Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.550
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir kez %60 düştü fairyde ondada tekrar yapmak zorunda kaldım indirim tanımlanmamıştı %20 düştü yine.
  • wenser W kullanıcısına yanıt
    ben de %80 düşmüştü 2,25 TL ye aldım hocam..Zaten bu tip ürünlerde büyük paket aldıkça fiyat daha avantajlı olur.Bir de Migrosun Money hediyeli kampanyalarını takip ediyoruz sıksık...
  • Arkadaşlar sucuğun son günû.Dün yazdığım Polonez Özel Lüks sucuktan Cevahire gelmiş.2 tane ayırtmıştım aldım.1,5 koli vardı.
    Tanesi 750 gr civarı.
    Yakın olan değerlendirsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal marketten alışveriş için alt limit ne kadar acaba kargo ücreti ödememek için.

• Organik34 kullanıcısına yanıt
    Migros Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 50 TL'dir.
    Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:

50 TL – 74.99 TL arası 4.90 TL (KDV Dahil)
    75 TL – 249.99 TL arası 2.90 TL (KDV Dahil)
    250 TL ve üzeri ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

Arkadaşlar sucuğun son günû.Dün yazdığım Polonez Özel Lüks sucuktan Cevahire gelmiş.2 tane ayırtmıştım aldım.1,5 koli vardı.
    Tanesi 750 gr civarı.
    Yakın olan değerlendirsin..

bende alayım azıcık bizimkiler tatsın ona göre siparişi halledeyim dediydim bulamadım hiç.hele bazı şubelerde hiç olmuyormuş.
    polonez özel ile apikoğlu sarı kaldı. varsa sende gönder bana kargoyla yarın kgsu 80 tlden almıyalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Migros Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 50 TL'dir.
    Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:

50 TL – 74.99 TL arası 4.90 TL (KDV Dahil)
    75 TL – 249.99 TL arası 2.90 TL (KDV Dahil)
    250 TL ve üzeri ücretsiz

Teşekkürler cevap için sagolun.

• Gecen migrosta şöyle bisey gördüm. Kaliteli biseye benziyor nedir bu ne değildir

• MH'yi aradım, bu kampanya mağazalarda da geçerliymiş. Mağazada gören oldu mu acaba?
    5 tane 720 ml olanından alsak battaniye bedavaya geliyor, yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzAras -- 8 Şubat 2016; 19:29:15 >
  • ForzAras kullanıcısına yanıt
    Evet ben gördüm ama vernel stoğu yaptığım için almadım :) eğer battaniye almak istiyorsanız bu daha mantıklı gibi kolonya 1 TLye gelmiş oluyor. Tabii farklı kokular denemek istiyorsanız orası farklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: elelce

Evet ben gördüm ama vernel stoğu yaptığım için almadım :) eğer battaniye almak istiyorsanız bu daha mantıklı gibi kolonya 1 TLye gelmiş oluyor. Tabii farklı kokular denemek istiyorsanız orası farklı.

Battaniye güzel mi hocam?
    Boyutları falan belli mi acaba?

Şeffaf poşetin içerisindeydi bilemiyorum boyut ve kalitesini ama yumoş ayısı var üzerinde bebek battaniyesiydi büyük ihtimal :)

• quote:

Orijinalden alıntı: elelce

Şeffaf poşetin içerisindeydi bilemiyorum boyut ve kalitesini ama yumoş ayısı var üzerinde bebek battaniyesiydi büyük ihtimal :)

Hocam cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Mağazaya gittim baktım, şeffaf poşetin içinde battaniye denilen ama daha çok şala benzeyen bir ürünmüş bu :(
    Vernel'e gelince de bu konsantre olanların 60 yıkamalık olanı geçen insert'te 7,5 TL idi; yani 25 TL'lik ürün alınca 5 money verecek diye stok yapmak anlamsız geldi.
    Ayrıca üst mesajlarda Salla Kazan kampanyasından %100 indirimli 900 ml Dixi+Parex bez hediyeli üründen bahsedilmişti; mağazada sadece bu üründen vardı; barkodu okuttuk indirim düşmedi.
    Sonuç olarak %40 indirimli 2 adet Sana Klasik aldım çıktım; çok mutsuzum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzAras -- 8 Şubat 2016; 21:07:31 >

Sağlık olsun hocam :) indirimin hediyeli olanda düşmediğini öğrenmiş olduk :)

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    soğuk zincir bozulmuş içi terlemiş. fermente sucuğun özelliği neminn az olmasıdır ama sucuğu böyle paketleyip su satıyorlar.
  • m_alone kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim cevap için.

• mehtap sahan tava aldım gçen gün granit falan dedi eleman 15 tl olunca aldım cam kapaklı sonra bakınca copper & stone diyor ( bakır serpmeli yazıyor ambalajda) ürün buhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/55759592-32897-mehtap-copper-stone-sahan-20cm sağlıklı bir şeymidir bu ? ambalajını bile açmadım daha
  • Bugün tıkla kazan yokmuş. Artık iki haftada bir olacakmış. 16 şubat salı gününü bekleyeceğiz....
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    15 TLlik granit tavayı kendine alsın :)

• Şu sarı etiketli dediğiniz apikoglularla bunun arasındaki fark nedir.Benim aldığımın etiketi böyle.Tamam 34.90 a fena değil ama öyle 50 60 tl verilecek bir sucukta değil.

• 
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.