Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38723873387438753876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasrettin Hoca demiş ya kaşığı ver sana göstereyim nasibi demiş 😊

Seninki de o hesap hocam 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Bir ara yazdılar menü bilmem kaç diye girilecek şeklinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

Birisini çagırdı. Oda geldi oda beceremedi. 0.25 bonus gözüküyor.Money Puanınız 0 diyor. Bence oda bilmiyor.Ayın 13 ünde puan silinicek.Bilen arkadaş varsa bi tarif edebilirmi.Ona göre tarif edeyim.

0.25 puanı mı kullanmaya çalışıyorsunuz ve 13 ün de silinecek diye tasalanıyorsunuz?
  • Anadoluhisarı migrostan ipek çiftliği beyaz peynir stoklamam lazım kampanyadan ancak 3-5 paket oluyor olmuyor. Nasıl daha fazla temin edebiliriz üstadlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsalmert75

Hocam. Bende sürekli bergomat li çay alırım bu konuda Lipton dan şaşma bence, özellikle GDI kampanyasını kaçırma derim..

bergamot AROMASI kötü çayın kusurunu kapatmak için kullanılır
  • Arkadaşlar Aralık'ta yüklenen Moneyler silinecek mı belli bir süre varmı bilgisi olan paylaşım yapsın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares24 -- 11 Ocak 2018; 22:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

çikolatalar 80 gramdan 70 grama

çaylar 1000 gramdan 900 grama

ekmekler 250 gramdan 200 grama

.....

indiriliyor. ekonomik gidişat kötü vatandaşın cebi delik
    e firmalar da çok satmak ; kazanmak daha çok kazanmak istiyor

canım vatandaşıma " oh ne ala 10 senedir hep aynı fiyat
    enflasyon yok ki " diye sandırılarak gizli gizli bindiriliyor

BİLİNÇLİ TÜKETİCİ OLMAK ŞART

5 kilogramlık ayçiçek yağları da çaktırmadan 4,5 kiloya indiriliyor,bir kaç markada gördüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustee.

Anadoluhisarı migrostan ipek çiftliği beyaz peynir stoklamam lazım kampanyadan ancak 3-5 paket oluyor olmuyor. Nasıl daha fazla temin edebiliriz üstadlar

ümraniyedekilere bak.canpark _akyaka _buyaka _meydan yergök migrosen güzeli anadoluhisarı

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Oralarda piranalardan kalmazda, getirtemezsek acrloft veya kanlıcaya bakarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguz9507 kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anladın 0.25 normal bonus puanı gözüküyor 30 moneybonus puan var onu görmüyor.Anladın.0,25 puan için bukadar uğrasıcak kadar düşmedik. SANA BAN
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 11 Ocak 2018; 22:30:13 >
  • furkani kullanıcısına yanıt
    Altınbaş demlik poşetlerde bergamot aromalı kullandım bir ara, tadı güzeldi. Bir de Çaykurun teneke kutularda 100 gr dı sanırım, o da güzel harmanlamak için.
  • furkani kullanıcısına yanıt
    Sadece Lipton Earl Grey olan bergamotlu.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kacirmisim ben, ne zaman bu ikinciye %50?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oralarda piranalardan kalmazda, getirtemezsek acrloft veya kanlıcaya bakarım

akyakada pek kimse olmuyor.orada rahat bulursun.

kanlıcayı oltacılar işgal ediyor sahile bile inesim yok artık

• ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Dh forumdayız hocam sonuç olarak, kusura bakma yanlış anlamışım
  • Hakan kullanıcısına yanıt
    Ankamallde de stokda görünüyordu aradım yok dediler. Anteresi aradım orda da yok yorlar stokta görünüyor ama sipariş versekde iptal ediyorlar heralde

• quote:

Anadoluhisarı migrostan ipek çiftliği beyaz peynir stoklamam lazım kampanyadan ancak 3-5 paket oluyor olmuyor. Nasıl daha fazla temin edebiliriz üstadlar

fiyatı mı uygun tadı mı güzel hocam hiç duymadım bu markayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolcicada

quote:

fiyatı mı uygun tadı mı güzel hocam hiç duymadım bu markayı

Güzel bir markadır...Bir iki defa peynirini aldım,güzeldi...Esas bunların tereyağı benim için efsaneydi...Kipa Kipa iken getiriyordu,birkaç defa aldım ama şimdi yok sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

Hocam yanlış anladın 0.25 normal bonus puanı gözüküyor 30 moneybonus puan var onu görmüyor.Anladın.0,25 puan için bukadar uğrasıcak kadar düşmedik. SANA BAN
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Bende yaşamıştım bir ara aynı sorunu kullanmayı bilen kasiyer bulursanız lak diye kullanıyor. Bende sormuştum forumdan hardcrss hocam yazmıştı sağolsun. Tek hatırladığım kasiyerin işleme temassız olarak başlaması gerektiği.

Migros uygulamasında o moneyler ayrı olarak gözükür. Kasiyerlere oradan gösterin kullanmak istediğim bu moneyler deyin. Bazen yanlış anlayıp bonusları kullanmaya çalışıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermani06 -- 12 Ocak 2018; 12:31:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

25 den düşmüş.birisi en ucuz 60a satılıyor diyordu.ortalım mağaza fanı dolmuş .

böyle şeyler hiç pratik değil.traş makinesi gibi bi heves alıp pişman oluyorsun.

Bence çok pratik , ben 14 senedir falan kullanıyorum. Bu pilli oral-b fırçalardan ilki 8 yıl gitti. Şuan kullandığım 6 sene falan oldu. Ne olur ne olmaz diye bir tane daha aldım bugün. Bunları kullanan bence manuele dönmez bir daha . Tek sorunu normalde başlıkları pahalı 1 alana 1 bedava zamanı yada netten ucuza getirilebilir. Daha faydalı mıdır bilmem ama dış etlerine masaj yapıp ağzımı çok rahatlatıyor benim.

• 
Sayfa: önceki 38723873387438753876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.