Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3074. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30723073307430753076
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu konuda bir yanlışlık var gibi. Ben kartları birleştirdim ve hepsi için ayrı TBG tanımlanıyor.

Genel money kampanyaları ortak ama TBG değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mkaragul40 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bir asıl moneyclub var vede bi tane ek kart var teklifler aynı ve sadece bir kazanım oluyor.

Sizde money bonus ve moneyclub kartlar varsa bunlar için farklı TBG teklifleri sunuluyor.

Not:tabi durum sizin dediğiniz gibide olabilir fakat bende durum ustte yazdıgım gıbı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 5 Nisan 2017; 22:57:16 >
  • Cevap için teşekkür ederim. Şimdilik görünen 25.90. O gün değişmez ise 11 TL lik çay işimizi görecek gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam bende bir asıl moneyclub var vede bi tane ek kart var teklifler aynı ve sadece bir kazanım oluyor.

Sizde money bonus ve moneyclub kartlar varsa bunlar için farklı TBG teklifleri sunuluyor.

Not:tabi durum sizin dediğiniz gibide olabilir fakat bende durum ustte yazdıgım gıbı.

geçen ay hem asıl hem ek kartta 40 a 16 çay ve 20 ye 7 şeker vardı, iki kartlada ayrı ayrı yararlandım, bende şaşırdım :=
  • AseA34 A kullanıcısına yanıt
    Hocam mıgrosun kendi kartlarında bıldıgım kadarıyla asıl kart ıcın sunulan teklıflerın aynısı ek kartlarda da bırebır aynı teklıfler oluyor harcamayı ıster asıl kartla ıster ek kartla yapın money yatıyor ayrıca moneyde ortak oluyor ıster asıl kartınızla ıster ek kartınızla yapın ya da bende durum boyle.)

Moneybonus ve moneyclub karta ayrı teklıf geldıgını bılıyorum fakat moneyclub ekkarta farklı teklıfler bende gelmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 5 Nisan 2017; 23:3:49 >
  • Money silinmesine 1 gün kalq money ile bir ürün alıp ertesi gün iade edersek ödeme iadesi nasıl oluyor deneyen varmı ?

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    money bonus + moneyclub kart bendeki
    Ben 3 kart birleştirdim.

1. kartın TBG
    40 TL çay, kahveye 16 money
    10 TL alkolsüz içecek 4 money
    5 tl cips 2 money
    18'lik fairy platiunum %25 indirim

2. kart TBG
    45 TL sıvıyağ 18 money
    25 şeker 10 money
    10 tl un 4 money
    Funchos Cips %25 indirim

3. kart
    16 tl meyve, sebze 6 money
    8 tl yoğurt 3 money
    10 tl alkolsüz içecek 4 money
    Keskinoğlu 10'lu yumurta %25 indirim

Eşimin birleştirilmiş kartlarında da kampanyalar farklı. Bazen bire bir aynı kampanya da olabiliyor ama ayrı ayrı yararlanılabiliyor. Bence birleştirmek faydalı çünkü daha çok kampanya çeşidi ile alışveriş şansın oluyor ve total harcama artınca TBG için verilen money oranı artıyor diye düşünüyorum. Bana yapılan money teklifleri %40 bandında.

Not: Bende asıl kart money bonus. 2 tane de moneyclub kart ekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkaragul40 -- 5 Nisan 2017; 23:17:52 >
    Hocam eger farkli teklifler geliyorsa birlestirilebilir benim ayni tel numarasina bagli asil moneyclub kartim ve ek money kartim var ayni teklifler geliyor ayrica hangi kartla alisveris yapsam bir defa kazanim oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 5 Nisan 2017; 23:26:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaragul40

Ben 3 kart birleştirdim.

1. kartın TBG
    40 TL çay, kahveye 16 money
    10 TL alkolsüz içecek 4 money
    5 tl cips 2 money
    18'lik fairy platiunum %25 indirim

2. kart TBG
    45 TL sıvıyağ 18 money
    25 şeker 10 money
    10 tl un 4 money
    Funchos Cips %25 indirim

3. kart
    16 tl meyve, sebze 6 money
    8 tl yoğurt 3 money
    10 tl alkolsüz içecek 4 money
    Keskinoğlu 10'lu yumurta %25 indirim

Eşimin birleştirilmiş kartlarında da kampanyalar farklı. Bazen bire bir aynı kampanya da olabiliyor ama ayrı ayrı yararlanılabiliyor. Bence birleştirmek faydalı çünkü daha çok kampanya çeşidi ile alışveriş şansın oluyor ve total harcama artınca TBG için verilen money oranı artıyor diye düşünüyorum. Bana yapılan money teklifleri %40 bandında.

Not: Bende asıl kart money bonus. 2 tane de moneyclub kart ekli.

bu ne güzel indirimlerdir hcm,valla bize hiç böylesi gelmedi,gelmiyor da.nedir acba bu işin sırrı???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Valla bir detay var ama anlayamadım. Benim başlangıçta bir moneybonus ve bir moneyclub kartım vardı. Farklı kampanyalar yüklendiği için bir kart daha eklettim. Hatta daha da ekletmeyi düşünüyorum:)
    Hocam bende anlamadım, ek kart işi biraz detay eger farklı teklif geliyorsa ek kart eklemek faydalı

• Sanalmarket 100/15 kodum var yarın son. Ben yarın sipariş oluştursam gdi olan bigüne hediye çekimi de kullanarak. Sonra o gün gdi eklesem alışverişime indirimli fiyattan olur mu acaba?

• Garagulli35 kullanıcısına yanıt
    Hocam o sekilde olmuyor zaten musteri GDİ den ve cekten faydalanmasin diye cekin kullanim tarihi icin uc gun belirlemisler ve cekin son gunu olarak 6 Nisan demisler ve GDİ de 7 Nisanda basliyor.

Teşekkürler hocam

• Garagulli35 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim

• Fruko çekilişleri yapılmış

1000 kişiye 1 money, 100 kişiye 10 money, 10 kişiye 100 money olması lazım.

2 Mart çekilişlerinde herkese 100 money yazmışlar.

100 Money kazanmış görünüyorum.

Ekran görüntüsü alıp itiraz edeyim mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 6 Nisan 2017; 1:37:57 >
  • Günaydın arkadaşlar

Sanal markette kampanyalı Nescafe 3 ü 1 arada varmı acaba şu şifre gönderilen paketten.

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Hocam bana çıkmış görünüyor.nasıl alacağız bu ödülü?

• universty3 kullanıcısına yanıt
    Karta otomatik yatar

• 
Sayfa: önceki 30723073307430753076
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.