Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: henaugurcan

Kuponnow sitesindeki 10 TL indirim sanal markette nasıl kullanılıyor? kangurumda gösteriyor ama sanal market.com.tr de indirim sekmesini bulamadım. acil yardım gerekiyor.

en son ödeme kısmına geldiğin zaman indirim kupon no yaz diye bir yer var oraya numarayı yazınca indirim düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: henaugurcan

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

bende 180 TL lik ürün aldım bugün , YARIN gelecek ,

2 adet YUDUM 4lt ekledim , -10 TL de , siteden aldığım İNDİRİM KODUNU kullandım, 15 TL lik bisküvi aldım . inşallah problem çıkmaz. 95 TL falan ödeyeceğim.

Ben 10 TL indirimi kullanamadım. Sanalmarket.com.tr de sekmesi var mı?

kangurum hedi çeki no kısmına yazıyorsunuz , copy - paste .
  • nuımaramı turkcelle taşıyacam. ben günde 100 sms kullanıorum en az.faturalı/faturasız hangi tarifeye geçsem benim için yararlı.bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :D
  • pınar süt ürünleri değil sadece sade süt, su ve ton balığı dahil olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

@mavisim ,bugün gene money le 50 tllik benzin aldım shellden ,1 yıldır sorun çıkarmıyorlar demekki istasyondan istasyona farkediyor heralde

heralde...
    çorluda 2 istasyon var gittiğim ikiside kabul etmiyor, istanbulda merterde denemiştim 1 kere kabul etmişlerdi, yine denicem orda...
    sizinki neresi?

sizden uzak sayılır ,ankaradayım burada pek sorun yok
  • GDİ ürünü, 1 alana 1 bedava ürünlerde indirimsiz toplamdamı yoksa indirim düşmüş tutardamı geçerli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenyyy

GDİ ürünü, 1 alana 1 bedava ürünlerde indirimsiz toplamdamı yoksa indirim düşmüş tutardamı geçerli ?

Ara toplamdan önce düşüyorsa indirimli toplamda, ara toplamdan sonra düşüyorsa brüt tutar üzerinden GDİ alabilirsin.
    Önemli olan tutar ara toplam. Sanalmarketten kontrol edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi henaugurcan -- 31 Mayıs 2012; 13:24:51 >
  • 60 tl alışveriş yaptım GDİ ürün kalmamış bir şey alamadım.bu durumda bir şey talep etme hakkım var miydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

bilgilendirme için teşekkürler, bakliyatlardaki 3tl moneyde sanalmarkette geçerli im?

Rica ederim. Evet, aynen geçerli.

Sanal market kampanyalar linki aşağıdadır. Konunun ilk mesajı günceldir,oradan da izlenebilir.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb//campaignsMigros.do

verdiğiniz linkte sanal market yazmıyor artık. sanırım değiştirmişler. sanaldan bugün alsak moneyler yine yatar mı acaba?

• quote:

quote:

quote:

bilgilendirme için teşekkürler, bakliyatlardaki 3tl moneyde sanalmarkette geçerli im?

Sanal market kampanyalar linki aşağıdadır. Konunun ilk mesajı günceldir,oradan da izlenebilir.

verdiğiniz linkte sanal market yazmıyor artık. sanırım değiştirmişler. sanaldan bugün alsak moneyler yine yatar mı acaba?

• quote:

quote:

quote:

• quote:

60 tl alışveriş yaptım GDİ ürün kalmamış bir şey alamadım.bu durumda bir şey talep etme hakkım var miydi ?

?
  • quote:

quote:

60 tl alışveriş yaptım GDİ ürün kalmamış bir şey alamadım.bu durumda bir şey talep etme hakkım var miydi ?

?

marketse
    alternatif ürün veriyorlardı eskiden

sanalsa
    malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

quote:

quote:

quote:

Ben baktım, link çalışıyor. 15 TL tutarındaki Bakliyat ve bisküvi-çikolata alımlarına 3 ve 5 Money hediye kampanyası 10 Hazirana kadar sürüyor.

• BIZIM ETLI KURU FASULYE 300 GR. ve diger bızım hazır yemeklerın fıyata hem yuzde 50 ındırım yapılmıs hemde 1 alana 1 bedava. yani 300 gram hazır yemek 1,12 tl ye falan denk gelıyor. ben bayagı bır stokladım

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=10195060&shopCategoryId=9897&shopCode=09112030
  • Kuponnow çekleri devam ediyor arkadaşlar

Son Kullanma Tarihi : 15.06.2012 (13 gün kaldı)
  • migros haftasonu fırsatlarını bilen varmı .

nerden bakmak gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

migros haftasonu fırsatlarını bilen varmı .

nerden bakmak gerekiyor ?

genelde cuma gecesi 12' den sonra sanalmarketten bakılabiliyor..
  • Madem artık moneyli ürün yok, ben de aradım kart ücreti yansımadan kapattırdım money visamı Garanti bankasından aradılar bugün neden kapatmak istiyorsunuz diye, "moneyli ürün yok uzun zamandır, bu nedenler kartınız artık avantajlı değil" diye belirttim. Halen anlaşmamız devam ediyor dedi. Eskisi gibi kampanyalar yeniden başlarsa yeniden çıkartırım, kapatın siz kartı dedim. Bakalım kart kapatmalar arttıkça belki faydası olup yeniden money kampanyalarına başlarlar.
  • Sanalmarket ilk defa bir işe yaradı. Bitmiş olan yudum kampanyası için dün gece 02:00 sularında sipariş geçtim bugün öğlen getirmişler
    Kuponnow + tıkla kazanda kullanınca karlı bir alışveriş oldu.
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.