Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Migros Samsung Galaxy S3 Kampanyası Alınır Mı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
0
Favori
18.356
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> Migros Samsung Galaxy S3 Kampanyası Alınır Mı ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1123 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Telefon alirken internetten almamaya özen göster.mutlaka muhattap olabileceğini bir mekan,şahıs şart.pazarlik yada inceleme esnasinda sözlü garantiye asla güvenme.mutlaka kendini evraklarla ( fatura,garanti belgesi vs ) evraklar olsun.yok efendim bir şey olursa bana gel gibi sözlere aldanma.ayrica telefonu orada dene.olu piksel,ekranda leke,kamerada ışık sizmasi vb. Gibi hatalar yerinde tespit edip hat takma da geri iade edebilirsin.ayrica telefonu aldiktan sonra saatlerce hat takmadan kurcalaki bir Ariza varsa hemen iade et.

Distribitor garanti olayi ne ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Distribitor garantisi nasil oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    garantiliyse iyi fiyat gercekten ama paralel ıthalat firma garantılıyse degmez biraz fazla verin saglamını alın derım kapiteslim.com da var 2 yıl garantili inceleyip karar verin derim
    |
    |

Orijinalden alıntı: asi_genc6134

Distribitor garantisi nasil oluyor

İthalatçı firma garantisi var yani,Electronic Service Solutions (ESS) diye bir şirket...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    komşum bu cihazı migrostan aldı, amerika sarj aleti var, yanında dönüştürücü vermişler ama %60 şarjda kalıyordu. bizdeki şarj aleti (blackberry) %100 şarj etti aleti. garantisi nerden bilmiyorum ama migrosda sorun olacağını sanmıyorum.
    |
    |
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.