Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38933894389538963897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • foruma 33 saniyede sepet yapan adam lazım.gelde şenlensin buralar klavyene kurban

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yapacağımdan değil de şunu merak ediyorum dün aklıma takıldı. Biz 60 TL'lik bir ürün alsak ve yanına çay alsak 12 TL'den, sonra 60 TL'lik ürün iadesi olsa çay 12 TL'den alınmış oluyor mu ?
  • Arkadaşlar et, kıyma almıştım sanalmarketten. Bugün geldi fakat skt tarihi 20 görünüyor. Sizce de çok yakın tarihli değil mi? Bu kapalı kutu kuşbaşı kıymaların tarihleri bu kadar yakın mı oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Hocam ben dün gece tereyağını eklemiştim açıklama yerine adımı yazmadım ama travegostar doldurmuş sağolsun

normalde isim yazmaya gerek yok, ürünle ilgili bir yorum varsa, yorum öznel bir şey olduğu için ben sonlarına nicki ekledim..

ama travegostar iyi trollemis sağolsun :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberkk

Arkadaşlar et, kıyma almıştım sanalmarketten. Bugün geldi fakat skt tarihi 20 görünüyor. Sizce de çok yakın tarihli değil mi? Bu kapalı kutu kuşbaşı kıymaların tarihleri bu kadar yakın mı oluyor?

aynen normal.buzluğa atacaksan tarihi dikkate alma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

Güzel düşünmüşsünüz, bir ara ben de düşündüm böyle ama suistimale açık bir sistem. Mesela biri migros marka yerine aknaz peyniri eklemiş . Market markaları sayfalara bölmeniz daha iyi olur ama şu onay işini halletmek lazım.

Herkes istediği yeri silip, düzenleyebiliyor. Bu sebeple bende bir tabloda sadece kendim düzeltmek/onaylamak istedim, o da çok zamanımı alacağı için vazgeçmiştim, şu an kendime göre bir listem var, buraya da eklerim. Fakat biri siler, boşa gidebilir emek, gerçi geri alabiliyorsunuz ama bir kişinin onayına kalsa iyi olacak.

Edit: Paylaşımı 'Düzenleme' olarak değil de 'Yorum ekleme' olarak da yapabilirsiniz, bu şekilde tablo hücresine yorum olarak yazılabilir, gelen yoruma göre içeriği sadece siz düzenleyebilirsiniz. Siz sadece üretici/ürün ismini düzenleyip, ürünün tadı vs. nasıl olduğu o hücrenin yorumunda olursa daha iyi olabilir. Yalnız yorumu çözüldü işaretleyen de olabilir, böylece o yorumlar da o hücreden gider fakat Yorumlar sekmesinde olacağı için geri alınabilir. Bence bu şekilde daha mantıklı olur.

merhaba, söylediğiniz gibi suistimale açık bir sistem ama fforumdaslarimiza güveniyorum, kimse bir sabotajda bulunmaz diye umuyorum... verinin tek elden düzenlenmesi çok zor, zaten her değişiklik drive'a otomatik kaydedildiği için, geri almak vs çok kolay... hem biraz da interaktif olsun, hepimizin emeğiyle olussun diye düşünerek düzenlemeyi açık hale getirdim. elinizdeki listeyi yükleyebilirsiniz çok iyi olur, ya da PM aracılığıyla mail de atabilirsiniz Excel formatında vs ise.
    ben sizin dilediğinizi belirterek eklerim ve bana mail ile de göndermiş olacağınız için, bir yedegimiz daha olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 17 Ocak 2018; 14:10:55 >

• Penotti nin cookie nottisinden 1+1 almıştım 1 paketi açtık kimse beğenmedi öyle duruyor. Kapalı olan 2. Paketi götürsem alirlarmi acaba, fiş te yok iade olursa nasıl olacak acaba

• Migros a girdim gdi çay yok. Var mı kampanya

Sanalda sepete girince gözüküyor. Orada da ama sayfa da yok kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermani06 -- 17 Ocak 2018; 14:36:20 >
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    1-2 saat önce Migrostaydım çay ve kahve vardı gdi olarak.
  • Kipa Jet Kasa şu sepete gdi çay vermedi

16,95 Tchibo Guatemala Grande Filtre Kahve 250g

14,90 Tchibo 80'li Filtre Kağıdı (Kahvenin Hediyesi Olan Ürün)

15,90 Migros Tereyağı 500g

13,50 6 adet Migros Süt

Toplam 61,25TL (Ara toplam sonrası filtre kağıdı düşerek 46,35)

+Gdi ürünü 29,75 Lipton Earl Grey 900G

Ödemeekranina geldiğimizde 91,00dan 76,10'a düştü. Migros Jet Kasası mantığıyla 91,00TLden 58,35'e düşmesi lazımdı (Gdi dahil)

Ilk defa Kipa'da bu yöntemi denedim ve düşmedi, Migros'ta jet kasada düşüyor mu hala? Bugün deneyen oldumu, normalde oluyor migros jet kasada. Bugün hediyeli ürün veya 1+1 ürün alıp migros jet kasadan ara toplam sonrasi 60tl altı kalıp gdi alabilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smichov -- 17 Ocak 2018; 14:58:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smichov

Kipa Jet Kasa şu sepete gdi çay vermedi

13,50 6 adet Migros Süt

Ödemeekranina geldiğimizde 91,00dan 76,10'a düştü. Migros Jet Kasası mantığıyla 91,00TLden 58,35'e düşmesi lazımdı (Gdi dahil)

Ilk defa Kipa'da bu yöntemi denedim ve düşmedi, Migros'ta jet kasada düşüyor mu hala? Bugün deneyen oldumu, normalde oluyor migros jet kasada. Bugün hediyeli ürün veya 1+1 ürün alıp migros jet kasadan ara toplam sonrasi 60tl altı kalıp gdi alabilen varmı

Vay namussuz yazilimcilar bunu da mi duzelttiler yoksa bari migrosta devam etse

• quote:

Orijinalden alıntı: smichov

Kipa Jet Kasa şu sepete gdi çay vermedi

13,50 6 adet Migros Süt

Sanalmarkette de denedim, gdi vermiyor. Kahve filtresini direkt 0 tl olarak sayıyor. Eskisi gibi ara toplam öncesi yüksek fiyatından saymıyor.

Düzenleme : 1-2 deneme yaptım. Aynı üründen bir alana bir bedava olursa, ara toplam öncesi eskisi gibi 2 tane fiyatından hesaplıyor. Ancak farklı ürün veriyorsa(Kahve alana filtre bedava gibi) filtreyi direkt 0 tlden hesaplıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 17 Ocak 2018; 15:43:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

60 liralık sepeti ,kazıklanmadan ne alıpta dolduruyosunuz merakediyorum

forumdaşların alışveriş opsiyonlarına katkın yoksa;
    alışveriş davranışlarımıza eleştirel yaklaşmak için
    neden tezat yer olan DH yi seçtin?
    biz de bunu merak etmekteyiz ?
    Sorunun nedir ?
  • 18-31 Ocak migroskop uygulamaya düşmüştür. Hayırlı traşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur2005

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

60 liralık sepeti ,kazıklanmadan ne alıpta dolduruyosunuz merakediyorum

forumdaşların alışveriş opsiyonlarına katkın yoksa;
    alışveriş davranışlarımıza eleştirel yaklaşmak için
    neden tezat yer olan DH yi seçtin?
    biz de bunu merak etmekteyiz ?
    Sorunun nedir ?

bana niye kızıyorsun başgan.sepet yapmak için birşey bulamıyorum.varmı yağ çay kahvaltılık meyve vb uygun fiyatlı bişeyler

• .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gdi de persil olduğu gün 2 gdi persil ürünü alsak henkel kampanyasından money yatar mı

• Arkadaşlar 2 ocakta yaptığım kuruyemiş kampanyasindan 3 ocakta yatan 20 money silinmiş bu durum normal mi? Yeni yılda yapılan bir alış veriş sonuçta.

• Tbg.
    Gör inan.
    Hedef kampanyası
    15'e 5 money( yumurta )
    20'ye 5 money ( bakliyat )
    50'ye 10 money (balık )
    150'e 40 TL m.bonus

Sağlam komboo yapılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • travegostar başgan sen gel yeterki.çamlıca tepesine 33 pare havai fişek patlatırız.migrostan 33 aslan sütü alır 33 gün kutlarız

• 
Sayfa: önceki 38933894389538963897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.