Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (67. sayfa)

5 sn
118.413
Cevap
2.802
Favori
15.636.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi ürünü aldınız?
    Kahvaltılık> Krem Çikolata, Ezme> Fındık Ezmesi altında olan ürünlerden mi,
    Kahvaltılık> Krem Çikolata, Ezme> Kakao-Fındık Kreması altında olanlardan mı?
    biri ezme, biri krema olarak sınıflandırılmış çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 16 Mayıs 2018; 0:38:58 >
  • Migrosta ttelekom kontör satışı varmı, kontör alabilir miyiz Moneylerle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

bimin soleside güzel kullanıyoruz onuda zaten salataya zeytinyağı koyuyoruz, yemeklerde fazla yağlı tüketmiyoruz akmasın kokmasın yeter öyle marka olsun en iyisi olsun gibi hedeflerimiz yok yani, kombo tbg vs... olmazsa migros/soleye devam.

dondurmaya gelince bizim migros 2m hangisi varsa onu alacağız mecbur kasa önünde ufacık dolap koymuşlar çoğu yoktur ama şansımızı deneyelim bakalım

not ; çayın yanındaki kesme şekeri unutmadım

Alıntıları Göster
    Balıkesir'de Arıyağ firmasında çalışan bir mühendis Sole yağın Bizim Ayçiçek yağı ile aynı olduğunu söylemişti. Hatta yıllar önce orada da dolduruluyordu. Kalite olarak aynı demişti. Şimdide öyle mi bilmem.

• günün özeti ; doğadan altın filiz çay 1 kg 19,90 lira yanında 750gr torku küp şeker hediyesi varmış fakat ben bilmiyordum buradan bir arkadaşımız uyardı sağolsun. akşam migrosa uğradım fişle birlikte maksat hediye şekeri almaktı ama ... bizim mağaza 2m migros (bartın) ufak yani , mağaza stoğunda 750gr torku şeker diye bir ürün hiç olmamış mağaza sorumlusu bile çayın şeker hediyeli olduğunu benden öğrendi velhasılı hiç üstelemedim haklıyız aslında ama 3 liralık şeker için uğraştığına değmez neyse zaten mağazaya gidiş ana nedenim algidaylagulumse kodlarından bedava dondurmaları almaktı , 8 koddan 6 sını aldım eee zaten baktığın zaman kesme şekerin karşılığınıda almışız yani . gitmişken para verelim az daha dedim , bakliyat tbgsini doldurdum 1 tane daha kırlangıç sızma zeytinyağı aldım uzun süre yeter artık yağ bakliyat vs... bu insert migros özüne dönüş sinyalleri verdi , inşallah bozmadan böyle devam ederler .

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Balıkesir'de Arıyağ firmasında çalışan bir mühendis Sole yağın Bizim Ayçiçek yağı ile aynı olduğunu söylemişti. Hatta yıllar önce orada da dolduruluyordu. Kalite olarak aynı demişti. Şimdide öyle mi bilmem.

Alıntıları Göster
    bölgesel olarak sevkiyat kolaylığı açısından birkaç firmaya ürettirebilir , misal bir ara edirnede olin fason üretim yapıyordu bime , baktığın zaman esaslı markalardandır olin . bizim yağda kaliteli yağ şu anda bime olmasada şoka üretim yapıyor olabilir hepsi yıldız holding sonuçta . zaten zincir marketlerin kendi marka yağlarının fiyatları aynı üreticilerde aynı olabilir yada kaliteleri birbirine yakın olabilir uzman değiliz ama sadece tahmin .

• istanbul37 İ kullanıcısına yanıt
    Ben bugün tamamını money ile aldım. Hat Turk telekom, digerleride olur heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

15 agustos son tarih, 3D geçerli

Alıntıları Göster
    Teşekkürler dostum, biraz daha stoklayim oyleyse. Ev cipsle doldu taştı

• KARLIDAĞ MALATYA TEREYAĞI TUZLU KG ürününden almıştım 37,90
    Açık şarküterinin tartılı ürünü ama 35/10'dan money gelmedi.
    Soran arkadaşlar vardı , bilgileri olsun , şikayet yazdım ama pek umutlu değilim.
  • philosopherx kullanıcısına yanıt
    Kampanyada açık servis peynir ve et şarküteri demiş. Bgn zeytin almayı düşünenler vardı neden yatsın ki peynir ve et şarküteri alacaksın

• Serciey kullanıcısına yanıt
    Eğer money kart satışı yaparken money kart geçmezse ücret çıkar money kart okutunca 1 kuruş a düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: liveistodie

Kampanyada açık servis peynir ve et şarküteri demiş. Bgn zeytin almayı düşünenler vardı neden yatsın ki peynir ve et şarküteri alacaksın
    kaşar peynirde oluyor ,ihtiyacı olan varsa denendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tek seferde 70 TL pastırma alsam ve 36 TL'sini money ile ödesem 20 Money yatar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacosbil

Arkadaşlar tek seferde 70 TL pastırma alsam ve 36 TL'sini money ile ödesem 20 Money yatar mı?
    ben 40tl nakit ödedim 20 money geldi,sizede gelir.garanti olsun moneyi 30 yapın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 16 Mayıs 2018; 7:0:33 >
  • TT prime kodu aldım arkadaştan.sanalmarkette hata veriyor.nasıl kullanabilirim.150/25 olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: liveistodie

Sanalmarketten açık peynir satın alabiliyor muyuz? Öyle bir reyon koymamışlar ama ürün resminde açık olan peynirler var.
    Aşağıdakiler mesala;

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/75199419-37773-tahsildaroglu-klasik-ezine-inek-peyniri-kg
    https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/75395511-30175-savak-erzincan-tulum-peyniri-kg-100-koyun-sutu

• Yaptığım alışverişte money ile ödeme ödeme yapmıştım. bu sabah baktım tam bana göre moneyleri yatmış fakat et şarküteri bölümünden yaptığım alışverişin moneyleri yatmamış. sucuk ve kıyma almıştım. acaba yanlış mı aldım.
  • ikaradas İ kullanıcısına yanıt
    kıyma et şarküterimi hocam

• Dün moneylerim azalmıştı kendiliğinden , migros WhatsApp hattından yazdım düzeltme yapıldı
    Varmı başına gelen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulforever

Sanalmarketten açık peynir satın alabiliyor muyuz? Öyle bir reyon koymamışlar ama ürün resminde açık olan peynirler var.
    Aşağıdakiler mesala;

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/75199419-37773-tahsildaroglu-klasik-ezine-inek-peyniri-kg
    https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/75395511-30175-savak-erzincan-tulum-peyniri-kg-100-koyun-sutu

Alıntıları Göster
    alınıyor hocam.paketsiz peynirler resimdede görünüyor.zaten kg olarak küsüratlı siparişe açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamatabi

Yeni GDİ

Gözönünde dursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.