Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (22. sayfa)

15 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 29 Misafir (4 Mobil) - 32 Masaüstü12 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
118.417
Cevap
2.803
Favori
15.637.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

Arkadaşlar aileme ait 3 tane money kart var. İçlerinde de moneyler var. 3 kartta bulunan moneyleri tek kartta birleştirme veya moneyleri tek karta transfer etme gibi bir ihtimalimiz varmı acaba ?
    kartlar birleşebiliyor müşteri hizmetlerini arayınca ama money leri aktarırlar mı bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

Arkadaşlar aileme ait 3 tane money kart var. İçlerinde de moneyler var. 3 kartta bulunan moneyleri tek kartta birleştirme veya moneyleri tek karta transfer etme gibi bir ihtimalimiz varmı acaba ?
    maalesef

sadece 3 kart ile 3 ayrı alışveriş yapabilirsin
  • Geçen gün kasiyerin biri yanınızda money kart yoksa telefon numarası söyleyerek günde en fazla 3 alışveriş yapma hakkınız var dedi,sizin bugünkü 4.alışverişiniz olduğu için sistem verdiğiniz telefonu kabul etmedi dedi ama telefon numarasını yanlış girdi beceremedi gibi geldi bana,ordan bir diğeri de aynı şeyleri söyledi ama ben inanmadım.Böyle bir şey var mı telefon numarası söyleyerek günde en fazla 3 alışveriş mi yapılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satem -- 7 Mayıs 2018; 11:57:0 >
  • satem S kullanıcısına yanıt
    Evet doğru söylediği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 30 hazirana kadar money card'lar bedava mıydı?Normal fiyatı 1.5 TL money kart geçildiğinde 0.01 kuruşa düşüyor yazılmıştı galiba,money kart ile mi almalıyız?
  • satem S kullanıcısına yanıt
    evet

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
  • Arkadaşlar yeni aldığımız money kartı aynı telefon nosu üzerine kaydedebiliyor muyuz? Yani aynı telefon nosu üzerinde birden fazla kart olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdvrc

Arkadaşlar yeni aldığımız money kartı aynı telefon nosu üzerine kaydedebiliyor muyuz? Yani aynı telefon nosu üzerinde birden fazla kart olabilir mi?
    Kayıt edebilirsin kardeşim. Ancak ek kart olur. Müşteri hizmetlerini arayıp, yeni aldığın money kartı ek kart olarak kayıt ettirmek istediğini belirtirsen yardımcı olacaklardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek numaya 10 kart alsanda birleşir tek hesap olur.

• kolay gelsin arkadaşlar genel et kampanyası ile bkm birleşir mi ? daha önce cevaplanmıştır belki ama göremedim
  • Yok kardeşim değişmez kapattır yeni money card al ve farklı telefon numarası lazım

• faruk368 F kullanıcısına yanıt
    Birleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Baratonian

Kayıt edebilirsin kardeşim. Ancak ek kart olur. Müşteri hizmetlerini arayıp, yeni aldığın money kartı ek kart olarak kayıt ettirmek istediğini belirtirsen yardımcı olacaklardır.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

tek numaya 10 kart alsanda birleşir tek hesap olur.
    Teşekkür ederim.
  • Kuzu kaburga ige geçerlimi karkasmı

• Ve kuzu gerdan ige indirim olurmu

• Karkas diye belki olmaz diye düşündüm

• Evet kuzu gerdan düştü indim li aldım kg fiyatı 38.95miş 1.344gr için 52.35 yerine 37kusur ödedim

• kuzu gerdan iyi seçim tadı felan güzel.bi dahakine 80 alıp bkm ile öde 15+10 da money gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 7 Mayıs 2018; 17:26:22 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.