Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2906. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29042905290629072908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bonus puanla odeyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Burada laf bana da geliyor galiba, bir hafta once sucuk kampanyasinin detayini sormustunuz ben cevaplamamistim, birincisi beni isten attirmakla tehdit ediyordunuz simdi baskan diye hitap ediyorsunuz. İkincisi izinliyim 3 haftadir ise gitmiyorum kampanya hakkinda bilgim yok. Allah'a şükür bildiğimizi kimseden esirgemedik.

Kasa kapandı bak keyfine...

• ???

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• 4-6 Şubat arasında sucuk indiriminden başka
    parfüm çeşitlerinde %50 indirim,
    birçok makyaj markasında %50 indirim,
    Tahsildaroğlu ve Doğruluk markalı Ezine Koyun/Keçi Sütlü açık peynirler 25.90 tl/kg kampanyası var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm üstadım eyvallah tahsildaroğlu ve doğruluk Ezine keçi peynirlerinin tadı çok güzel

• Acilllll..Arkadaslar insertteki finish 40 tl üstü 8 money için migros uygulamasında herhangi bir katılım göremedim. Kasiyer arkadaşta üyelik için kasaya herhangi bir şifre vermediklerini söyledi. Daha önce alıp puan i yatan oldumu. Herhangi birsey yapmadan yatıyor mu puan. Gün bitmeden ne yapabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: sadi_33

Acilllll..Arkadaslar insertteki finish 40 tl üstü 8 money için migros uygulamasında herhangi bir katılım göremedim. Kasiyer arkadaşta üyelik için kasaya herhangi bir şifre vermediklerini söyledi. Daha önce alıp puan i yatan oldumu. Herhangi birsey yapmadan yatıyor mu puan. Gün bitmeden ne yapabiliriz

Katılıma gerek yok . Otomatik yatar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

4-6 Şubat arasında sucuk indiriminden başka
    parfüm çeşitlerinde %50 indirim,
    birçok makyaj markasında %50 indirim,
    Tahsildaroğlu ve Doğruluk markalı Ezine Koyun/Keçi Sütlü açık peynirler 25.90 tl/kg kampanyası var.

4-5-6 Şubat (Güncelleme ve link)
    *Peyman Dorleo Mix Aile Boy Çeşitleri %20 İndirim https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/14581-peyman-dorleo-mix-aile-boy-cesitleri-20-indirim
    *Maybelline, Max Factor,Golden Rose, Sally Hansen Markalı Makyaj Malzemelerinde %50 İndirim https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/14579-maybelline-max-factor-golden-rose-sally-hansen-markali-makyaj-malzemelerinde-50-indirim
    *Ecotools, Fe, Fingr's Lionesse, Real Techniques, Trim, Marka Makyaj Aksesurlarında %50 İndirim https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/14575-ecotools-fe-fingr-s-lionesse-real-techniques-trim-marka-makyaj-aksesurlarinda-50-indirim
    *Parfüm Çeşitlerinde %50 İndirim https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/14577-nevresim-takimlari-carsaf-yastik-kiliflari-ve-alezlerde-30-indirim
    *Dunlop Markalı Kışlık Eşofman ve Sweatshirtlerde %40 İndirim https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/14574-dunlop-markali-kislik-esofman-ve-sweatshirtlerde-40-indirim
    *Tahsildaroğlu ve Doğruluk Markalı Ezine Koyun/Keçi Sütlü Açık Peynirler Kilogramı 25,90 TL https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/14580-tahsildaroglu-ve-dogruluk-markali-ezine-koyun-keci-sutlu-acik-peynirler-kilogrami-25-90-tl
    *Nevresim Takımları, Çarşaf, Yastık Kılıfları ve Alezlerde %30 İndirim https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/14577-nevresim-takimlari-carsaf-yastik-kiliflari-ve-alezlerde-30-indirim
    *Tüm 15 Kg'lık Mamalarda %30 İndirim https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/14576-tum-15-kg-lik-mamalarda-30-indirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 200 gr nescafe gold aldım, poşet. Kavanoza doldurdum, ilk kez üstte boşluk kaldığını görüyorum. Normalde kavanozu bir kaç kez sallardım, ya silme dolardı, ya da 1-2 kaşıklık sığmazdı, nescafe bir numara çekiyor sanki

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Belki tanecikli yapisini kucultmus olabilir mi? Oyleyse aralardaki bosluk azalacagindan daha az alana sigabilir. Ambalajda yazan gramajdan az koyacagina pek ihtimal vermiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

200 gr nescafe gold aldım, poşet. Kavanoza doldurdum, ilk kez üstte boşluk kaldığını görüyorum. Normalde kavanozu bir kaç kez sallardım, ya silme dolardı, ya da 1-2 kaşıklık sığmazdı, nescafe bir numara çekiyor sanki

nerden aldın ise direk aynı yerden git al 2-3 paket şarküteri yada meyve sebzede bulunan terazilerde bi tart hepsini eğerki eksik gramaj var ise üründe yazan gramın altında köşe oldun demektir direk gerekli işlemleri şikayeti bas
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    valla öyle olmalı, zaten kabahat varsa migrosun değil nestlenin. ama göz kontrolünde pek fark göremedim. evde o hassasiyette terazi olsa tartacaktım. zaten 100 gr ceviz alıyoruz, 12 gr kesekağıdına gidiyor, gıcık kapıyorum, belki bunlar da brüte geçti
    "12 gram kesekağıdı"

ALLAH'ım yaaa
    seviyorum bu forumu ve sizleri
  • hocam 70 tl ceviz, 100 gr alınca 7 tl, 75 kuruşunu kesekağıdına verip 88 gram alıyorsun. denemesi bedava, tarttırmıştım. ben 100 gr ceviz istiyorum ve parasını veriyorum, ücretsiz bir şey talep etmiyorum ki? Yüzlerce kişi alışveriş yapıyor o bölümden ve ortada haksız kazanç var. Dara hesabı olmalı. Bunu migrosa da bildirmiştim ve "pek hassassınız" tarzı saçma bir cevap vermişlerdi
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    siz goygoy yapın ben suadece paramın karşılığını istiyorum, fazlasını değil. Asla cimri değilimdir ama bu konuda takıntılıyım, dini sebeplerle filan değil, yaradılışım böyle, yoksa kazıklanmış hissediyorum. Sıra beklerken biri araya kaynak yaptımı da önce kibarca uyarırım, sonrası Allah kerim
    Goygoy değil hocam. Ama bu takar takıntılı olmayın. Hayatınızı olumsuz etkiler, 5-10 gram için hayatızda mutsuzluğa yer vermeyin. Yoksa herkes her yerde bir şekilde öpülüyor.... O yüzden çok kasmamak lazım
    sakın aklınıza birşey gelmesin !
    ben sizi takdir ediyorum !
    bilinçli İNSANLARA ölüyorum,
    sıkıntı yok,

cevabınızı açıklama olarak alıyorum ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

hocam 70 tl ceviz, 100 gr alınca 7 tl, 75 kuruşunu kesekağıdına verip 88 gram alıyorsun. denemesi bedava, tarttırmıştım. ben 100 gr ceviz istiyorum ve parasını veriyorum, ücretsiz bir şey talep etmiyorum ki? Yüzlerce kişi alışveriş yapıyor o bölümden ve ortada haksız kazanç var. Dara hesabı olmalı. Bunu migrosa da bildirmiştim ve "pek hassassınız" tarzı saçma bir cevap vermişlerdi

dara almaları gerekir, migrostan da o şekilde saçma bir cevap geldiyse, ürünü alıp dilekçe ile belediye zabıta birimine şikayette bulunun, dilekçeye evrak numarası alın, verdiğiniz dilekçeye evrak numarası aldıktan sonra evrağın takibini yapmak zorunda kalırlar.

"3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu"
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    agtr A kullanıcısına yanıt
    Bir daha gittiginizde paketin birisini alin sarkuteri reyonundaki arkadasa rica edin teraziye bi koysun. Gramajin yaninda e harfi olduğu icin 200 gramda arti eksi 8 gram fark olabilir. 10 gramda ambalaj desek, en az 202 gram gelmeli. @agtr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 4 Şubat 2017; 13:28:54 >
  • 
Sayfa: önceki 29042905290629072908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.