Şimdi Ara

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
8
Favori
59.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim hangisi daha iyi peki.Black mı yoksa Axe Dark Temptation mı..Bir de bu deodorant ne işe yarar ya banyoda sikarsin kapıda kaybolur kokusu.parfum üzerine falan mı sikilacak:) kalıcılığı iyi değil sanki axe in unideyken kullanmıştım ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fujigef

Bursa biaportta yok ama dün 1-2 kangal beyaz apik vardı

yaş sarı etiket 3 kangal, yarım kg kuru beyaz parmak apik aldım

bir dahada bulaşmam bunlara sanırım, damak tadımıza uymadı, bahar sütten aluçdağı yahut reyhandan yanturalı oda olmazsa mahalle kasabından sucuğa devam,

aluçdağı online mağaza açmıış. 55 kağıt. 8 de kargo 63. üstüne tüy diken de yurtiçi kargo olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 4 Şubat 2017; 20:13:33 >
  • gfb.samed kullanıcısına yanıt
    İçinde deodarant ,parfüm bıde duş jeli var de parfüm falan yaramaz ama çok uyguna geliyor r
    Benim hatun çikolata olanı sıkmadığım zaman çikolata gibi kokmuyorsun bugün diyip hemen anlıyor
    Ben sadece o yüzden çikolatasını kulllanıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epeydir var hocam satışı,

çok para

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: senturk041

quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Migrosun harcama hedef kampanyanız neydi hocam ? Bu arada 500 TL sucuğa vermek, cidden helal olsun. Bravo...

550 TL YE 10 MONEY :( TIRT BİRAZ. AMA DEĞERLENDİRİRİM BİR 100 TL DAHA SORTİ YAPARIM BONUSA DA 10 TL VERİYOR

Hocam heyecanla bekliyoruz...

çok güldüm fotoğtaf on numara helal

• Bir de sicak diyor la sanki kilosu 4 lira 36,90 ne la o parayla 5 gun gecinenler vaaaar

• Ülke ekonomisini tartışacak başka bir konu açmak lazım..

Maddi durumu iyi olan,sucuk seven için,bolca tüketen için süper kampanya.Neyi sorguluyorlar anlamıyorum Sanki sllah zoruyla satıyor adamlar..

• Yenibosna Migros da Polenez kangal kayniyor bilginiz olsun 6 koli mal duruyor depoda...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bu ducukalrı buzlukta nasıl saklayalım ?
  • gurme diye bir marka çıkarmışlar üzerinde fermente yazıyor. inandırıcı gelmedi almadım. diğerleri zaten birbiriyle aynı. maret'i de namet üretiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

Ülke ekonomisini tartışacak başka bir konu açmak lazım..

Maddi durumu iyi olan,sucuk seven için,bolca tüketen için süper kampanya.Neyi sorguluyorlar anlamıyorum Sanki sllah zoruyla satıyor adamlar..

Haklısınız da eleştiriden de geri kalmamak lazım.
    Gelen zamları o kadar çabuk benimsiyoruz ki artık hemen ucuza nerden alırım arayışına geçiyoruz.
    Halbu ki tepki gosterilse böyle çabalar içine girmiyeceğiz.
    Mesela bunu süper bir kampanya olarak görüyoruz ama düşünsenize ülkemizde hayvancılık bilinçli olarak bitirilmeseydi şuan 15 liradan istediğimiz sucuğu alabilecektik.
    Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfb.samed

Yuh abi ya.Sucuk almadın mı sen hayatında.İndirimde yani

Yo hic almadim

• Gittiğim migrosta dün şahin vardı 300 g falan aldım denemek için baharatlı demişlerdi evde pişirdim gayet güzel bir tadı var .

Bugün tekrar gittiğimde ortalıkta şahin sucuk yoktu kasap bölümüne vs baktım ayni şekilde .

Kasabı bekliyorum ortada kimse yok seslendim yine kimse yok geçtim tezgahin arkasina tezgahin sonuna doğru kasabı çağırıcam sucukları sormak için oda gibi bi yer var tam kapıyı açarken kenarda gözüme şahin sucuk takıldı salkım şeklinde 2 salkım duruyor ortada şahin namına sucuk yok tezgahin arka depo kısmına doğru sucuk saklanmış aldım 1 salkım elime normal bölüme geçtim bekliyorum geldi kasap şunu bi tartarmısınız dedim baktı bi tarttı verdi .

Ayrıyetten yarım kilo daha alıcam dedim o ara başka kasap geldi yanındakine niye verdin sucugu falan yapıyor hâlbuki bilmiyor sonra sorduğumda şahin sucuk kalmadı dedi .

Arkada 1 salkım daha duruyor nerden baksan 4 tane var 1.3 kg falan geliyor oda .

Ne yapmalı şimdi tartışma çıkarsan ayrı çıkarmasan ayrı elimdeki poşeti aldım çıktım

Şansıma o 1 salkım sucuğu bulmasam dönüp eve gidicektim diğer sucuklardan bolca yığılmış orta kısıma durum ortada migros elemanından bize ne düzgün kampanya kalıyor ne aradığımızı buluyoruz depo ya saklamalar kendine ayırma vs anlarımda müşteriyi mağdur etmeden al kendine .

Depoya girsek kim bilir ortaya neler çıkıcak ?

Aldıklarım :

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoux -- 4 Şubat 2017; 23:31:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 3kg cumhuriyet sucuğu aldım.. Missss

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    çok yaşsa 1 gün beklet,
    kullanacağın kadar olarak parçalara ayır,
    daha sonra bir kat peçeteye sar,
    ondan sonra 3,4 tur streç kapla doğru buzluğu,
    bittikçe çıkart afiyetle tüket
  • isoux kullanıcısına yanıt
    Benzeri bana oldu hocam. Detayına girmeyeyim... Migros'a artık sadece kampanyalı ürün almaya gidiyorum. Son 2 seferdir alışverişlerimi Kipa'ya kaydırdım. Ay sonunda da money bonus kartımı kapatıyorum.

Macrocenter kampanyaya dahil mi? Kasada deneyen oldu mu?
  • last_uk kullanıcısına yanıt
    Çok iyi niyetli yorumlar hocam keşke gerçek olsa..Kapitalizm diye bir meret çıktıktan sonra 15 TL ye tavuktan başka bişey yiyemeyiz ki onun da adı sadece tavuk..

Diyeceğim bu ürünler normalde 60/70 tl ye satılıyor ve çatır çatır alan da oluyorsa ne o fiyat apağı iner ne de biz bu tip kampanyaları es geçeriz..

Saygılar bizden.

• ne zaman bi yere tatile matile gitsem migros bu sucuk kampanyasını yapıyor. tatilden dönene kadar cumhuriyet sucukları talan ediliyo. hiç alamadım bugüne kadar. geri kalan hepsini aldım denedim.hiç birinde ondaki havayı bulamadım.gerçi son yıllarda bozdu diyorlar ama gene de almak istiyorum.yok yok
    var mı alıp bana gönderecek olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 5 Şubat 2017; 2:37:15 >
  • senturk041 kullanıcısına yanıt
    adam o kadar çok almış ki batonları sayamamış.
  • 142 tl lik Gurme fermente, Polonez Fermente ile kampanyayı değerlendirmenin mutluluğu...

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.