Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14481449145014511452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umutbilisim

arkadaslar bisey soracam gdi nin sınırı var mı? ben bu hafta migrosta 100 tl yi aşacak ürünleri sepete doldurdum sonra gdi ürünü olan 2 tane salat 5 kg lik yağ koydum sepete..hemen gorevli yanima gelip sadece 1 tane alabilirsiniz dedi ben de sepeti oldgu gibi birakip ciktim

Şikayet et ve sonuna kadar git hocam,
    Keçiören Migrosta toptancılar, bakkallar, marketler gelip forkliftlerle, paletlerle alıyorlar!
  • quote:

arkadaslar bisey soracam gdi nin sınırı var mı? ben bu hafta migrosta 100 tl yi aşacak ürünleri sepete doldurdum sonra gdi ürünü olan 2 tane salat 5 kg lik yağ koydum sepete..hemen gorevli yanima gelip sadece 1 tane alabilirsiniz dedi ben de sepeti oldgu gibi birakip ciktim

Bende tam tersi oldu, ikinciyi alabilirsiniz, 100 ü geçti diye kasiyer söyledi, hatta ikinci ürünü de gitti kendi getirdi balçova migrosta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Komili sızma 1 lt ve Salat yağ kaç aydır gdilerin vazgeçilmez ürünleri, sat sat bitiremediler

O değilde patates kızartması için yudum özel sıvı yağ çıkartmış, deneyen var mı? Migros'da göremedim ama
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTI- -- 29 Ağustos 2015; 0:30:30 >

• Omo ya ne demeli? Yillardir her gdi de var nerdeyse. Omo bedava mi veriyor nedir anlamadim.

• umutbilisim kullanıcısına yanıt
    Tek siparişte 2 adet aldım çarşamba günü Keçiören Migrostan

• hafta sonunda deterjanda 2 ciye %50 indirim varmı arkadaşlar bilgisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: amisos55

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

BURSA MİGROSLARDA yüzde 15 Money kampanyası paylaşıldı mı

max... 100 Money kazanılıyor

nasıl bir kampanya acaba bu ?

bursa"nın kurtuluşu münasebeti ile 11 eylül de 50 lira üzerine yüzde 15 Money

puan kampanyası ile de birleşir

max. 100 Money hediye

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Oyle birsey yok. Suistimal edilmesin diye bir adet siniri koymus olabilirler ama ayip etmisler.

evet hem de cok ayip ettiler..adamlar emekci oyle zirt pirt sikayetten hoslanmam ama her seyin de bir yolu yordami var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

hafta sonunda deterjanda 2 ciye %50 indirim varmı arkadaşlar bilgisi olan

deterjanlarda 25 liraya 5 money kampanyası var zaten, ekstra kampanya olmaz.
  • Arkadaşlar 100/15 indirim kodu olupta

Kullanmayacak olan varsa ben alabilirim

Sağolsun bi arkadaş vermişti ama onuda kaybettim şimdi 1 adet koda ihtiyacım var zaten 2 gün kaldı son kullanımına

• Komili ayçiçek Yağı almıştım gdi den bir daha almam.yağ uçuyor pişirince yanıyor.

• quote:

Omo ya ne demeli? Yillardir her gdi de var nerdeyse. Omo bedava mi veriyor nedir anlamadim.

Olabilir

@keremyan Gdi'de olan salat yağı öneririm, dediğiniz gibi uçmuyor ve kızartması güzel. Fakat bu dediğim yudumun kızartmalık yağıda güzele benziyor ama denemedim
  • quote:

quote:

bu kadar emin konuşma müdür

geçen hafta sonu hem 25/5 money vardı hemde omo larda 2 cisi %50 indirim vardı kombo oldu
  • quote:

quote:

quote:

bu kadar emin konuşma müdür

geçen hafta sonu hem 25/5 money vardı hemde omo larda 2 cisi %50 indirim vardı kombo oldu

Tum deterjanlari kapsamiyor ama o. Stok eritmeydi sadece.

• Et indirimi var diye geldim, az etli yağ resmen, almadım, 50 tl ye akdeniz lezzetleri 9 tl, 3 hakkın var dedi kasiyer, Tunus menşeeli yağ olduğu için onu da almadım. Şimdi meyve ve et almaya, kipaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 29 Ağustos 2015; 17:44:36 >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Et konusunda tansaş ve migrosa hiç güvenemiyorum. Tansaşın kasap reyonunda çalışan arkadaşım bizde gelen yağ asla atılmaz etlerin arasına altına karıştırılır kıyma yapılır dedi.

• bLind kullanıcısına yanıt
    1-2 kez denk geldi malesef, yağsız etten kıyma çektirdim, makineden yarım yağlı et çıktı, almadım tabi. Çekilince böyle olur diyor görevli
    Sanki ilk defa kıyma çektiriyorız. Löp et koyuyorsun, yağ çıkıyor, yok öyle

• Bingo Lovely 8 kg 19.95 TL
    Bingo Lovely 1.5 kg 5.25 TL
    Banat 3 lü Diş fırçası 3.66 TL
    Migros 5 lt ayçiçek yağı 21.30 TL
    Torku 5 kg toz şeker 15.95 TL
    Küçük boy buzdolabı poseti 0.95 TL
    Orta boy buzdolabı poşeti 0.95 TL
    Parex büyük çöp torbası 1.95 TL
    Sera orta boy çöp torbası 1.75 TL
    Migros 1 lt süt 5 ad. 9.50 TL
    Komili 1 lt sızma z.yağı (gdi) 9 TL

75/15 çek ve mağaza teslim ile 75.21 TL ye geldi. Olursa 5 TL de deterjan dan indirim gelecek. 70.21 TL gibi görünüyor. Dh sıcak fırsatçılarının yorumlarını beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Et konusunda tansaş ve migrosa hiç güvenemiyorum. Tansaşın kasap reyonunda çalışan arkadaşım bizde gelen yağ asla atılmaz etlerin arasına altına karıştırılır kıyma yapılır dedi.

açık kıyma satışı yasaklandı. kıyma alacaksanız kıymalık et alıyorsunuz çekiyorlar gözünüzün önünde teslim ediyorlar. o bahsettiğiniz eskiden her kıyma satan yerde yapılan birşeydi.
  • favoriteteam kullanıcısına yanıt
    Dostum bunu arkadaşım daha 1 ay önce söyledi yağlı et alıyorsun mesela %20 yağlı diye ama karıştırıyorlarmış yağı oran farklı öyle düşün.
  • 
Sayfa: önceki 14481449145014511452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.