Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34863487348834893490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba insertteki axen 43 inç tvnin modelini bilen var mı fiyat iyi gibi geldi smart, dahili wifi vb. ürünü nette bi türlü bulamadım da
  • Merhabalar yeni takip etmeye başladım bu delist ve tbg urunleri nasıl buluyorsunuz yani burda oaylaşılıyor ama ben baya yabanci kaldım 😫😫 bilgi veren olursa sevinirim 🤗

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halikarnas48 H kullanıcısına yanıt
    TBG için Migros mobil uygulamasını telefonunuza indirip size özel 3 adet teklifi görebilirsiniz bunların ikisi belirli ürünlerde yapılacak alışverişe money verir, üçüncü teklif ise marka ürün için %10, %15, %25 indirim sunar, mobil uygulamadan kartınıza eklemeniz lazım.

Delist ürün yakalamak çok çok zordur nedeni ise delistin tanımında yatar.

DELİST:Marketin artık satmayı düşünmediği, yeni sipariş vermeyeceği, rafında bulundurmak istememesi, üretici fabrikanın bu ürünün üretimini durduğunu ya da Migros'a raf bedelini yeni sene ödemeyeceği için anlaşma sona ermiş olabilir ve stoklarında çok az kalan bu tür ürünlerde Migros'un bir an önce elinden çıkarmak istediği ve yeni ürünler için rafını boşaltmak için DİP fiyata satmasıdır.

Örneğin: 25 TL lik ürünü 3,5,7 TL gibi sembolik fiyata satması gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 25 Eylül 2017; 0:0:50 >

• Çok teşekkurler 🎈

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi fiyat.Yalnız en iyisi demeyelim :))

Sizinkinin adet fiyatı 27.90/72= 0.3875 TL

Benim vereceğim örnekte 28.90/81= 0.3567 TL

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=58061683&shopCategoryId=31034&shopCode=30980464

• İşte zamanla öğreneceğiz

Benim aldıklarım içinde en iyi fiyattı ama sizlerin sanal marketi var bizim yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dadas2558 -- 25 Eylül 2017; 1:26:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 140karakter

ne tarafına gelcen bende o yakadayım

Tarih belli değil.

• hafiz83 kullanıcısına yanıt
    İşte zamanla öğreneceğiz

Benim aldıklarım içinde en iyi fiyattı ama sizlerin sanal marketi var bizim yok :)

• Merhaba arkadaşlar, foruma sadece bir konuyu belirtmek için üye oldum..
    hani şu yüzde 50 indirimi görüp pirinç vs alıyoruz ya! eğer çok hızlı tüketilmesini sağlayan bir ortamınız yoksa öyle cok cok net söylüyorum ALMAYIN!!..

daha geçen hafta 2 tane 2,5luk migros marka pirinci çöpe attım, sebep kurtlar üzerinde ve içinde gezmeye çıkmışlardı!, öyle alalı 6 ay 1 sene falanda olmamıştı..

ben uyarımı yapiim de.. tercih sizlerin..

çay şeker temizlik ürünü vs sıkıntı değil de(markalı ürün)..bi daha migrostan pirinç, baklagil vs almak mı..Tövbe...bedava verseler eve sokmam...
  • MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Dün son günüydü sanırım 150/30 Money kampanyasının.

Bu tip mevzularda ben yaptım oldu derken bir de ss lerle desteklersek seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hafiz83 -- 25 Eylül 2017; 15:45:58 >
  • ryland34 R kullanıcısına yanıt
    Keşke böyle fevri davranacağınıza Migros politikasinda "M" yazan ürünleri sorgusuz,sualsiz iade&değişim yapılacağını araştırsaydınız.

Hele hele kurtlu,bozuk vs ise her türlü hakkınızı alırsıniz.

Çöpe atmadan önce bunları göz önúne almakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hafiz83 -- 25 Eylül 2017; 15:24:45 >
    Ben yıllardır migros markalı bakliyat ve pirinç alıyorum. Gayet memnunum, hiç sorun yaşamadım, iade etme ve değişim yapma hakkınız varken neden çöpe atmayı tercih ettiniz?

• İçecek indirimi var mı bugün çalışanlar yok dedi kasiyer de bugün indirim düşmedi dedi

• sucre S kullanıcısına yanıt
    10/2 indirim devam ediyor

• bakliyatından daha önce bende aldım ve kullanıldı bir sıkıntı yaşamadık arkadaşların dediği gibi hakkınızı aramanız daha mantıklı çünkü migros bu konuda birçok firmadan daha uyumlu davranıyor.
  • haklı olabilirsiniz arkadaşlar da, dolaptaki diğer paketli ürünlere sıçramıştı, dolabın temizliği diğer şeylerin kurtarılması derken insanın gözü iki paket ürünü görmüyor, çöpe attım gitti...

ben uyarı babında paylaşmak istedim, açıkçası normalde hemen hemen herşeyi stoklarım ve indirim günlerine göre farklı marketlerden alışveriş yaparım, hiçbir pirinçte böyle bişey başıma gelmemişti, bende paylaşmak istedim, çoklu alım yapıp sonra üzülmeyin diye...

ürünler migrosun kırmızı ve mavi şeritli 2,5 kiloluk pirinçleridir..alıp almamak size kalmış, genel düşüncem migros ürünlerinin bariz kalitesizliğe doğru gittiğidir...

hayırlı günler..
  • Saç bakım ve şekillendirme ürünü için marketten alış veriş yapan oldu mu acaba

Aslında arkadaş kısmen haklı, bakliyatı çoğunlukla migrostan alırım ankamall veya mesa şubesinden, bazen kurtlara kelebeklere bakliyat reyonunda rastlıyorum ama sadece migros markalılarda değil reyondaki başkasında da oluyor. Zaten birinde olunca diğerine de geçiyor. Migrosun reyonu genel olarak sıklıkla kontrol etmesi lazım. Size tavsiyem eski sezon ürün almayın, reyonda bu gsfta hem 2016 hem de 2017 ürünler vardı, bir de alırken içine bakın görünür kurt vb var mı diye. Selamlar

• arkadaşlar kırtasiye ürünlerinde olan indirim kaç gün geçerli yani kaçına kadar acaba bilgisi olan var mı?
  • Paketli şekilde bırakıp o şekilde saklarsanız büyük ihtimal kelebeklenir kurtlanır sıcak havada gayet de normaldir. Cam kavanoza veya bez torbaya boşaltıp az miktar tuz eklerseniz hiçbir şey olmaz. Belki 5 yıldır bakliyatı özellikle baldo pirinci Migrostan alıyorum bir sıkıntı olmadı.

• 
Sayfa: önceki 34863487348834893490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.