Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30893090309130923093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam sepete 9.90Tl den eklediğim Cp tabaklı piliç pirzola bugün migroskop etiketi adı altında 12.90 olmuş. Tavuk money vereceğiz derken sanırım biraz eklemeler olmuş🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vanbad kullanıcısına yanıt
    Dün piliç bonfileler (beypiliç,şenpiliç ve CP piliç) 13.45 idi bugün 16.90 yapıp 20 liraya 8 money veriyorlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 13 Nisan 2017; 8:53:12 >
  • Ruffles kampanyası moneyi yatmış bana arkadaşlar kontrol edin isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Dün piliç bonfileler (beypiliç,şenpiliç ve CP piliç) 13.45 idi bugün 16.90 yapıp 20 liraya 8 money veriyorlar....

paketli peynir muhabbetinde de aynı mevzu yaşandı. Tahsildaroğlu açık inek ezine 23,90 - Tahsildaroğlu paketli inek ezine 41,90
    millet oradan gelecek 5 moneyin peşine düşüyor fakat 5 moneyden fazlasını peşin peşin ödüyor farkında değil.

Kabul ediyorum eski TBG ler de ciddi kazanç sağlanıyordu fakat olay giderek tokata dönüyor. Migros ilk başlarda money dağıtarak alıştırdı, şimdi ise dağıttıklarını topluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanbad

Dün akşam sepete 9.90Tl den eklediğim Cp tabaklı piliç pirzola bugün migroskop etiketi adı altında 12.90 olmuş. Tavuk money vereceğiz derken sanırım biraz eklemeler olmuş🤔

bunu hep yapıyor migros
  • quote:

Orijinalden alıntı: otopark

Bugun sanamarketten siparis vermistim, aksama dogru geldi, eleman urunler tam dedi, benimde kafa mesgul tmm dedim. 1-2 saat sonra jeton dustu bugunku gdi yok odememe ragmen, kayit actirdim ama ne cikacak sonu bilmiyorum, gelince tek tek kontrol edin siparisleri.

Böyle durumlarda kayıt açtırıp beklemek yerine siparişinizin gönderildiği şubeyi arayıp sanal market görevlisini isterseniz ve durumu ona anlatırsanız çok kısa sürede sonuca ulaşırsınız. Şimdiye kadar bu tip durumlarda hep 1-2 saat içinde eksik ürünü getirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanbad

Dün akşam sepete 9.90Tl den eklediğim Cp tabaklı piliç pirzola bugün migroskop etiketi adı altında 12.90 olmuş. Tavuk money vereceğiz derken sanırım biraz eklemeler olmuş🤔

bunun olacağını bildiğimden dolayı,
    TBG de tanımlı olan 21/8 tavuk ürününü 9,95 tl den pirzola aldım,,,
    bu genel kampanya 20/8 gibi görünse de fiyat güncellemeleri sonrası aslında 20/4 gibi ancak %25 etiketi vurulabilecek ürün yakalarsanız yapıştırın AFFETMEYİN.
  • Tam bana göre kampanyası olarak 22 tl lik bal,reçel veya kahvaltılık alımına 8 money hediye gelimiş. Krem çikolata alsam geçerlimi acaba?
  • 17-18 nisandaki GDI olan kamp sandalyesi icin en uygun alisveris nasil olur. 4 tane almak istiyorum.

• defnEla42 D kullanıcısına yanıt
    Bende bunun yanıtını arıyorum :))
  • Dün marketten alışveriş yaptım ancak gdi ürünü kalmadığı için alamadım. Bunun için yapılabilecek bir şey var mı? Şikayetten sonuç çıkar mı?
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    çıkmaz,

kampanya altında ;

stok miktarları (adet/kg) ve stoklarla sınırlıdır ibareleri yazılı,
    keşke teyit edip alışverişinizi yapsa idiniz !
    neyse bir daha ki sefere faydalanırsınız umarım.
  • bu yeni insettte gdi göremedim ama var anlaşılan nerede bu gdi listesi?
  • Cok konusuldu ama aklimda kalmamis. Gdi de 22,5 liralik tuvalet kagidi var. Tbg de ise 27 liralik kagit peceteye 10 money. 60 lik alisverisime 5lik pecete eklesem 10 money yatar mi?

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Yeni inserte gdileri koymamışlar hocam. Eski insertte var 13Nisan'dan itibaren başlayanlar da.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Yeni inserte gdileri koymamışlar hocam. Eski insertte var 13Nisan'dan itibaren başlayanlar da.

anladım tesekkürler
  • DemirAbi D kullanıcısına yanıt
    60TL'yi geçip GDİ tuvalet kağıdını eklerseniz, TBG için normal fiyatından hesaplar hocam. Yani dediğiniz gibi 5TL daha ilave ederseniz sorun olmaz. Ama yine de TBG'nin detay kısmında tuvalet kağıdı felan yazıyor mu ondan emin olun isterseniz.

• Yaziyor yaziyor. Sagolasin

• ramses-59 kullanıcısına yanıt
    TBG detaylarında hangi ürünlerin geçerli olduğu yazar hocam en sonda. Büyük ihtimal dahildir ama yine de kontrol edin.

• arkadaşlar baktım ama göremedim, GDI listesi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 30893090309130923093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.