wer elixer +7 all
  • abartılcak bi item değil satıcı satılan bi staff biraz uğraşırsan basarsın +9 a +7 wreathe çok yakın özellikleri 40gb eder herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajax_mage -- 18 Şubat 2007; 17:56:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antor

Arkadaşlar benim magemde +8 i var gerçekten çok güzel bir staff +10 wizardınız yoksa 16mp den vazgeçip bu staff ı takmanız size çok daha fazla attack kazandıracaktır.

quote:

Hesaplamışmış ben şahsen +9 wood da denedim +8 wizard da denedim +8 myhtral staff ın ap sine hiçbiri ulaşmadı. Kaldıki +9 staff dan bahsediyoruz mükemmel bir ap si var onun. Şahsen o staff edanada olsa ytl ile 30-40ytl verirdim. 16int vermeyle kazancının ne olduğunu bilmiyorsun.

işte böyle deneyen farkı bilen adamlar olsun gözümü vereyim

• quote:

Orjinalden alıntı: zebani3131

quote:

evet arkadaşım +9 wizard ın 20 gb satıldığı serverdayız.. bilmediğin oyunu açıkça belli ama hürsün saçam yorumlar yapmakta bırak bilenler ilgilensin bu oyunda +9 yada 10 fark etmz diyen tek sen varsın hadi başka topiğe

eer benim oyunu bilmediimi iddia ediyorsan maneste 65 mageyle we elinde +9 myrille gel senle vs yapalım o zmn bole diebilirmisin bakalım bikere elixir +1in apsi 88 ciwarı(emin delimi mage oynamadım hiçç )bunun +9u 88 azcık daa int wer elixer +7 all

çocuklaşmaya gerek yok senninle vs yapmam bunun değerini değiştirmez..

tek gerçek va rbir paper için wood+9 wizard +9 dan kat kat daha iyi bir item.. ha sende yoks ave farkını bilmiyosan konuşmayacaksın.

bak bilenler kullananlar ne diyor burada..

• quote:

Orjinalden alıntı: _Pet_Mage_

mageler için damage onemlidir.onun wood +9 la hic farkı yoktur.onu gıymek ıcın ınte vercegıne mp verıp wood +9 giy daha cok vurusun.ayrıca attkc sadece staff vuruslarında etkılıdır.baska bi işe yaramaz.çok fazla etmez

O zmn butun mageler str ye wersin hell breaker giysin :D
  • quote:

quote:

arkdaşlar burası düzeyli forum ise lütfen bilip bilmeden yazmayın, ben mage im ben denedim.. +9 wood dan en az 600 damage fark ediyor.. biri çıksa sizin +7ib nize +8 horn daha iyi gibi aptalca bişe dese kızmazmısnız..

Asıl sen bılmıyorsun. TEKRAR SOYLUYORUM MAGELER İÇİN ÖENEMLİ OLAN DAMAGEDIR.VE BUNUN DAMAGESI WOOD +9 LA AYNI.BUNU GIYMEK ICIN VERCEGIN INT I MP YE VER DAHA İİ...

• +7 wreath of erenionla aynı özellikleri hemen hemen daha az int verdiğin için karda bile olabilirsin ama reel paraya satman zor satıcıda satılan item uğraş basarsın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.