Şimdi Ara

MİGROS ta sadece 11 Ocak Çarşamba günü tüm moneyler 2 kat fazla (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
29
Favori
20.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geleceğini sanmıyorum fatura kesim tarihi önemli siz çarşamba sipariş verip perşembe ürün teslim edilecek ve fatura kesilmesi 12 Ocak olacak ve x2 money kampanyasından tahminimce yararlanamayacaksınız.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    o zaman salı günü sipariş verip çarşamba teslim seçersem iki katı puan gelir mi?
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Buyuk ihtimal bu secenek olmali tabi yine sizi yaniltmak istemem onemli olan fatura kesim tarihinin 11 Ocak olmasi.
  • 36 yıkamalı Rinso alsam 5 tane 79,5 TL yapar, 2 TL'de ariel atarım 82 TL'ye 40 TL money alırım.
    40 TL'ye de 8 TL daha ekler 3 Rinso daha alırım.

88 TL'ye 9 Rinso yapar. 9x36 324 yıkama olur.
    Bu da 27 krş. yıkama başı demektir.

İyi aslında.
  • banagöre kampanya kısmında 16 tl lik meyve alımını 3 money veriyor bununla birleşir mi acaba
  • Arkadaşlar bu kampanya tüm migroslarda gecerli mi?
  • şu ilk sayfadaki fotoğraf net çıkmamış. altta ufak harflerle yazan yerde detaylar yazıyor ama okunmuyor. afişi net bir şekilde fotoğrafını çekip sayfaya koyabilecek birisi yok mu? Kampanya detayları önemli. Belki mağazaya özeldir, sanalmarkette geçerli değildir, boşuna uğraşıp durmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

şu ilk sayfadaki fotoğraf net çıkmamış. altta ufak harflerle yazan yerde detaylar yazıyor ama okunmuyor. afişi net bir şekilde fotoğrafını çekip sayfaya koyabilecek birisi yok mu? Kampanya detayları önemli. Belki mağazaya özeldir, sanalmarkette geçerli değildir, boşuna uğraşıp durmayalım.

Adam haklı beyler.Kampanya hala bilinmeyenler ile dolu
  • Kimse uğraşmıyor. Hemen hazır resim bekliyor. internetten "Migros 11 ocak 2 kat Money" yazınca zaten bulunuyor.
    Örnek link :
    http://kampanyabul.org/magaza-market-kampanyalari/migros-kampanyalar/migros-2-kat-money-kampanyasi-11-ocak-2017.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven35

Kimse uğraşmıyor. Hemen hazır resim bekliyor. internetten "Migros 11 ocak 2 kat Money" yazınca zaten bulunuyor.
    Örnek link :
    http://kampanyabul.org/magaza-market-kampanyalari/migros-kampanyalar/migros-2-kat-money-kampanyasi-11-ocak-2017.html

Buradaki fotoğrafın aynısı zaten.
    quote:

Orijinalden alıntı: unsalmert75
    2 kat money kampanyası içi Müşteri Hizmetlerini aramıştım teknik arızadan dolayı ertelendiğini belirttiler haberiniz olsun

Migros ana konusunda yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 10 Ocak 2017; 13:57:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Kimse uğraşmıyor. Hemen hazır resim bekliyor. internetten "Migros 11 ocak 2 kat Money" yazınca zaten bulunuyor.
    Örnek link :

quote:

2 kat money kampanyası içi Müşteri Hizmetlerini aramıştım teknik arızadan dolayı ertelendiğini belirttiler haberiniz olsun

Aslında fotoğraf aynı da ana sayfadaki yazılar okunmuyordu.
    Benim eklediğim linkte her türlü açıklama yazıyor.
    Money Puanların hangi ürünlerde 2 kat verileceği, TBG ürünlerde de geçerli olduğu vs.

• hava muhalefeti dolayısyla kampanya iptal.

iyi olmuş.izmirde kar 1cm yi geçti evden çıkamıyoruz...
  • sanal market siparişlerini iptal mi edelim?
  • quote:

quote:

quote:

Örnek link :

quote:

Money Puanların hangi ürünlerde 2 kat verileceği, TBG ürünlerde de geçerli olduğu vs.

Üstadım neyse ilk sayfadakileri yeni sekmede açınca beyaz sayfadakiler iyi gözüküyor ama ×2 yazanların altındaki yazılar okunmuyordu, zaten ertelenmiş. Ne zamana ertelenmiş bilen var mı?

• İzmir'de yarın geçerli mi ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Örnek link :

quote:

Üstadım neyse ilk sayfadakileri yeni sekmede açınca beyaz sayfadakiler iyi gözüküyor ama ×2 yazanların altındaki yazılar okunmuyordu, zaten ertelenmiş. Ne zamana ertelenmiş bilen var mı?

Ertelenmiş mi? Nerede yazdı?

• kampanya ertelenmiş, bilgi doğru...
  • uzun süredir migros müşterisiyim. doğal olarak money kart kullanıyorum. bu kartla yaptığım alışverişlerden kazandığım moneyler biriksin diyorum ama kullanmadan siliniyor. yıllardır böyle oluyor. şimdi yine silinmiş. heralde yeni yıl BAHANESİYLE siliyorsunuz diye tahmin ediyorum.
    peki buna ne hakkınız var, benim bundan bilgim var mı, YOK. bilgi vermediniz, vermiyorsunuz çünkü. oturduğunuz yerden insanların kazandığı puanları silmeniz ayıptır. ŞİMDİYE KADAR SİLDİĞİNİZ TÜM puanlarımı iade etemnizi istiyorum. Aksi takt,rde heryere şikayet edeceğim ve kesinlikle bir daha migrosa da uğramayacağım.

şikayetvara yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

kampanya ertelenmiş, bilgi doğru...

Ne zamana ertelenmiş tarih belli mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkus76

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

kampanya ertelenmiş, bilgi doğru...

Ne zamana ertelenmiş tarih belli mi hocam?

süre yok...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.