Şimdi Ara

Migros'tan lipton alisverisine 45 money hediye (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
714
Cevap
33
Favori
30.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben varım. Mil'e dönüşmüştürlerdir diye korkuyorum ayın 12'si olmasına rağmen...
  • 10 da benim de ismim var, bana da daha yüklenmedi
  • bende mil hesabıda yok bakalım aradım müşteri hizmetleri yarın kontrol edin tekrardan dedi. Fişiniz varmı elinizde diyor.Listede ismim var fişe ne gerek var dedim.
  • 10 şubat ismim var puan hala yüklenmedi..
  • puanlar yüklendi 10 şubat listede olan
  • Hangi ürünler kampanya dahilinde? Dün akşam mağazada yellow label demlik poşet kalmamıştı.
  • 5 şubatta aldım. Fişte kazandınız yazıyor. Hala yükleme yok. İşin ilginci listede ismimde yok. Faceten falan yazdım hep. İlgileniyorlar güya. Bir hafta oldu. Bu sorunu yaşayıp çözüm elde eden varsa bilgilendirirse sevinirim. Fişi alıp migrosa mı gidelim?
  • dün yedim moneyleri ucuz atlattı başta alanlar
  • 10 şubat moneyler geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

10 şubat ismim var puan hala yüklenmedi..

Money yüklendi
  • Sabah tam 10:00 da babamın kartıyla denedim ama kazanamadım. Artık saliselerin önemi var. Yandaki kasadaki bayanda kazanamadı.
  • fişte yazmıyor artık. Moneyclub sitesinden takip etmen gerek orada çıkar şansına artık :)
  • Bu bilgi bir yerde yazıyor mu?
  • bir yerde yazmıyor ama kimsede çıkmıyor yapılan yorumlardan öyle anlaşılıyor.

http://www.moneyclubkart.com/Cekilis-Sonuclari/3/57/cekilis-Sonuclari.aspx

yukarıda verdiğim adresten ismini sorgulatabilirsin.
  • Yüklendi.
  • Bugün tam 10.00'da yapıldı alışveriş, 2-3 saniye sürdü işlem ama Lipton money ile alakalı hiçbir yazı yok. Acaba fişte bilgi verilmeyecek mi bundan sonra? Daha önce kazandınız yazıyordu, sonra 1 gün sonra kazanıp-kazanmadığınızı kontrol edebilirsiniz dedi, şimdi hiçbir şey yazmıyor

Bakalım takipteyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

Bugün tam 10.00'da yapıldı alışveriş, 2-3 saniye sürdü işlem ama Lipton money ile alakalı hiçbir yazı yok. Acaba fişte bilgi verilmeyecek mi bundan sonra? Daha önce kazandınız yazıyordu, sonra 1 gün sonra kazanıp-kazanmadığınızı kontrol edebilirsiniz dedi, şimdi hiçbir şey yazmıyor

Bakalım takipteyiz

Yukarıda link verenler olmuş, orada ismin varsa kazandın demektir. Artık fişte yazmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Bugün tam 10.00'da yapıldı alışveriş, 2-3 saniye sürdü işlem ama Lipton money ile alakalı hiçbir yazı yok. Acaba fişte bilgi verilmeyecek mi bundan sonra? Daha önce kazandınız yazıyordu, sonra 1 gün sonra kazanıp-kazanmadığınızı kontrol edebilirsiniz dedi, şimdi hiçbir şey yazmıyor

Bakalım takipteyiz

Yukarıda link verenler olmuş, orada ismin varsa kazandın demektir. Artık fişte yazmıyor.

Teşekkürler cevap icin, o linkten daha öncede takip ettim ama bu sefer fiste lipton hic gecmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Bakalım takipteyiz

Teşekkürler cevap icin, o linkten daha öncede takip ettim ama bu sefer fiste lipton hic gecmiyor

Evet, dediğim gibi artık fişe yazmıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.